269 / 113 / 14 м²
3 поверхи
6 сот
Будинок
5 кімнат
сьогодні
1 р. 2 міс. тому
543 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Терміново продам сучасний будинок в дизайнерському оформлені + будиночок з сауною, басейном та підвалом (укриття) .
Дуже гарне місце розташування біля Міського саду з парком, річкою та гарною зоною відпочинку на березі.
Додатково відео відправлю по бажанню в особисті.
Звичайно реальному покупцю хороший торг!!
Потрапляючи в цей будинок, отримуєш відчуття комфорту, затишку та тепла.
- загальна площа 268,6 м2
- 2-а поверхи + мансарда
- кондиціонери -4 шт
- газовий двоконтурний котел + твердопаливний камін з водяною сорочкою
- тепла підлога на першому поверсі
- підлога - керамічна плитка та паркет із натурального дерева
- кухонні меблі, всі двері, сходи в будинку із дубу
- всі сходи, поручні та доріжки у дворі виготовлені із натурального граніту
Планування:
- перший поверх - передпокій, велика кухня - студія з каміном, спальня, санвузол та гараж з автоматичними воротами
- другий поверх - хол, зимовий сад, дві спальні , велика ванна кімната , гардеробна
- третій поверх - велика кімната для вільного використання-спортзал, ігрова тощо, санвузол, гардеробна
- будиночок сауни : кімната відпочинку, парильня, душова кабінка, басейн, санвузол, підвал
- стіни : червона цегла + утеплювач пінопласт , дах металочерепиця
- гараж + автонавіс
- центральне водопостачання з Ходолних ключів : вода централізована
- меблі та техніка - плита, варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна машина, пральна машина, телевізор, кондиціонер
- дві ями з переливом ( викачки не потребують)
- в будинок заведено 3-и фази
- на земельній ділянці газон, декоративні рослини та фруктові дерева, автополив , барбекю.
По проханню вишлю багато додаткових фото.
Розповідати можна довго але ліпше подивитися на власні очі та відчути себе в тій неймовірній атмосфері затишку та комфорту.
Запрошую вас на огляд. Телефонуйте в зручний для вас час. До зустрічі!!!
Вам треба швидко продати нерухомість?
Допомогти підібрати для придбання варіант?
Здати вигідно в оренду?
То вам саме до нас!
Додатково відео відправлю по бажанню в особисті.
Звичайно реальному покупцю хороший торг!!
- загальна площа 268,6 м2
- 2-а поверхи + мансарда
- кондиціонери -4 шт
- тепла підлога на першому поверсі
- кухонні меблі, всі двері, сходи в будинку із дубу
- дві ями з переливом ( викачки не потребують)
- в будинок заведено 3-и фази
По проханню вишлю багато додаткових фото.
Вам треба швидко продати нерухомість?
Допомогти підібрати для придбання варіант?
Здати вигідно в оренду?
То вам саме до нас!
Деталі
Будинок, 3 поверхи, 5 кімнат. Площа ділянки 6 соток. Планування кімнат Роздільне. У будинку є Підігрів підлоги, Камін, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Ванна, Посудомийна машина, Автополив, Газон, Зона мангалу, Гараж, Лазня, Басейн. Загальний стан будинку - З ремонтом. Комісія за послуги 4 %

Історія зміни ціни
| 24.07.2025 | - 4 100 $ | 344 900 $ |
| 01.03.2025 | 349 000 $ |