Фільтри
Продаж квартир за 40000 доларів в Крихівцях
17 оголошень
- найбільша площа
17 оголошень
- найбільша площа

35 000 $
999 $/м²
Фортечна
1 кімната
35 / 10 / 13 м²
поверх 6 з 13
2026 рік побудови
2 дні тому
Продається сучасна 1-кімнатна квартира на 6 поверсі в стильному житловому комплексі URBN. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Квартира має продумане планування, що забезпечує максимум комфорту та функціональності. Світла кімната, простора кухня та балкон — чудове місце для ранкової кави або відпочинку після робочого дня.
ЖК вирізняється сучасною архітектурою, якісним будівництвом та зручним розташуванням. Всього за 10 хвилин — міський парк та озеро, де можна насолоджуватися природою, займатися спортом або проводити час із сім’єю.
Поруч розвинена інфраструктура: магазини, кафе, транспортна розв’язка, навчальні заклади.

32 592 $
924 $/м²
Бастіонна вул., (Будинок 1)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК URBN
1 кімната
35 / 23 / 12 м²
поверх 9 з 13
2019 рік побудови
2 дні тому
Квартира-студія в новобудові поруч із парком!
Продається простора квартира-студія в стані сирця, розташована неподалік затишної зеленої зони — до парку всього ~15 хв пішки. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції!
✔️ Доступна ціна
✔️ Здача будинку — 2 квартал 2026 року
✔️ Розтермінування на 12 місяців без відсотків
Переваги:
• Раціональне планування
• Світла квартира з можливістю зробити ремонт “під себе”
• Спокійний район із розвиненою інфраструктурою
📞 Пишіть/дзвоніть — надам повну інформацію та підберу комфортний варіант!

33 500 $
956 $/м²
фізкультурна
1 кімната
35 / 10 / 12 м²
поверх 4 з 13
вчора
Продається 1-к квартира в ЖК URBN неподалік озера та парку Шевченка Поверх 4/12.
Переваги ЖК:
- Розташування в затишній екологічно чистій зоні неподалік від парку та озера
- Наявність власної комерційної інфраструктури
- Сучасні планування, оптимізовані під різноманітні запити
- Стильні просторі холи та вхідні групи
- Автономне опалення
- Енергонезалежність – встановлено генератори
- Великогабаритні ліфти
- Інклюзивність – безбарʼєрний доступ
- Панорамні вікна з енергоощадним склом
rooftop зона на даху
- Ландшафтний дизайн території
- Підземний та гостьовий паркінги для авто
- Двір закритого типу з доступом за електронним ключем
Комплекс розташований по вул. Бастіонній у затишному заселеном...

33 000 $
936 $/м²
бастіонна
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК URBN
1 кімната
35 / 10 / 10 м²
поверх 9 з 13
2026 рік побудови
вчора
1-кімнатна квартира в ЖК URBN, Івано-Франківськ
9 поверх, 1 секція
Площа — 35,27 м²
Функціональне планування, компактний і зручний простір без зайвих метрів. Підійде як для власного проживання, так і під інвестицію або оренду.
Сучасний житловий комплекс із закритою територією та продуманим благоустроєм.
Комунікації: підведені всі необхідні мережі — електрика, вода, каналізація, індивідуальне дахове опалення, встановлені лічильники.
Розвинена інфраструктура: поруч магазини, супермаркети, кав’ярні, аптеки, навчальні заклади, зупинки громадського транспорту. Зручне сполучення з центром міста.
Деталі за телефоном або в повідомлення.

38 897 $
970 $/м²
с. Крихівці, фізкультурна
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК URBN
1 кімната
40 / 16 / 17 м²
поверх 13 з 13
2026 рік побудови
2 дні тому
Продається 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі URBAN.
Квартира розташована на комфортному поверсі, в будинку, що знаходиться на фінальному етапі будівництва здача запланована до кінця цього року.
Функціональне планування дозволяє раціонально використати простір та створити зручне житло для однієї людини або пари. Є лоджія, яка додає додатковий простір та світло в кімнаті.
Комплекс має сучасну інфраструктуру та зручне розташування, що робить квартиру гарним варіантом як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду
Телефонуйте [телефон приховано]

32 980 $
935 $/м²
Фізкультурна
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК URBN
1 кімната
35 / 12 / 12 м²
поверх 9 з 13
2026 рік побудови
2 дні тому
Новий ЖК, в якому продумано все для комфортного життя власників квартир.
Енергоефективність та енергонезалежність — є генератори, при вимкненні електроенергії в ЖК «URBN» працюватимуть ліфти, система відеоспостереження, освітлення території та під'їздів, а також буде забезпечено водопостачання на верхніх поверхах.
Безпека - територія комплексу буде закритою з доступом за електронним ключем, а система відеоспостереження забезпечить додатковий рівень контролю та спокою. Наявність закритого підземного паркінгу на 350 паркомісць.
На території «URBN» буде власна інфраструктура з магазинами, коворкінгом, кафе, супермаркетом, фітнес-клубом, дитячими майданчиками.
Звертайтесь - і виберемо разо...

38 100 $
950 $/м²
Фізкультурна
1 кімната
40 / 16 / 10 м²
поверх 5 з 13
2026 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК URBN
Квартира в 1 будинку
Здача будинку - 2 кв. 2026р., юридична здача - до кінця 2026р.
площа - 40,1 м2
поверх - 5 з 13
дахова котельня
Можна приступати до ремонтних робіт в квартирі
Відмінна якість будівництва. Надійний забудівельник - Vertical Developer.
Поруч Парк Шевченка та Міське озеро, де є змога провести гарно відпочинок з сім'єю чи з друзями.
Магазини, аптеки, ТРЦ, дитячі майданчики, школа, дитячий садок, поліклініка - все під рукою.

33 800 $
958 $/м²
Фізкультурна
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК URBN
1 кімната
35 / 24 / 10 м²
поверх 9 з 13
2025 рік побудови
2 дні тому
Продаж сучасної квартири-студії в ЖК комфорт-класу .РОЗТЕРМІНУВАННЯ
🔹 Площа – 35,27 м²
🔹 9 поверх із 13
🔹 Просторий балкон
Будинок на етапі будівництва (монолітна технологія).
Дахова котельня + резервний генератор — опалення, ліфт і освітлення території працюватимуть навіть під час відключень світла.
✔️ Підземний паркінг
✔️ Укриття
✔️ Сучасні дитячі та відпочинкові майданчики
✔️ Обжитий район із розвиненою інфраструктурою
ЖК комфорт-класу в зручній локації — поруч магазини, сервіси, усе необхідне для життя.
💰 Можливе розтермінування до 12 місяців.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Купити житло в Крихівцях за 40000 доларів ($) - Продаж нерухомості до 40000 у.о.

38 264 $
800 $/м²
Крайна вул., (Будинок)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Автентика
1 кімната
48 / 16 / 13 м²
поверх 3 з 9
5 днів тому
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Автентика»
📍 с. Крихівці, вул. Крайна, 5 — передмістя Івано-Франківська
ЖК «Автентика» — це дім із душею традиції та комфортом сучасності ✨
Лаконічна архітектура в стилі конструктивізму, пастельні фасади та затишна атмосфера роблять комплекс по-справжньому впізнаваним і привабливим.
🔹 Площа — 47,83 м²
🔹 Поверх — 3 з 9
🔹 Цегляний будинок
🔹 Індивідуальне газове опалення
🔹 Продумане планування з місцем під гардеробну
🔹 Просторий балкон
🔹 Доглянута прибудинкова територія 🌿
🔹 Є можливість придбати гараж 🚗
🔹 Розтермінування до 12 місяців
Комфортне житло в спокійному районі з зручним доїздом до міста — ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції 🏘️
✅Ц...

33 200 $
947 $/м²
Бастіонна вул., (Будинок 1)
1 кімната
35 / 10 / 12 м²
поверх 7 з 13
2016 рік побудови
5 днів тому
Продається 1-к квартира в ЖК URBN, площею 35,05 м2, по вул. Бастіонна. Поверх 7/12.
Переваги ЖК:
- Наявність власної комерційної інфраструктури
- Сучасні планування, оптимізовані під різноманітні запити
- Стильні просторі холи та вхідні групи
- Автономне опалення
- Енергонезалежність – встановлено генератори
- Великогабаритні ліфти
- Інклюзивність – безбарʼєрний доступ
- Панорамні вікна з енергоощадним склом
- Ландшафтний дизайн території
- Підземний та гостьовий паркінги для авто
- Двір закритого типу з доступом за електронним ключем
Комплекс розташований по вул. Бастіонній у затишному заселеному мікрорайоні Іван...

27 100 $
874 $/м²
Фізкультурна
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК URBN
1 кімната
31 / 10 / 10 м²
поверх 4 з 13
2019 рік побудови
2 тиж. тому
🔥🔥 АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ 🔥🔥
💳 РОЗТЕРМІНУВАННЯ БЕЗ ВІДСОТКІВ ДО 2 РОКІВ
💸 АБО ЗНИЖКА ПРИ ПОВНІЙ ОПЛАТІ
📐 Площа — 31 м²
🏢 4 поверх із 10 — зручний і ліквідний
💰 Ціна — 27 100 $
✨ Про квартиру:
• формат студії — ідеально для оренди або першого житла
• компактна, функціональна, без зайвих метрів
• оптимальний поверх, комфортний для проживання
🏢 ЖК URBN — це:
• сучасний житловий комплекс
• комфортне міське середовище
• продумані спільні зони
• зручна інфраструктура поруч
📈 Максимальна вигода — акційні умови дозволяють купити квартиру без переплат або отримати реальну знижку.
📞 Телефонуйте — АКЦІЯ обмежена за часом та кількістю квартир 🔥

32 200 $
920 $/м²
Бастіонна
1 кімната
35 / 12 / 15 м²
поверх 7 з 13
2025 рік побудови
3 тиж. тому
Шукаєте ідеальний варіант для життя або пасивного доходу? Ви його знайшли!
Продається простора однокімнатна квартира у самому «серці» найбільш затребуваного мікрорайону міста — вулиця Довженка (район Мазепи — парк Шевченка). Це пропозиція, яка поєднує в собі престижну локацію та неймовірний простір.
Чому цей об'єкт — ваш найкращий вибір:
💎 Ексклюзивна локація: Лише кілька хвилин неспішної ходи — і ви на міському Озері або у центральному Парку. Найкраща екологічна зона в Івано-Франківську.
🏗️ Якість понад усе: Це капітальна цегляна новобудова (не панель!), що гарантує ідеальну шумоізоляцію та тепло.
📐 Продуманий простір: Площа 41.6 кв. м дозволяє легко зонувати квартиру в формат «євродву...

35 872 $
747 $/м²
Крайна вул., 1Б
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
48 / 16 / 13 м²
поверх 5 з 9
3 тиж. тому
Продається простора та світла 1-кімнатна квартира в новому сучасному житловому комплексі комфорт-класу "Автентика" від надійного забудовника "Галицький двір".
Будинок виділяється стильним дизайнерським фасадом з етнічними мотивами та розташований у затишному передмісті Івано-Франківська. Два під'їзди , 9 поверхів.
Локація: с. Крихівці
Здача будинку: 3 квартал 2027 року
Поверх: 5 з 9
Загальна площа: 47,83 м²
Кухня: 13,09 м² (з виходом на просторий балкон)
Спальня: 16,06 м²
Балкон: 5,00 м²
Санвузол: 4,96 м²
Передпокій: 6,02 м²
Комплектація квартири від забудовника (входить у вартість):
Чорнова штукатурка стін.
Чистова стяжка підлоги в кімнатах.
Встановлений газовий котел (індивід...

38 500 $
969 $/м²
Бастіонна вул., (Будинок 1)
1 кімната
40 / 14 / 11 м²
поверх 11 з 13
2026 рік побудови
1 міс. тому
Продається квартира в сучасному житловому комплексі ЖК Urban — ідеальне поєднання комфорту, стилю та зручної локації.
Готова до ремонту, 1 черга
✔ Сучасна архітектура та стильний фасад
✔ Закрита територія з відеоспостереженням
✔ Підземний та гостьовий паркінг
✔ Дитячі та спортивні майданчики
✔ Комерційні приміщення на перших поверхах
✔ Зручна транспортна розв’язка
Квартира має продумане планування, великі панорамні вікна та якісне будівництво.
Ідеально підходить як для власного проживання, так і для інвестиції.
Локація — комфортний район Івано-Франківська з розвиненою інфраструктурою: поруч школи, садочки, магазини та зупинки транспорту.
Телефонуйте для детальної інформації та огляду!
33 302 $
865 $/м²
с. Крихівці, Фізкультурна
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК URBN
1 кімната
39 / 15 / 14 м²
поверх 3 з 13
2026 рік побудови
1 міс. тому
Інвестиція у майбутнє: квартира в енергоефективному ЖК URBN 📈
Шукаєте житло, яке економить ваші гроші? ЖК URBN від БК «Вертикаль» — це поєднання передових технологій будівництва та продуманої інфраструктури.
Енергоощадність: Сучасне утеплення та якісні склопакети — мінімальні рахунки за опалення.
Ергономічне планування: Жодного «зайвого» метра — кожен сантиметр площі працює на вас.
Власна інфраструктура: Магазини, кав'ярні та сервіси прямо в будинку.
Безпека: Закрита територія та сучасні системи доступу.
Надійний забудовник, висока ліквідність та якість, що випереджає час. Телефонуйте, щоб дізнатися умови розтермінування!
тел. [телефон приховано]
25 700 $
832 $/м²
Бастіонна вул., (Будинок 7)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК URBN
1 кімната
31 / 12 / 10 м²
поверх 10 з 13
2025 рік побудови
2 міс. тому
Продаж 1-кімнатної квартири компактної площі .
Можливе розтермінування до 36 місяців (деталі — за телефоном)
Площа - 30.9м2
поверх 10-й
Є альтернативні квартири з іншою площею і планування деталі в особисті
Про житловий комплекс:
власна комерційна інфраструктура
стильні холи та сучасні вхідні групи
автономне опалення
енергонезалежність (встановлені генератори)
просторі ліфти
безбар’єрний, інклюзивний доступ
панорамні вікна з енергоощадним склом
rooftop-зона на даху
ландшафтний дизайн території
підземний та гостьовий паркінг
закритий двір із доступом за електронним ключем

29 500 $
826 $/м²
Бастіонна вул., (Будинок 2)
1 кімната
36 / 10 / 23 м²
поверх 7 з 13
2025 рік побудови
3 міс. тому
Продається затишна квартира загальною площею 35,73 м у чудовій локації поруч парк Шевченка та міське
озеро.
Зручний 7-й поверх, оптимальне планування та гарний
стан ідеальний варіант для комфортного проживання або інвестиції.
Поруч розвинена інфраструктура: магазини, зупинки громадського транспорту, зони відпочинку.
Здача квартири літо 2026 року