Найпопулярніші райони міста
Райони Кропивницького
Топ оголошень Кропивницького

155 000 $
1 427 $/м²
Перемоги просп.
108.6 / 65 / 28 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам елітний, двоповерховий таунхаус з технікою та меблями, район Ковалівки в Кропивницькому.
Можливий викуп з розтермінуванням та по державним програмам.
Розташування дає можливість жити в особистому будинку та мати доступ до всієї інфраструктури району: Ковалівський парк, озеро, школа, дит.садок, супермаркети, магазини, аптеки, парк, транспорт, тощо.
- при будівництві були використані самі високоякісні матеріали
- дизайнерський проект розроблений спеціалістами високого класу
- нові меблі та техніка
- кондиціонери в кожній кімнаті
- на першому поверсі :
затишна кухня-вітальня, санвузол з душовою кабіною, окрема пральня з
гардеробною
- на другому поверсі :
3 просторі кімнати,...

290 000 $
909 $/м²
Сухомлинського пров., 1
319 / 108 / 17 м²
2 поверхи
17 сот
5 кімнат
сьогодні
Продам неймовірно затишний та гарний будинок + двоповерхова лазня з басейном в подарунок!
Хороший торг для покупця!
Цей будинок збудований в елітному мікрорайоні міста на 17ти сотках земельної ділянки.
Територія правильної, рівної форми, огорожена гарним парканом, двір просторий, доглянутий з квітами, плодовими та декоративними деревами.
Є два окремих заїзди у двір та окремо до гаражу.
Свердловина зі смачною та прозорою водичкою.
Сучасний удинок збудований за дизайнерським проектом та використовувалися самі високоякісні матеріали.
Потрапляючи в цей будинок, отримуєш відчуття комфорту, затишку та тепла, на стільки розумно та зручно спланований проект, немає ні одного метра квадратного який би...

41 000 $
577 $/м²
Героїв Маріуполя вул.
єОселя
єВідновлення
71 / 45 / 8 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
3 дні тому
Працюємо по сертифікату, ваучеру! Продам окремостоячий будинок в Кропивницькому в районі Катранівки (до центра на авто 5хв.) площею 71 кв.м. з таким бажаним плануванням де є 3 окремі спальні і простора світла вітальня. Будинок в стадії ремонту, замінено всі вікна на пластик, встановлено індивідуальне газове опалення, новий котел, радіатори та труби, стіни частково обшиті гіпсокпртоном, зроблено зручне перепланування. Відмінний варіант для тих хто хоче зробити ремонт на свій смак. Технічний паспорт зроблено до перепланування.
Вартість будинку 41000 дол США. Торг. Пропозиція від агентства нерухомості Комунальник [телефон приховано]Леся Перегляд у зручний для Вас час. Скину відео по запит...

34 900 $
1 163 $/м²
Андріївська вул., 12
ВИГІДНО
Парк Козачий острів
1 кімната
30 / 18 / 7 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продам 1-о кімнатну квартиру в районі Ковалівки по вулиці Андріївській!
Гарне розташування квартири, просторий двір, супермаркет в будинку, за продуктами далеко ходити не потрібно.
- в будинку працює ОСМД
- квартира світла та затишна
- хороший ремонт
- індивідуальне електроопалення
- двотарифний електро лічильник + зелений тариф, оплата мінімальна
- кондиціонер, бойлер, шафи
Квартира гарно підійде як для проживання так і для здачі в оренду.
Можливий хороший торг!
Пропозиція від агенції нерухомості 'GRAND HAUSE'.
Вам треба швидко продати нерухомість?
Допомогти підібрати для придбання варіант?
Здати вигідно в оренду?
То вам саме до нас!
Запрошую вас на огляд.

115 000 $
1 367 $/м²
Шевченка вул., 50/40
ПРЕМІУМ
Краєзнавчий музей
2 кімнати
84.1 / 38 / 29.6 м²
поверх 3 з 3
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж видової квартири в самому серці Кропивницького
Пропонуємо до продажу простору та світлу квартиру з панорамним видом у центральній частині міста 🌆
Загальна площа — 84,1 м², продумане та функціональне планування:
• дві окремі кімнати;
• простора кухня-вітальня;
• гардеробна;
• суміжний санвузол.
Квартира наповнена світлом, з приємною атмосферою та ідеально підійде як для комфортного проживання, так і для статусної інвестиції. Локація — центр міста, поруч уся необхідна інфраструктура.
💰 Вартість об’єкта — 115 000 $
📞 Телефонуйте для детальної інформації та перегляду:
Агенція нерухомості Avenida
Рієлтор Надія
[телефон приховано]
З радістю покажемо квартиру у зручний для вас час.

227 777 $
1 815 $/м²
Федора Романова вул. (Слави), 20/29
ПРЕМІУМ
Друкарня
3 кімнати
125.5 / 95 / 21.5 м²
поверх 1 з 10
сьогодні
Продається простора 3-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом, італійськими меблями та технікою, р-н "Критий ринок"
Пропонуємо до вашої уваги неймовірно чудову 3-кімнатну квартиру загальною площею 125.5 м.кв. в одному з найзручніших районів нашого міста — Критого ринку. Це ідеальне місце для комфортного життя: поруч ринок, супермаркети АТБта Фуршет , магазини, аптеки, школи, садочки, зручна транспортна розв’язка.
- Квартира розташована на 1 поверсі 10-поверхового будинку, має окремий вхід.
- Кухня - 21.5 м.кв.
- Вітальня - 32.1 м.кв.
- Дві спальні (20.7 та 16.8 м.кв)
- Дві ванних кімнати ( 5.4 м.кв та 8.8 м.кв)
- Гардеробна кімната (2,7 м.кв)
- Виконано дизайнерський ремонт з використан...

21 900 $
1 153 $/м²
Степана Чобану вул. (Добровольського), (Будинок)
1 кімната
19 / 14 / 4 м²
поверх 4 з 4
2025 рік побудови
сьогодні
Продам 1-о кімнатну квартиру студію в дуже хорошому та зручному розташуванні на Новомиколаївці в ЖК " S K Y ".
В кроковій доступності школа, дитячий садочок, парк, ринок, супермаркути, транспорт, то що.
Данний ЖК гарно організований, в ньому все продумано до дрібничок:
- окрема ізольована територія яка закриватиметься на електронний замок
- облаштований дитячий майданчик
- платний паркінг з можливістю зарядки електромобіля та паркінг
- територія для відпочинку з альтанками та комфортними санвузлами
- професійне озеленення території
- тротуарна плитка навколо будинку
Квартира гарно підійде як для здачі в оренду, можливо подобово так і для молодої пари та студентам.
- загальна площа квартири...

51 000 $
1 020 $/м²
Фортечний пров., 21
2 кімнати
50 / 28 / 8 м²
поверх 6 з 9
вчора
🏛Продається 2 кім квартира в кращому районі Кропивницького на Шкільному 6/9 площею 50 кв.
✔️ встановлено індивідуальне електроопалення
✔️зроблено зовнішнє утеплення
✔️не кутова
✔️пластикові вікна та лоджія капітально відремонтована
✔️простора кухня та окремі кімнати
✔️ванна та робоча зона кухні в кафелі
✔️в хорошому житловому стані
✔️чистий та охайний підїзд
✔️відмінне розташування
✔️поруч садочок, школа, безліч магазинів
Вартість квартири 51000 дол. США, торг.
Пропозиція від агентства нерухомості Комунальник,
Леся ☎️ [телефон приховано]

110 000 $
846 $/м²
провулок Межовий, 47
БЕЗ КОМІСІЇ
130 / 62 / 25 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам добротний будинок в районі Олексіївки міста Кропивницького.
Затишне та гарне розташування.
В будинку гарний ремонт, використовувалися тільки високоякісні матеріали.
- загальна площа 130 м2
- 4-ри кімнати
- меблі та техніка залишаються новим власникам
- тапла підлога на першому поверсі
- автономне газове опалення
- міцні вхідні двері
- новий дах
- будинок утеплений зовні 100 мм
- нова електропроводка
- великий мансардний поверх
- балкон
- літня кухня з газом, світлом та водою
- земельна ділянка рівної форми
Розповідати можна дуже багато, але краще все побачити на власні очі та відчути затишок у цьому будинку.
Тож швидше телефонуйте, запрошую вас на огляд.
Вам треба швидко продати неру...

344 900 $
1 282 $/м²
Гурбенський пров. (Ватутіна), 21
ЕЛІТ
Озерна балка
269 / 113 / 14 м²
3 поверхи
6 сот
5 кімнат
сьогодні
Терміново продам сучасний будинок в дизайнерському оформлені + будиночок з сауною, басейном та підвалом (укриття) .
Дуже гарне місце розташування біля Міського саду з парком, річкою та гарною зоною відпочинку на березі.
Додатково відео відправлю по бажанню в особисті.
Звичайно реальному покупцю хороший торг!!
Потрапляючи в цей будинок, отримуєш відчуття комфорту, затишку та тепла.
- загальна площа 268,6 м2
- 2-а поверхи + мансарда
- кондиціонери -4 шт
- газовий двоконтурний котел + твердопаливний камін з водяною сорочкою
- тепла підлога на першому поверсі
- підлога - керамічна плитка та паркет із натурального дерева
- кухонні меблі, всі двері, сходи в будинку із дубу
- всі сходи, поручні та...

22 000 $
917 $/м²
Юрія Коваленка вул. (Маршала Конєва), 23 к4
1 кімната
24 / 12 / 5 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Продам малогабаритну 1 кім квартиру на Жадова, 5й поверх 5ти поверхового цегляного будинку
- загальна площа 24 кв.м.
- не кутова
- повноцінний балкон
- центральне опалення
Стан квартири під ремонт
квартира розташована в дуже розвиненому районі міста, поруч три школи, два садочка,
супермаркети, поліклініка, зупинка громадського транспорту.
Ідеальний варіант для купівлі під житло або здачу в оренду
Пропозиція від агенції нерухомості GRAND HAUSE.
№ 213-323-026
Вам треба швидко продати нерухомість?
Допомогти підібрати для придбання варіант?
Здати вигідно в оренду?
То вам саме до нас!

69 900 $
822 $/м²
Студентський бульв., 14/6
4 кімнати
85 / 62 / 8 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Продам 4-и кімнатну квартиру з гарним розташуванням в самому центрі міста.
- загальна площа 85 м2
- металопластикові вікна, балкон, лоджія
- індивідуальне газове опалення
- частковий євроремонт, сама затратна частина-кухня та ванна кімната вже в ідеальному стані, залишилися косметичні роботи в кімнатах.
Поряд гарний, затишний та тихий двір, порядні сусіди, розвинена інфраструктура, школа, садок, магазини, транспорт.
Швидше телефонуйте! Запрошую вас на огляд!
№ 213-132-797
Пропонуємо вам:
Бесплатні консультації та передпродажна оцінка нерухомості любої складності.
Рекламна компанія ваших обєктів та швидкий продаж.
Допомога в підбірці найкращих та найвигідніших пропозицій нерухомо...

71 900 $
826 $/м²
Василя Нікітіна вул., 56
3 кімнати
87 / 48 / 9 м²
поверх 2 з 5
сьогодні
Продам великогабаритну, затишну, простору, трикімнатну квартиру по вул. Василя Нікітіна на Н.Миколаївці загальною площею 87 м2, на другому поверсі пятиповерхового будинку.
- зручне місцезнаходження, гарно розвинена інфраструктура: школи, дитячі садочки, вищі навчальні заклади, парки, продуктові магазини, поліклініка;
- велика кухня 10 м2
- залишається вбудована кухня з варильною поверхньою та духовою піччю, вбудована прихожа, дитяча за домовленістю;
- індивідуальне газове опалення;
- є комірка;
- металопластикові вікна REHAU з покращеною шумо- та теплоізоляцією;
- броньовані вхідні двері;
- балкон засклений.
Торг можливий. Розповідати можна багато та краще подивитись!
Телефонуйте в...

69 900 $
1 127 $/м²
Кропивницького вул., 10
3 кімнати
62 / 38 / 8 м²
поверх 1 з 9
сьогодні
Продам гарну трикімнатну квартиру р-н ринку Полтавський.
Загальна площа 62 м 2
- дві просторі кімнати, зал, три великі кладових, які можна переробити на гардеробну, компактна кухня;
- в залі почали робити ремонт але плани змінились, тому є можливість зробити ремонт під себе;
- чистий та охайний підїзд;
- білябудинку великий затишний двір, паркувальні місця, зони відпочинку, дитячий майданчик.
Запрошуємо на перегляд цієї затишної квартири!
Телефонуйте.
№ 213-2...

85 000 $
1 441 $/м²
Театральна вул. (Леніна), 15/6
3 кімнати
59 / 42 / 7 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Продам КЛАСНУ 3-и к/к в самому центрі міста !
Квартира - сталінка в елітному та зручному розташуванні.
- всі кімнати роздільні
- гарний свіжий ремонт з високоякісних матеріалів
- кондиціонер
- нова електропроводка, сантехніка, побутова техніка
- нові елітні кухонні меблі із натурального дерева, гардероб
- індивідуальне газове опалення
- охоронна сигналізація
- доглянутий внутрішній двір який зачиняється, стоянка авто, автоматичні ворота, кодові замки
Хто мріє про елітну квартиру, в елітному будинку то ця квартира саме для вас!
Дзвоніть швидше і я вам покажу квартиру вашої мрії!
№ 213-246-764
Вам треба швидко продати нерухомість?
Допомогти підібрати для придбання варіант?
Зд...

110 000 $
1 467 $/м²
Івана Похитонова вул., 9
2 кімнати
75 / 25 / 40 м²
поверх 8 з 12
сьогодні
Продам квартиру 75 м2 в ЖК Ковалівський.
Двокімнатна квартира з меблями та технікою на 8 поверсі.
Ідеальний авторський проект.
Площа 75 кв. м, підлога з підігрівом, 2 кондиціонери, великі вікна.
Запрошую вас на огляд цієї розкішної квартири.
№ 213-132-754
Пропонуємо вам:
Безкоштовні консультації та передпродажна оцінка нерухомості любої складності.
Рекламна компанія ваших обєктів та швидкий продаж.
Допомога в підбірці найкращих та найвигідніших пропозицій нерухомості за вашим смаком та побажанням.
Індивідуальний супровід юридичного оформлення угоди.
Безкоштовні послуги в здачі в оренду нерухомості як особистої так і комерційної.
Ми завжди раді вам та повсякчас для вас на звязку...

103 000 $
1 040 $/м²
Перемоги просп., 18
3 кімнати
99 / 87 / 12 м²
поверх 4 з 14
сьогодні
Продам великогабаритну, видову квартиру у будинку 2008 року побудови.
- в квартирі залишаються всі меблі та техніка які зображені на фото
- 4-ий поверх 14-ти поверхового будинку
- в квартирі хороший ремонт
- 3-и кімнати+ гардеробна+балкон+велика лоджія
- площа 99 м2
- кладова на поверсі
- добротні вхідні двері
- автономне опалення
- будинок ОСББ
- 2-а ліфта-грузовий та пасажирський
- в будинку електрогенератори для безперебійного живлення
- поряд розвинена інфраструктура-школа, дит.садок, супермаркети, магазини, транспорт, парк "Перемоги", озеро.
Не квартира, а мрія кожного! Тож швидше телефонуйте та поспішаймо на огляд!
Пропонуємо вам:
Безоплатні консультації та передпродажна оцінка нерух...

100 000 $
588 $/м²
Дружби вул.
170 / 72 / 16 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
1980 рік побудови
1 тиж. тому
Продам добротний будинок в селищі Новому з відмінним розташуванням площею 170 кв., та житловою площею 72 кв.
Будинок розташований на просторій земельній ділянці 12.5 сот., розділену на прибудинкову територію та город.
Простора кухня в будинку це мрія будь якої господині.
В будинку 5 кімнат кухня, прихожа, окремі туалет та ванна, відмінний добротний підвал, на другому поверсі маємо простору закриту терасу яку при бажанні можна переобладнати на 2 житлові кімнати.
Автономние газове опалення, двухконтурний котел
Центральна вода та каналізація
Житловий флігель із газом (2 кімнати та кухня)
Безліч господарських будівель: гараж, баня, теплиця, альтанка.
Доглянута прибудинкова територія

105 000 $
533 $/м²
Ігоря Замоцького вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Балка
197 / 100 / 20 м²
2 поверхи
20 сот
6 кімнат і більше
2 тиж. тому
Будинок у центрі міста на 20 сотках землі! Без комісії для покупця!
МОЖЛИВИЙ ПРОДАЖ ПО СЕРТИФІКАТУ ЄВідновлення !!!
Локація:
вул. Ігоря Замоцького (Єгорова), 3 хв до кінцевої зупинки 113 маршруту.
Поруч — «Файно маркет», «Sinsay», аптеки, магазини, поліклініка №3.
Тихий, спокійний район у центральній частині міста.
Про будинок:
Цегляний, 1,5 поверхи, бутовий фундамент
Загальна площа: 197 м²
Будинок розділений на 2 частини з окремими входами
У кожній частині — кухня, санвузол і 3 кімнати
На другому поверсі — 3 кімнати, кухня та санвузол
2 окремих заїзди у двір
Ідеально для двох сімей!
Комунікації:
Газ, світло, вода (все з лічильниками)
Автономне опалення — газовий котел Ferroli
Септик для...

85 000 $
679 $/м²
вул. Гагаріна, 40
125.1 / 85.4 / 28.4 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
сьогодні
Терміновий продаж!!! Вартість значно знижено!
Продам комфортний дуплекс 125,1 м2 в центрі міста Кропивницького.
В продажі 2-а віріанта.
Дві половини будинку мають дзеркальне планування, але різний дизайн.
Купити можна один із варіантів окремо, або обидва для дітей та батьків, що матимуть змогу проживати поряд.
- окремий вхід та двір
- альтанка
- гараж на 2-і машини
- додаткова мансарда над гаражем
- меблі та техніка майже всі залишаються покупцям
* на першому поверсі
- кухня-студія - 28,4 м2
- працюючий камін
- вітальня
- ванна кімната
* на другому поверсі
- дві кімнати
- гардеробна - 4,8 м2
- санвузол
* нульовий поверх- приміщення 38,7 м2 використовується як розважальна та гостинна-де можн...
Всі райони