Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Крихівців
Топ оголошень Крихівців

230 000 $
1 041 $/м²
Чумацька
221 / 90 / 15 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
🏡 Просторий будинок у Крихівцях — ідеальний для комфортного життя вашої сім’ї!
Пропонуємо якісний, великий будинок площею 221 м² у чудовій локації — Крихівці, з асфальтованим заїздом та усіма міськими комунікаціями (світло, газ, вода, каналізація).
✔ Два санвузли
✔ Простора кухня-студія
✔ Великі тераси на першому та другому поверсі
✔ Навіс для авто
✔ Просторий задній двір — ідеальне місце для відпочинку
✔ Електрика 3 фази, 10 кВт
✔ Криниця на території — додаткове джерело води
✔ Чудова локація — поруч садочок, школа, міське озеро, магазини, зручна транспортна розв’язка
🏗 Будинок збудований з якісних матеріалів — все продумано для вашого комфорту.
📞 Цей будинок точно варто побачити наживо...

120 000 $
909 $/м²
Новорічна
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Lumin Town
132 / 43 / 21.6 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
сьогодні
Стильний та сучасний дуплекс в якому продумана кожна деталь для комфортного проживання. Продумане планування, якісне цегляне будівництво
Загальна площа 132, 2 м2 та ділянкою 4,12 сотих.
Ідеальний варіант для спокійного заміського життя в престижному будинку
Наповнення:
сходи, штукатурка стін, енергозберігаючий склопакет(3 скла), шестикамерний профіль, броньовані двері, гаражні ворота, паркан по периметру, благоустрій прибудинкової зони (під'їзна дорога, бруківка, відеонагляд, відкатні ворота), міські комунікації (вода можливо скважина), світло 10кВт
96 000 $
1 032 $/м²
Слобідська вул., 2
3 кімнати
93 / 78 / 15 м²
поверх 6 з 7
2015 рік побудови
сьогодні
Продаж 3 - кімнатної квартири
ЖК Калинова Слобода
3 роздільні кімнати + 2 санвузли
Вже є встановлений котел та домофон
Поверх 6 з 9
Площа 93 кВ
Тихий район, поруч магазини,дитячі майданчики, магазин (Єва, Атб, Аврора, Копійочка)
вул. Слобідська
Ціна: 96 000 $
Відео-огляд скину
Показ в зручний для вас час)

235 000 $
671 $/м²
Садова
350 / 100 / 20 м²
4 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Готовий жилий будинок з меблями, затишний куточок міста - район міського озера, Comfy 900м- Калинова слобода. Міське озеро, парк. Садочок - 5хв. Школа - 10хв. Асфальт до воріт!!!
Дуже гарне, зручне та раціональне планування: 2-поверх будинок (175 м2 житлової площа. цоколь (гараж 6Х6 з ямою, літня кухня 6Х3,5, пивниця 5Х5, котельня 3Х3). 1- й поверх 3 кім., Кухня, ванна , с/в., Гардероб, 2-й поверх 4 кім., Ванна, кухня, с/в, гардероб.
Будинок цегляний утеплений (пінопласт 10мм), накритий новою мет.-черепицею 2015 р. Підведено 3-фази електроенергії (можливість встановлення зарядної станції) , газ, центральна каналізація та вода. Асфальт до будинку. На території майданчик на 4 авто, альтан...

129 500 $
938 $/м²
Вивізна вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
138 / 78 / 7.2 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Терміново продається шикарний дуплекс, с. Крихівці
Насолодіться приватністю - свій будинок, своя приватна ділянка і тільки одні сусіди!
Вартість - 129500$ ( за 1 половину дуплекса)
Здача - вересень-жовтень 2026р.
площа - 138 м2
земля - 3 сот
Чудове планування :
1 поверх - гараж, кухня-студія, санвузол, господарське приміщення
2 поверх - 3 спальні, 2 роздільних санвузла
Міська каналізація та вода, газ, світло - 3 фази (16кВт)
Якісне цегляне будівництво.
Комплектація: штукатурка, фасад, двері вхідні Булат, автоматичні гаражні ворота Wishnowski (польща), енергозбрігаючі вікна надійного виробника, панельне перекриття з дорогою мембраною європейського виробника (15-20см утеплення), заведена ка...

86 000 $
729 $/м²
Калинова
118 / 68 / 12 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається цегляний таунхаус у спокійній та затишній локації поруч з міським озером та парком Шевченка.
Акційна ціна на ОДИН будинок.
Придбавши даний будинок за ціною 3 кімнатної квартири ви отримаєте безліч плюсів:
1)Стіни та перестінки з цегли 1,5 ;
2) піщано вапняна штукатурка ;
3)утеплення пінопластом 10см /35 плотність ( декоративна мозаїка та дошка фасадна );
4)дах металочерепиця 0,5мм товщини ;
5)утеплення даху мінеральною ватою 20см ;
6)бетонні сходи ;
7)якісні енергозберігаючі вікна з потрійним склопакетом ;
8)вхідні броньовані двері ;
9)перший поверх перекриття плити ;
10) паркан профіль антрацит навколо всієї ділянки ;
11) бруківка Львівська старе місто ( вся дорога і до будин...

85 000 $
708 $/м²
Вивізна вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
120 / 50 / 25 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Сучасні Таунхаус в Івано-Франківську з власним подвір'ям 😍 з можливість розтермінування
✔️ затишне та зручне розташування в приватному секторі
✔️ закрита територія
✔️ сучасний дизайн фасаду
✔️ панорамні вікна
✔️ власна зона барбекю, тераса
✔️ підведені всі міські комунікації - газ , вода , світло
✔️ асфальтний заїзд
У вартість входить :
-Штукатурка стін під маяки
-Броньовані вхідні двері
-Металопластикові вікна
-Дах Металочерепиця
-Залиті бетонні сходи на другий поверх
-Монолітне перекриття між першим та другим поверхом
-Деревяне перекриття між 2 та 3 поверхом
-Оздоблення фасаду утеплення фасаду пінопластом
-Освітлення фасаду
-Благоустрій прибудинкової території (закладення бруківки)
-Гаражн...

17 000 грн/міс
Двірська вул., 14
2 кімнати
65 / 30 / 15 м²
поверх 5 з 8
2015 рік побудови
сьогодні
Оренда 2 кімнатної квартири в ЖК Калинова Слобода!
- вул. Двірська 14
Закрита територія з розвиненою інфраструктурою!
Чудовий варіант для сімейної пари!
- 5 поверх
- Індивідуальне газове опалення
- 2 окремі кімнати
- Простора кухня укомплектована всім необхідним!
Потрібно детальніше інформація або бажаєте оглянути квартиру телефонуйте або надішліть повідомлення з радістю допоможу!

98 500 $
987 $/м²
Слобідська вул., 44а
3 кімнати
99.8 / 46.1 / 22.7 м²
поверх 1 з 9
2015 рік побудови
сьогодні
Продається простора 3-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі «Калинова Слобода» за адресою вул. Слобідська 44а, район Крихівці.
Квартира розташована на 1 поверсі, але фактично знаходиться над гаражами, що забезпечує додаткову теплоізоляцію та відсутність сусідів знизу.
Загальна площа квартири — 99,8 м². Продумане та зручне планування дозволяє комфортно організувати простір для проживання сім’ї.
Планування квартири:
• простора кухня — 22,7 м²
• кімнати — 17,1 м², 15,2 м² та 13,8 м²
• ванна кімната — 4,4 м²
• коридор — 14,9 м²
• лоджія — 5 м²
• висота стелі — 2,75 м
Квартира у стані «сирець», що дає можливість реалізувати власний дизайн та облаштувати житло повністю під свої пот...

700 $/міс
Слобідська вул., 21
2 кімнати
92 / 5 / 10 м²
поверх 2 з 7
2015 рік побудови
сьогодні
Оренда 2 кімнатна квартира + кухня студія в ЖК Калинова Слобода!
- Вул. Слобідська 21
- Гарна закрита територія з розвиненою інфраструктурою!
- 2 жилий поверх
- 2 окремі спальні та кухня студія
- Багато місця для зберігання речей!
- Є відкритий балкон
- Можна з маленькою собачкою!
Чудовий варіант для сімʼї!
Тільки на довготривалу оренду!
Потрібна детальніша інформація або бажаєте оглянути квартиру? Телефонуйте або надішліть повідомлення, з радістю допоможу!

158 000 $
1 663 $/м²
Бастіонна вул., 1
2 кімнати
95 / 60 / 14 м²
поверх 4 з 10
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 95 м² з кухнею-студією
у сучасній новобудові
Пропонується до продажу велика, світла та повністю укомплектована квартира, у якій продумано кожен метр для комфортного життя сім’ї.
Основні характеристики:
• Загальна площа — 95 м²
• Комфортний 4 поверх
• Індивідуальне газове опалення
• Підігрів підлоги по всій площі квартири
• Якісна, обжита новобудова
Функціональне планування:
• Простора кухня-студія — ідеальне місце для сімейних вечорів та прийому гостей
• Дві окремі спальні:
• батьківська спальня
• дитяча спальня
• Окрема ванна кімната та окремий туалет
Максимум місця для зберігання:
• велика кількість прихованих шаф
• окрема простора гард...

700 $/міс
Двірська вул., 4
2 кімнати
140 / 50 / 15 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
Здам простору дворівневу квартиру в сучасному житловому комплексі ЖК «Калинова Слобода» (с. Крихівці, вул. Двірська 4).
Загальна площа — 140 м².
Квартира дуже тепла — підігрів підлоги на обох рівнях по всій площі.
Планування:
• 1-й рівень ≈ 40 м²: кухня-студія, гардероб, санвузол.
• 2-й рівень ≈ 100 м²: дві просторі кімнати, велика гардеробна, ванна кімната.
Оснащення та комфорт:
• Якісний ремонт і стильний інтер’єр
• Індивідуальне опалення (газовий котел)
• Тепла підлога на кожному рівні
• Дво-дверний холодильник, посудомийка, пральна машина
• 2 телевізори, електричний камін
• Джакузі, кондиціонер, інтернет
Про комплекс:
ЖК «Калинова Слобода» — це закрита територія з охороною 24/...

90 000 $
1 216 $/м²
Слобідська вул., 29
2 кімнати
74 / 35 / 12 м²
поверх 9 з 9
2015 рік побудови
сьогодні
Продається 2-кімнатна квартира 74 м² у ЖК «Калинова Слобода» з чудовим сучасним ремонтом, індивідуальним газовим опаленням , підігрів підлоги
ЖК закритого типу
-є все необхідне на територіі-садочок,щкола, магазин,спортзас

69 900 $
1 839 $/м²
Долішня вул., 19/1
1 кімната
38 / 12 / 13 м²
поверх 5 з 5
2025 рік побудови
сьогодні
1-кімнатна квартира в ЖК «Долішній» з ремонтом 🏡
💰 Ціна: 69 900 $
📐 Площа: 38,1 м²
🏢 Поверх: 5/5
Світла та сучасна квартира з новим ремонтом у якісному цегляному будинку. Зручне планування дозволяє комфортно облаштувати простір для життя. Квартира продається без меблів та техніки — ідеально, щоб зробити все під власний стиль.
Індивідуальне газове опалення дає можливість контролювати витрати та комфорт. Є відкритий балкон для відпочинку. Малоповерховий комплекс — це тиша, спокій і комфортне проживання.
Вигідна пропозиція як для життя, так і для інвестиції 👍
[телефон приховано]
Ірина

123 000 $
1 500 $/м²
Слобідська вул., 2
3 кімнати
82 / 30 / 25 м²
поверх 7 з 9
2017 рік побудови
сьогодні
Продається трикімнатна квартира в сучасному житловому комплексі Калинова Слобода у місті Івано-Франківськ. Квартира розташована на зручному 7 поверсі, має двостороннє планування з чудовим виглядом на озеро та у внутрішній двір. Загальна площа — 82 м², продумане планування включає простору кухню-студію, дві великі лоджії та комфортні житлові кімнати. Виконано сучасний ремонт із якісних матеріалів, квартира облаштована меблями фірми Frankof, встановлено два кондиціонери та дорогу вмонтовану техніку, підлога — паркетна дошка. Встановлено індивідуальне газове опалення та підігрів підлоги. Закрита територія комплексу з охороною та відеонаглядом, поруч розташовані магазини, школа, дитячий садо...

125 000 $
912 $/м²
Слобідська вул., 46
3 кімнати
137 / 100 / 15 м²
поверх 7 з 7
2015 рік побудови
сьогодні
ЖК Калинова Слобода! Престижний район поруч з міським озером та парком
Кімнати окремі, повністю укомплектовані. Хороші меблі все нове!
Кухня окрема, вікна виходять на двір! Дуже приємний вид з вікон
Великий санвузол, Вітальня з прихожою. Оптоволокно заведено
Над квартирою житлове приміщення 70м2
Сонячна сторона, квартира світла багато простору та продумане планування

126 000 $
2 291 $/м²
24 Серпня вул., 32
2 кімнати
55 / 28 / 15 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
🏠 Житловий комплекс Долішній
💲126000 $
📏55 м²
🏢1 поверх
Квартира з двома окремими терасами 🌿 — вихід є з кухні та кімнати.
Сучасний санвузол з підігрівом підлоги 🔥.
Дві кімнати, спальня повністю обмебльована 🛏️.
Вся необхідна техніка вже є 🍳.
На кухні облаштована стильна відпочинкова зона ☕.
До квартири належить 0.5 сотки землі, яку можна облаштувати для відпочинку або зони барбекю 🍃.
Квартира дуже стильна та комфортна для життя ✨.
📞[телефон приховано]
Ірина

120 000 $
1 967 $/м²
Долішня вул., (Будинок 2 (Секція 3))
2 кімнати
61 / 30 / 13 м²
поверх 2 з 5
2025 рік побудови
сьогодні
Дуже якісна укомплектована 2-кімнатна квартира найкращого планування!
2 гардероби, 2 балкони, 2 окремі кімнати, кухня-студія!
В квартирі дорога техніка, встановлені корпусні меблі!
Середній поверх, газове індивідуальне опалення, є підігрів підлоги та газова плита!
Квартира в дуже якісному ЖК малоповерхового типу цегляного будівництва, закрита територія, великі прогулянкові зони і всього 10 хв до парку і озера
Є відео та ключі, щоб оглянути вживу - телефонуйте!

105 000 $
700 $/м²
Садова
150 / 60 / 37 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається таунхаус преміум класу у Крихівцях у житловому комплексі Green Hill від надійного забудовника .
Надзвичайно зручна локація поблизу вулиці Садова біля садочка Ковчег . Можливе безвідсоткове розтермінування платежу .
Поруч з ЖК є зручна транспортна розв'язка. Поблизу є всі важливі елементи інфраструктури - магазини, аптеки, кілька великих супермаркетів, салони краси, спортивні комплекси. Школа і дитячий садочок знаходяться неподалік, також недалеко розташовуються поштові відділення.