Фільтри
Продаж будинків в Корсунцях
13 оголошень
- найбільша площа
13 оголошень
- найбільша площа
125 000 $
382 $/м²
Радісна, 7
327 / 100 / 23 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Ухожений будинок, який розташований у кроковій доступності до лиману.
У цьому будинку Ви прокидатиметеся під спів птахів...
Для дітей нам хочеться тільки найкращого — щоб було чисте повітря, безпечне подвір'я, та й своє життя зробити приємнішим: вийти з дому і за пару хвилин прийти до лиману, влаштувати пікнік із друзями на зеленій соковитій траві, половити рибку до вечері або просто усамітнитися та помилуватися заходом сонця...Всі переваги можна перераховувати дуже довго, але у вас є можливість побачити все це на власні очі. Ви навряд чи захочете залишити цей будинок після огляду

72 000 $
426 $/м²
Виноградная, 53
169 / 114 / 29 м²
2 поверхи
5 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Пропонується двоповерховий будинок у Корсунцях, 10 хв. пішки до сел. Котовського, загальна площа 169 м², 6 кімнат, санвузол та простора кухня 29 м².
1-й поверх: 3 кімнати + кухня + вітальня + санвузол — зроблено капітальний ремонт, 2-й поверх — потребує ремонту, ділянка 5,3 сот.
Готові продати під програми.

72 000 $
1 029 $/м²
Наьережная
70 / 34 / 18 м²
1 поверх
11 сот
2 кімнати
сьогодні
Будинок у с. Корсунці, вул. Набережна, дві кімнати 22 та 12 м², велика простора кухня 18 м², санвузол, гарний стан. На ділянці є гостьовий будиночок: дві кімнати, кухня та санвузол. Доглянута ділянка 11 соток, гарний краєвид на лиман.

30 000 $
500 $/м²
лиманный пер.
60 / 30 / 10 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
3 дні тому
Предлагается к продаже часть домовладения в ближайшем пригороде Одессы - село Корсунцы.
Удобная планировка, комнаты раздельные, большая кухня, есть действующий камин.
Во дворе подсобные помещения и гараж, в котором есть большой подвал для хранения консервации, овощей, фруктов.
Подъезд к дому асфальтирован. Место тихое, воздух чистый.
Рядом остановка маршрутки, магазин, школа.
Озеро и Куяльницкий лиман в шаговой доступности.
За более подробной информацией обращайтесь по телефону.
Будем рады ответить на ваши вопросы!
80 000 $
696 $/м²
схил Зелений
єОселя
115 / 65 / 25 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
3 дні тому
В продаже новый , качественный одноэтажный дом, расположен на 5 сотках земли, по периметру построен забор, тротуарная плитка, выполненные все фасадные работы , заведены свет, вода, (газ по улице ), рядом детская площадка, молодой парк с батутом и зоной отдыха для жильцов, зона барбекю, за более подробной информацией обращайтесь по телефону, оперативный показ. Возможно продажа по программе Є-оселя.
80 000 $
696 $/м²
Зеленый склон, 9В
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
115 / 65 / 30 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
4 дні тому
Продам одноэтажный дом в с. Корсунцы, ул. Зеленый склон, общая площадь 115 кв.м., 3 комнаты, кухня-студия 30 кв.м., 2 с/узла. Состояние от строителей. Отопление: автономное-электро. 5 соток земли. По периметру построен паркан, тротуарная плитка, выполнены все фасадные роботы. Заведено свет, вода, (газ по улице). Рядом детская площадка, молодой парк з батутом та зоною отдыха для жителей, зона барбекю. Возможная продажа по программе ЕОСЕЛЯ. Цена 80000 у.е. (2-1679-8) ЭКСКЛЮЗИВ

180 000 $
1 000 $/м²
Средняя, 71а
180 / 100 / 25 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
4 дні тому
Приватний будинок ,повністю готовий і чекає на своїх власників. Всі комунікації, близкість міста - 5 хвилин на авто. З вікон чудовий краєвид на Куяльницький лиман.

80 000 $
473 $/м²
Виноградна
БЕЗ КОМІСІЇ
169 / 120 / 29 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
5 днів тому
КОД: 14780
Дом в Корсунцах. Будували із черепашника . Утеплений. Ж/ Б плити перекриття. Стеля зроблена із перспективою встановлення сонячних панелей. Кухня 29 метрів, три великі кімнати і вітальня.
Шукайте нерухомість в Корсунцях за фільтрами

70 000 $
1 009 $/м²
Набережна
69 / 34 / 18 м²
1 поверх
11 сот
2 кімнати
5 днів тому
7026
Продається будинок загальною площею 70 м?, що складається з великої кухні-їдальні 18 м? та двох кімнат у селі Корсунці. Будинок капітальний, на високому фундаменті.
Заведено всі необхідні комунікації, також встановлено двоконтурний котел. У дворі невеликий окремо стоячий гостьовий будинок на 2 кімнати з кухнею та сан/вузлом, всі комунікації заведено, двухконтурний котел.
Двір плитка, зроблено заїзд для машин.
Є горОд з деревами.
70 000 $
414 $/м²
Виноградная
БЕЗ КОМІСІЇ
169 / 100 / 29 м²
2 поверхи
5 сот
6 кімнат і більше
5 днів тому
Продам двоповерховий будинок у Корсунцях, вул. Виноградна, загальна площа 169 кв.м.: перший поверх — кухня 29 кв.м., три роздільні кімнати по 18 кв.м., вітальня 20 кв.м., коридор, санвузол, котельня — зроблено косметичний ремонт (звичайний житловий стан) з повною заміною комунікацій (водопровід, каналізація, система опалення, електропроводка — 20 кВт); другий поверх — дві роздільні кімнати та велика лоджія — стан після будівельників. 5,3 сотки землі. Повний пакет документів. Ціна 70 000 у.о. (2-2530-1-43А)

115 000 $
898 $/м²
Садова
128 / 80 / 10 м²
2 поверхи
16 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
Житлове напівпідвальне приміщення, житловий перший поверх, житлова мансарда. Житлова площа — 128 кв. м. Будинок розташований на ділянці 16 соток, на 5 з яких є відчуження. Є гараж і господарські будівлі, льох.
ID 13316
80 000 $
473 $/м²
Виноградна
169 / 90 / 29 м²
2 поверхи
5 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
37641. Продам 2-поверховий будинок у Корсунцях. Будинок загальною площею 169 кв. м, побудований із черепашнику та утеплений 100 мм, залізобетонні перекриття, зроблено посилений каркас покрівлі та дах для можливості встановлення сонячних панелей.
Перший поверх розпланований у кухню — 29 м², три окремі кімнати по 18 м², вітальню — 20 м², коридор, санвузол та котельню — зроблено косметичний ремонт (звичайний житловий стан) із повною заміною комунікацій (водопровід, каналізація, система опалення, електропроводка — 380 В, 20 кВ).
Другий поверх розпланований у дві роздільні кімнати та велику лоджію — стан після будівельників.

30 500 $
305 $/м²
лиманна
100 / 45 / 10 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
2 міс. тому
Шукаєте затишний будинок для сім'ї у спокійному та зручному місці? Пропонуємо одноповерховий будинок площею 100 кв. м у мальовничих Корсунцях.
Просторий та світлий, з 3 окремими кімнатами
Зручна кухня та санвузол
Усі комунікації заведені в будинок
Ділянка 6 соток правильної форми — ідеально для саду, зони відпочинку або господарських будівель
Асфальтований під'їзд
Інфраструктура поруч:
Школа та магазин у кроковій доступності
Дитячі майданчики для ігор та розвитку
Озеро для відпочинку на природі
Кінцева зупинка маршрутки — зручне транспортне сполучення з містом
Цей будинок — чудове рішення для тих, хто цінує комфорт, тишу та зручність!
Телефонуйте просто зараз, щоб домовитися про перегляд...