З меблями і технікою, з гарним ремонтом 3-кімнатна на Східному - 3 по вулиці В'ячеслава Чорновола.
5/16. Не кутова. Всі кімнати окремо. Сучасний ремонт. Нові вікна. Новий кахель. Новий лінолеум. Натяжні стелі. Обладнана індукційною електро плитою, бойлером, кондиціонером. Є меблі та техніка. Купуй, заходь і живи! Більше інформації за телефоном! Дзвоніть!
Продаж 3-х кім кв. по вул. Лісового (Восточний-3, улучшенка)
Втомилися дивитися квартири у старих панельних будинках?
Потрібен середній поверх. шикарний район та милі сусіди?
Мрієте про велику кухню і хочете мати чудовий вигляд з вікна?
Тоді цей варіант точно для Вас)
До вашої уваги пропонується затишна 3-х кім. квартира з прекрасним покращеним плануванням та роздільними кімнатами в Криворізькій новобудові, будинку 1994 року будівлі на 12 поверсі 14-ти поверхового будинку, з прекрасним видом на місто. Будинок ОСББ, завдяки чому в ньому підтримується чистота і затишок, а також є план заміни всіх комунікацій і облаштування двору і під'їзду.
Поруч знаходяться дитячі садки, школа! Як рано-...
Східний 3
вулиця Вячеслава Черновола
Сміливий 16 поверх
Загальна площа 73 м2
Всі кімнати окремі
Бездоганний сучасний ремонт
Повна комплектація меблів і техніки (без телевізорів)
Краєвид ВРАЖАЮЧИЙ на місто
***
Життя буремне і на ремонти не хочеться витрачати час і нерви. Тут вже все облаштували за найкращими сучасними стандартами - дизайн, капітальні роботи і безліч стильних деталей. Люстри, бра, оригінальне поєднання фактур та форм, актуальні кольори - все на своєму місці і створює атмосферу абсолютного задоволення життям.
Проте ми подбали не тільки про естетику і красиву картинку. Вбудована кухня, посудомийка тепла підлоги, сейф - тут все про комфорт та атмосферу процвітання.
Єдине що...
Продаж трикімнатної квартири по вул. Гутовського. 57
В будинку ОСББ.
Дуже простора, кутова але тепла.
Частково зроблено ремонт.
Замінені вікна,труби та проводка не замінена.
Розташована на чудовому другому поверсі чотирнадцяти поверхового будинку.
Щодо розташування: 2 автопарковки,поряд вся необхідна інфраструктура, а саме - магазини, кав'ярні, супермаркети, парки, школи, дит.садочки та багато іншого.
Для більш детальної інформації телефонуйте!
Тихе місце, рядом вся інфраструктура. ОСББ, гарна транспортна розв'язка, квартира пуста, готова на заселення, від першого власника, дом сдан в експлуатацію в 2004 році
Продаж чудової 3-х квартири на Східному 3 з капітальним ЯКІСНИМ ремонтом
Зроблені абсолютно всі капітальні роботи:
> замінена електромережа
> ідеально зроблені штукатурні роботи
> встановлені якісні металопластикові вікна
> замінені комунікації водо та теплопостачання
Безпека: встановлена сигналізація (з можливістю встановлення камер відеоспостереження в кожній кімнаті). датчик руху вже встановлений
Гарне планування з роздільними просторими кімнатами
Комплектація.
Три великі вбудовані шафи, куди однозначно помістяться всі речі великої родини.
Також є комора біля кухні
все інше, що ви бачите на фото також входить в ціну
Квартира утеплена зовні. Для додаткового температурного комфорту вст...
Продаётся комната в общежитие на Кольце Косиора.(пл..Домостроителей д.2)
Комната расположенная на 2 этаже, не угловая,тёплая,без балкона.
Общ.пл.22 кв.м
Жилая.пл.17,3 кв.м.
Окно и трубы металлопластиковые.
Состояние жилое.
Окна выходят не на красную линию.
Сан.узел совмещён.
Установлены сч.воды,свет,теплосчётчик на дом.
Рядом торг.комплексы,остановка,автостоянка и пр.
Долгов нет.
Продается однокомнатная квартира улучшенной планировки
Расположена на 4-м этаже 9-этажного дома. Квартира светлая, уютная, с удобной планировкой. Просторная комната, кухня правильной формы, раздельный санузел, большая кладовая, которую можно использовать как гардеробную или дополнительное место для хранения, застеклённый балкон.
Чистый подъезд, благоустроенный двор с детской площадкой и парковочными местами. Развитая инфраструктура: рядом магазины, школа, детский сад, остановки общественного транспорта.
Отличный вариант как для проживания, так и для сдачи в аренду.
Адрес квартиры: мкр. Восточный, ул. Лисового дом 26.
Документы готовы. Быстрый выход на сделку.
Продаж 3к квартири з Автономним опаленням, 2-й Східний
Продаж трикімнатної квартири на Східному-2, з автономним опаленням. Квартира продається з усіма меблями та технікою!
Квартира покращеного планування з великим холом, кухнею 9м2, двома прихожими та балконом, загальною площею 73м².
В квартирі зроблений сучасний ремонт з якісних матеріалів.
Меблі в спальні виробництва Італія, в дитячих меблевої фабрики Бучинський (Україна), сантехніка у ванній Kludi (Німеччина), дзеркало з підігрівом та підсвіткою, велика електросушилка, три телевізори LG, духовий шкаф, варочна поверхня, посудомийна машина BOSCH, холодильник SAMSUNG, в кожній кімнаті встановлено кондиціонер, в кухні, ванній та туалеті...
Модерн - Швидкоплинний.
КЛАСИКА - ВІЧНА!
3-кімн на Лісового 6, мкрн Східний-2
6/9 поверх
Покращене планування, зовнішнє утеплення
Ремонт 2020 року по індивідуальному дизайнерському проєкту
Повна комплектація меблів і техніки.
ЕЛЕГАНТНА
ВИШУКАНА
ВИТОНЧЕНА
Той рідкий випадок, коли наживо квартира виглядає в рази краще ніж на фото (повірте, це дійсно так).
З фото зрозуміло, що тут повна заміна комунікацій і найкращі матеріали, дизайн проєкт та найкращі меблі. Вбудована кухня та усі двері деревʼяні (Ясінь).
Та загальну атмосферу фото не передадуть.
Тут будинок ОСББ, доглянуте охайне подвірʼя, чисті підʼїзд...
Продаж 2 кімнатної квартири Східний 2 вул Лісового, поліпшеного планування.
Розташована на 9 поверсі 9 будинку.
Простора квартира з великою кухнею
Втановлені металлопластикові вікна та балкон.Ванна кімната в кахелі.
Залишається встроєна кухня.
Встановлені лічильники :газ, вода.
Замінені радіатори на нові.
Дом ОСББ гарний двір.
10 хв до сверу "Щасття"
Всі коммунікації в робочому стані.Криша не тече.
Торг доречний
Продаж 4к. квартири по вул. Лісового/2-й Східний.
Основні параметри:
– Загальна площа: 83 кв.м.
– Житлова площа: 49.1 кв.м.
– Кухня: 9.3 кв.м.
Особливості квартири:
– Не кутова, двостороння.
– Кімнати: непрохідні, роздільні.
– Нова електропроводка з окремими автоматами для кожної кімнати.
– Оброблені стіни та стеля.
Прибудинкова територія:
– Поруч паркові зони для відпочинку та спорту;
– Продуктові магазини, заклади, зупинки громадського транспорту;
– Дитячі майданчики та освітні установи.
Ідеальна локація для комфортного проживання!
Для отримання додаткової інформації або перегляду квартири, дзвоніть за телефоном, вказаним в оголошенні.
Любите коли Сонце заглядає у вікна? У цій квартирі саме так адже поверх високий і район «Східний 2».
Продається двокімнатна квартира в будинку №5 по вул. Сахарова. На 9 поверсі, не кутова. Дах новий, тільки от перекрили, а також є технічний поверх.
Зручне планування: окремі кімнати і велика кухня! З лоджії гарний вид на балку.
Стан житла – під ремонт, проте вікна у спальні та кухні вже пластикові. Всі лічильники встановлені, а будинок ОСББ.
Чистий під’їзд та охайне подвір’я. Боргів немає, документи в порядку. Дзвоніть і домовимось про огляд.
Продаємо квартиру – місто сили для тих, для кого важлива цінність – це простір. Це така рідкісна коштовність на сьогодні, квартира з характером і особливою атмосферою. Ви можете оселитись саме тут і наповнити цей простір власним сенсом.
2 Східний ( 2 Восточный) м Кривий Ріг, вул. Сахарова *площа 91,7 кв.м. *сміливий 14 повер...
Продаж двокімнатної на Східному-2 по вул. Сахарова 17
Квартира розташована на шостому поверсі дев'ятиповерхового будинку. Не кутова, розташована в середині будинку. Комунікації санвузла поміняно на нові, металопластикові вікна та балконий блок. Загальна площа 51.6 кв.м де 29.8 кв.м. це житлова. Кухня 8.5 кв.м.
Квартира у житловому стані, але за своїм бажанням ви можете зробити косметичний ремнот. У квартирі залишається вся техніка та меблі, тож ви можете одразу заїхати та жити.
Розташування будинку відкриває вам всі переваги мікрорайону, тиша та розвинина інфраструктура чудово підійдуть для життя. Поряд є садки та школи, для авто є місце у дворі, або на стоянці, яка в 5ти хвилинах пішки....
Продаж однокімнатної квартири Східний-2 (2-й Восточный) по вул. Лісового.
Видовий 8\9 поверх
Не кутова
Загальна площа квартири - 35 кв.м., кухня - 8 кв.м., санвузол суміжний, лоджія засклена.
Лічильники на все.
Спальний район міста, самодостатня розвинена інфраструктура:
АТБ, Варус, місцевий риночок, кав'ярні, кафе, спорт зали, гарна дитяча площадка, поряд лікарні, зручна транспортна розв'язка, швидкісний і т.д.
Без проблем, без боргів, чекає нових власників.
Пропонуємо квартиру в районі з розвиненою інфраструктурою.
Поруч дитячі садочки, школи , зупинка маршрутного транспорту, а також швидкісний трамвай. Порус АТБ, Варус, лікарня, для малечі дитячий майданчик.
Каартира на першому поверсі, що актуально на часі.
Високий цоколь, стіни утупленні , також утеплена підлога з підвалу. На вікнах решітки.
Якісний ремонт. Залита , вирівняна підлога , ламінат, лінолеум. Замінено розводку води, та каналізації, також замінена проводка, встановлено нові міжкімнатні , вхідні двері, натяжні стелі.
Лічильник електроенергії двуфазний, лічильник тепла на будинок.
Новим господарям залишаються меблі та техніка.
В квартиру Ви зможите заселитися не витрачаюче час, нерв...
Ви давно шукали квартиру з новим ремонтом?
Вам потрібна квартира з прекрасним плануванням та окремими кімнатами?!
Тоді цей варіант для Вас!
Ми пропонуємо Вам вже готову квартиру з ремонтом у Саксаганському районі, мікрорайон Сонячний. Поруч знаходяться ТЦ Ашан, Варус, АТБ, Метро, спортивні клуби, дитячі садки, школа, є парки для прогулянки із сім’єю! Як рано-вранці так і пізно ввечері ви без проблем зможете підібрати як на роботу так і повернутися додому. Також є кілька безпечних паркінгів для Вашого автомобіля.
Квартира світла, затишна та простора з новим сучасним ремонтом. Загальна площа – 62 кв. м, житлова площа – 37 кв.м, кухня – 9 кв. м. Комфортний перший поверх дев’ятиповерхового...
Мрієте про свій затишний куточок у спокійному районі!?
Пропонуємо до вашої уваги однокімнатну квартиру в Довгинцівському районі на 1-му Східному по вулиці 21-ї бригади Нац.гвардії (Симонова), квартира розташована на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку, не кутова, в житловому стані.
У квартирі є:
-метолапластикові вікна;
-газова плита;
-бойлер;
-засклений балкон;
-лічильники на воду та світло (лічильник газ на будинок)
-частково замінена сантехніка;
-частково мебльована.
Поряд знаходиться: зупинка, кілька паркувальних майданчиків для Вашого авто, магазини та АТБ маркет, навчальні заклади (садочки, школи, ліцей). Все, що потрібно для комфорту.
Настав час зробити крок до власного жи...
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН