Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Кривого Рогу
Топ оголошень Кривого Рогу

18 900 $
300 $/м²
200-річчя Кривого Рогу просп., 1
3 кімнати
63 / 42 / 7 м²
поверх 7 з 9
1975 рік побудови
сьогодні
Продаж 3-х кім. кв, 200 річчя КР, мкр Ювілейний (Юбилейная, еВідновлення)
Якщо ви шукаєте:
Комфортний середній поверх!
Район, який користується попитом!
Чудове планування з окремими кімнатами!
Тоді це Ваш варіант! Пропонуємо Вам чудову трьохкімнатну квартиру в географічному центрі міста, по вулиці 200 років Кривому Рогу, мкр Ювілейна. Квартира розташована на комфортному сьомому поверсі дев’ятиповерхового будинку. У радіусі 3-х хвилин вся необхідна для життя інфраструктура (магазини, ринок, садки та школи). Даний район має найкращу в місті транспортну розв’язку, з нього можна виїхати в будь-яку точку міста практично з раннього ранку і до пізньої ночі, а зупинка знаходиться за 50 метрів в...
12 500 $
192 $/м²
Івана Авраменка вул. (Корнійчука), 9
3 кімнати
65 / 47 / 9 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продається 3-кімнатна під ремонт в районі Вечірнього бульвару по вулиці Авраменка. 9 поверх. Будинок розташований біля торгового комплексу. Квартира покращеного планування. Всі кімнати окремі. Є борги, входять у ціну. Ціна разом з боргами 12000 плюс оформлення покупця. Всього вона вам обійдеться у 12500. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.

25 000 $
431 $/м²
Свято-Миколаївська вул. (Леніна), 8
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
58 / 38 / 9 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
Продаж 3к з меблями та технікою у ЦМ р-ні по вул.Свято-Миколаївській, розташованої на 8 поверсі 9-ти поверхового будинку, друга лінія від дороги. Загальна площа-58кв.м, житлова-38кв.м, кухня-9кв.м. Квартира двостороння, кутова, кімнати суміжно-роздільні, простора кухня, балкон з гарним краєвидом. Встановлено металопластикові вікна, замінені труби, є бойлер для нагріву води.
Залишаються всі меблі та техніка.
Є спільний коридор із сусідами(тамбур) та міжповерхова кладова.
Чистий під’їзд, доглянутий двір, спокійні сусіди.
Гарне місце для проживання! Вся інфраструктура в кроковій доступності: дитячий садок, школа, супермаркет “Варус” та інші магазини, аптека, зупинка, парки Гагарина, Мершавцева...

30 000 $
667 $/м²
Котляревського вул., 5
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
2 кімнати
45 / 28 / 7 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
Затишок, комфорт і готовність до життя — все в одній квартирі!
Пропонується до продажу гарна 2к квартира на Ластівці по вул. Котляревського — ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт та не хоче витрачати час і кошти на ремонт.
Загальна площа - 45кв.м
Житлова площа-28кв.м
Кухня-7кв.м
Основні переваги:
- Квартира з якісним ремонтом — можна одразу заїжджати і жити
- Продається з меблями та технікою — усе вже є для вашої зручності
- 8 поверх 9-поверхового будинку — гарний вид та мінімум шуму
- Не кутова — тепла та економна в опаленні
- Зручне односторннє планування — більше світла та комфорту
- Затишна атмосфера, в якій хочеться залишитись
- Окремі кімнати — комфорт для всієї родини
- Пр...

40 000 $
645 $/м²
Петра Калнишевського вул. (Харитонова), 17
3 кімнати
62 / 45 / 5 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Продаж гарної 3к квартири з ремонтом, меблями та технікою у ЦМ р-ні по вул.Калнишевського, розташованої на 5 поверсі 5-ти поверхового будинку(ОСББ). Криша відремонтована. Заходь та живи! Загальна площа-62кв.м, житлова-45кв.м. Квартира утеплена зовні, двостороння, не кутова, дуже тепла та затишна. Зроблено перепланування. Всі кімнати окремі, кухня-студія, санвузол сумісний. Встановлено металопластикові вікна, засклений балкон з видом у двір, замінені всі комунікації, тепла підлога в санвузлі, межкімнатні дівері з натурального дерева. Для комфорту встановлено кондиціонери, для нагріву води - газова колонка Ariston (турбо). Є лічильники на воду, газ, світло, загальнобудинковий на опалення. Нови...

32 000 $
492 $/м²
Українська вул., 122
3 кімнати
65 / 39 / 9 м²
поверх 4 з 5
вчора
Продаж 3к "чешки" з гарним плануванням у ЦМ р-ні по вул.Українській, розташованої на 4 поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку.
Загальна площа-65кв.м, житлова-39кв.м, кухня-9кв.м, дві лоджії, є кладова. Квартира двостороння, не кутова, тепла, світла та затишна, кімнати роздільні, простора кухня. Встановлено металопластикові вікна, замінені труби, є лічильники на газ, світло, загальнобудинковий на тепло. Для комфорту є кондиціонер, для нагріву води-бойлер. Залишаються меблі та техніка. Заходь та живи!
Чистий під'їзд, спокійні сусіди, затишний двір.
Гарне місце для проживання. Вся інфраструктура в кроковій доступності: дитячий садок, школа, супермаркети арус, АТБ та інші магазини, кав'рні,...

18 900 $
291 $/м²
Спасівська вул. (Спаська), 18
3 кімнати
65 / 39.5 / 8.8 м²
поверх 5 з 5
1975 рік побудови
сьогодні
Продаж 3-х кім кв. Спаська (Чешка, еВідновлення)
Бажаєте затишне житло для себе чи своїх близьких?
Мрієте про мінімальну кількість сусідів?
Хочете затишне місце, тихе подвір'я і щоб у кроковій доступності була школа, садок та ігровий майданчик для Ваших дітей?
Тоді цей варіант точно для Вас!
Прекрасна трьох кімнтатна квартира, Чешка, на п’ятому поверсі п’ятиповерхового будинку з мінімальною кількістю сусідів. У центрі перспективного районі нашого міста, по вулиці Спасівська( район в мин. кінотеатр Юність), на якому створено чудові умови та є вся потрібна інфраструктура для комфортного життя. Також у кроковій доступності є школи, сади, зупинка громадського транспорту. Тихе місце та відс...

19 500 $
336 $/м²
Бульварний пров., 6
3 кімнати
58 / 42 / 6 м²
поверх 5 з 5
2 дні тому
Продаж 3-кімнатної квартири в районі Готелю Київ
Пропонується до продажу простора та світла 3-кімнатна квартира з ремонтом — ідеальний варіант для тих, хто хоче одразу заїхати та жити без додаткових витрат.
Планування:
• дві окремі спальні
• велика зала для відпочинку та прийому гостей
• квартира двостороння, що забезпечує багато природного світла
Стан квартири:
• встановлені якісні металопластикові вікна
• балкон засклений
• частково замінена електропроводка
• всі труби замінені на металопластикові
• кухня залишається новим власникам
Додаткові переваги:
• не кутова
• дах перекритий
• встановлений теплолічильник на будинок, подача тепла контролюється —
опалення взимку орієнтовно складає...

20 000 $
304 $/м²
Європейський бульв. (Кірова), 25
БЕЗ КОМІСІЇ
м-н Східний 1
3 кімнати
65.7 / 39 / 8.9 м²
поверх 3 з 9
3 тиж. тому
Продаж 3к квартири на Схiдному-1 (Бульвар Європейський)
До Вашої уваги пропонується простора трикімнатна квартира на Східному-1, яка розташована на комфортному третьому поверсі дев'ятиповерхового будинку.
Квартира світла та затишна, планування двостороннє, не кутова, кімнати окремі, велика кухня, санвузол роздільний. Вікна частково МПО. Є балкон та лоджія. Для нагріву води встановлено бойлер. Поміняні стояки.
Квартира в стані під ремонт, але на перший час можно зайти та жити.
Загальна площа - 65.7 кв.м.Житлова площа - 39 кв.м.Кухня - 8.9 кв.м.
Вся інфраструктура в кроковій доступності: дитячий садок, школа, супермаркет АТБ та інші магазини, аптека, зупинка громадського транспорту.
У дво...

14 700 $
507 $/м²
Корнія Речмидила вул. (Ногіна), 12
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
1 кімната
29 / 23 / 6 м²
поверх 3 з 5
2 дні тому
Продається 1-кімнатна студія з новим ремонтом у Покровському районі на вулиці Ракитіна!
Основні характеристики:
Розташування: середина будинку на 3-му поверсі.
Будинок знаходиться на червоній лінії, що забезпечує зручний доступ до всіх необхідних послуг та інфраструктури.
Ремонт був завершений на початку 2023 року, його не обживали після цього.
Всі комунікації були повністю замінені, встановлені нові батареї та поліпропіленові підведення.
Використовувалися тільки якісні матеріали преміум-сегменту, з гарантією на всі комплектуючі.
Підлога викладена ламінатом єдиним контуром, в ванній кімнаті використовується керамограніт.
Присутні натяжні стелі, а також закладні для стельових карнизів.
Елек...
26 000 $
397 $/м²
Вахи Арсанова вул. (Рокоссовського), 11
3 кімнати
65.5 / 39.5 / 8.7 м²
поверх 5 з 5
3 дні тому
Продаж трикімнатної квартири чешки в районі 96 Кварталу
- адреса Вахи Арсанова 11
- квартира в житловому стані
- роздільні три кімнати
- простора кухня, подвійна лоджія
- можливий продаж з меблями та технікою
- поверх 5/5
- загальна площа 65.4 м.кв
- відеоогляд скину за запитом
Ціна 26000$
Готові вийти на швидку угоду
[телефон приховано]Валерія
4 900 $
158 $/м²
Пляжна вул. (Ухтомського), 14
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
31 / 18 / 6 м²
поверх 5 з 5
5 днів тому
Продаж однокімнатної квартири в районі ПівнГЗК
- вул. Пляжна 14
- житловий стан
- замінені труби водопостачання та каналізації
- вікна та балкон столярка
- поверх 5/5
- загальна площа 31 м.кв
- відеоогляд скину за запитом
Ціна 4900$
[телефон приховано]Валерія
65 000 $
749 $/м²
Університетський просп. (Гагаріна), 17
4 кімнати
86.8 / 58.9 / 9.5 м²
поверх 4 з 4
1954 рік побудови
сьогодні
Продаж шикарної, просторої 4-х кімнатної СТАЛІНКИ з АВТОНОМНИМ опаленням в самому центрі 96 кварталу (проспект Університетський 17) Капітальний ремонт під ключ виконаний по авторському /дизайнерському проєкту з якісних матеріалів, робили для себе (на якості не заощаджували, обирали найкраще). Будинок розташований на другій лінії, не заважає галас дороги і пішоходів, затишний двір + класне розташування будинку (в самому центрі району, в кроковому доступі все що тільки може знадобитися).
Світла, простора і дуже стильна квартира, не схожа на жодний варіант запропонований сьогодні на ринку нерухомості, потрапивши в яку, Ви 100 відсотків захочете залишитися. Це не квартира, це шедевр, у ній ко...
45 000 $
587 $/м²
Ярослава Мудрого вул., 50
4 кімнати
76.6 / 46.5 / 8.9 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Квартира чешка, Кривий Ріг, Ярослава Мудрого 50, центр.
Площа- 76,6 м.кв
Ціна - 45000$
Можливий продаж по сертифікату або ваучеру.
Розташована на 3-му поверсі 5-ти поверхового будинку
Складається з 4-х кімнат
житловою площею 46.5 кв.м:
1-а кімната 17.2 кв.м
2-а кімната 12.6 кв.м
3-я кімната 7.5 кв.м
4-а кімната 9.2 кв.м
Кухні площею 8.9 кв.м
Великі:
Коридор
Ванна кімната
Балкон та лоджія
Висота приміщень 2.50 м
Підлога в кімнатах - паркет, на кухні та ванній плитка
Кухня з меблями
Опалення центральне
Чистий, зелений двір.
Зручна транспортна розвʼязка.
Поряд - 95, 96 квартал, розважальні заклади, кафе, ресторани, магазини, транспорт, зупинки, метро, школа, університет.
Поряд з бу...
16 000 грн/міс
Староярмаркова вул. (Сиволапа), 44
3 кімнати
107.2 / 65 / 13.1 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Оренда 3 кім. квартири.
Центральний міський р-он.
вул. Староярмаркова 44. (Сиволопа).
Площа: 107,2 м. кв.
Ціна: 16000 грн
Комісія агенту - 50% місячної плати.
Квартира здається з меблями та технікою.
* Великий зал – 28,6 м.кв,
* Спальня – 20,6 м.кв.
* Дитяча кімната – 15,7 м.кв.
* Простора кухня з вбудованими меблями та технікою - 13.1 м.кв.
* Коридор – 10 м.кв.
* 2 просторі санвузли
Стелі – 3м.
Кімнати роздільні та квадратні.
Дві газові колонки, одна у ванній, друга у кухні.
Кухня з дуба та каменю.
Проведено якісний ремонт: замінено підлогу та утеплено керамзито...
55 000 $
513 $/м²
Староярмаркова вул. (Сиволапа), 44
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
3 кімнати
107.2 / 65 / 13.1 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Продаж 3 кім. квартири.
Кривий Ріг,
Центральний міський р-он.
вул. Староярмаркова 44. (Сиволопа).
Площа: 107,2 м. кв.
Ціна: 55000$
Квартира продається з меблями та технікою.
* Великий зал – 28,6 м.кв,
* Спальня – 20,6 м.кв.
* Дитяча кімната – 15,7 м.кв.
* Коридор – 10 м.кв.
* 2 просторі санвузли.
Тепла підлога.
Дві газові колонки Beretta, одна у ванній, друга у кухні.
Лічильники тепла, води.
Кімнати квадратні, окремі.
Якісні меблі.
Шкіряні диван та крісла.
Кухня з дуба та каменю.
Деталі інтер’єру:
Деревʼяні двері, італійський кахель, ламінат.
Будинок з цегли, стіни 40 см., стеля 3 м,
Арка з виходом до річки та парку....
14 900 $
224 $/м²
Миколаївське вул., 12
3 кімнати
66.45 / 38.9 / 7.3 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продам 3 кімнатну кварту
Кривий Ріг, Карачуни.
Миколаївське шосе 12
Площа - 66,45 м.кв
Ціна - 14900$
9 - поверх / 9 поверхового будинку.
Кухня - 7,3 м.кв
Три окремі кімнати, не прохідні.
Житлова площа - 38,9
Санвузол окремий.
Великий коридор.
Балкон, лоджія.
Вікна метало пластикові.
Висота стелі - 2,65 м
Поряд:
річка Інгулець,
зупинки транспорту,
магазини,
школа 123,
дитячий садок 294 санаторного типу.
нова пошта.
25 700 $
571 $/м²
Свято-Миколаївська вул. (Леніна), 4
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
2 кімнати
45 / 31 / 7 м²
поверх 4 з 9
сьогодні
Можливий продаж за будь яку валюту. При оплаті готівкою додаткова знижка!
По вулиці Свято-Миколаївській продається гарненька 2-кімнатна квартира на 4 поверсі.
Будинок на початку вулиці в районі кільця Української. Чистий під'їзд, новий ліфт. Перегородка на дві квартири. Дуже гарні сусіди.
Нова алюмінієва електропроводка, труби замінені частково. Металопластикові вікна. Вирівняні стіни та підлога. Нові міжкімнатні двері. Підлога у кухні та коридорі у кахлі, у великій кімнаті ламінат, у спальні ковролін.
Залишаються корпусні меблі у кухні та великій кімнаті, а також двоспальне ліжко та м'який куток. Більш детально дивіться у відео огляді.
Боргів немає. Показ можливий за попередньою до...

130 000 $
710 $/м²
Транзитна вул., 41
183 / 79 / 20 м²
1 поверх
8 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж сучасного будинку, район Дружби
Хочете жити подалі від Криворізьких фабрик, в екологічно чистому районі, але що б поряд була інфраструктура міста?
Немає часу та бажання займатися будівництвом та ремонтом, а хочеться купити, заселиться та жити?
Потрібен гараж, доглянута ділянка та гарні сусіди?
Тоді наша пропозиція для Вас!
Пропонуємо до Вашої уваги чудовий будинок, який побудований професійним будівельниками з найкращих матеріалів які доступні на сьогоднішній день. У затишному місці, поряд з м-н Дружба по вулиці Транзитна.
Будинок знаходиться в екологічно чистому місці, при цьому до центру міста(95 квартал) 15 хвилин, а до Центрального Автовокзалу 10хв.
Відмінне місце для жит...

70 000 €
321 €/м²
Культурна вул. (Тургенєва)
218 / 78 / 14 м²
2 поверхи
13 сот
4 кімнати
сьогодні
У тихому та затишному місці Центрально-Міського району на Гданцівці неподалік річки продається добротний двоповерховий будинок з міцним фундаментом, збудований за авторським проектом, розташовований на 13 сотках земельної ділянки.
Загальна площа-218кв.м, житлова-78кв.м, кухня-14кв.м.
Тут продумано все: просторий цокольний поверх, який використовується як гараж, майстерня, підвал та котельня. Є окремий гараж та крита альтанка. Також приємним сюрпризом для кожного стане наявність мансардного поверху з чудовим оглядовим майданчиком, звідки відкривається гарний краєвид на мальовничі природні краєвиди. Сам будинок повністю потопає в зелені фруктових та декоративних дерев, а ще й шикарних блакитни...
Всі орієнтири