Шевченка вул.
Опис
Резиденція, де архітектура зливається з природою
Цей будинок це не просто нерухомість. Це продуманий до найменших деталей простір для життя , створений одним із найкращих архітекторів-дизайнерів України.
Територія вражає різноманіттям ландшафтів: величні ялини, затишні зелені алеї, куточки, оповиті виноградом і квітами, криті бесідки для приватного відпочинку. Власний вихід до озера з пляжем відкриває можливість кататися на човнах, рибалити та насолоджуватися тишею природи.
На ділянці розташовані фонтан, басейн, кілька терас із лаунж-зонами та барбекю, що ідеально підходять як для сімейного затишку, так і для прийому гостей. Окремо — гараж на 3 авто, облаштоване приміщення для охорони та повноцінний автономний гостьовий будинок.
Будинок
Технологія будівництва — «Термобудинок» з утепленням Foamglas, облицювання німецькою клінкерною цеглою, дах із натуральної чеської керамічної черепиці. Монолітно-бетонний фундамент, вікна Velux.
Інженерні рішення забезпечують повну автономність:
котел Viessmann Vitogas 050 з автоматикою
власна трансформаторна підстанція
генератор Kipor 50 кВт з автоматичним запуском
потрійна система стабілізації напруги
свердловина 30 м з італійським насосом та повною водоочисткою
двокамерний септик 10 м³
Комунальні витрати приємно дивують своєю економічністю.
Планування та інтер’єр
У будинку:
простора вітальня з каміном Boley
кухня з островом та виходом на терасу до фонтану
5 спалень та 6 санвузлів
кабінет
домашній кінотеатр зі сценою
винна кімната на -1 поверсі
SPA-зона: сауна Harvia, басейн-купіль, спортзал з обладнанням Kettler Sport та Hoist V5
тераса-зимовий сад
Оздоблення виконане з використанням преміальних матеріалів: дубова дошка, мармурова мозаїка, плитка Rex, декоративні штукатурки Marmorino, Venezia, Ottocento. Двері Dierre та Lualdi Porte, підвіконня з натурального мармуру Calacatta, розетки Gira.
Меблі та оснащення
Інтер’єр укомплектований меблями світових брендів: Baxter, Poltrona Frau, Visionnaire, Lema, Eichholtz, Flamant та інших.
Кухня італійського бренду STL зі стільницею з мармуру Forest Brown, техніка AEG, холодильник Liebherr Premium.
Освітлення — Barovier&Toso, Flos, Fabian.
Сантехніка Duravit, Villeroy & Boch, Jacuzzi, змішувачі Axor, Grohe.
Це будинок для тих, хто цінує абсолютний комфорт, приватність і бездоганну якість у кожній деталі.
Резиденція, що підкреслює статус і створює справжній простір для життя.
Деталі
Будинок, 2 поверхи, 6 кімнат. Площа ділянки 36 соток. Планування кімнат Суміжно-роздільне. У будинку є Тераса, Бесідка, Басейн. Загальний стан будинку - З ремонтом. Працює без світла - вода, опалення, інтернет. Комісія за послуги 3 %