190 000 $
936  $/м²
Мирний пров.
БЕЗ КОМІСІЇ Велика балка
203 / 107 / 10 м²
1 поверх
9 сот
Будинок
4 кімнати
2007 рік побудови
1 міс. тому
3 міс. тому
61 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продається якісний одноповерховий будинок загальною площею 203 кв м з гостьовим будинком площею 50 кв м та прибудинковою приватизованою територією 9.4 сотки у зручній локації район Велика Балка, провулок Мирний (Файно маркет, зупинка громадського транспорту, поруч район Полтавська). Будинок з якісним ремонтом, введений в експлуатацію у 2007 році, високими стелями, підвалом з ремонтом, ландшафтним дизайном що не залишить тебе байдужим.

Будинок складається з трьох окремих кімнат по 20 кв м (є вихід на технічний поверх), укомплектованої кухні 10 кв м усім необхідним з виходом до великої вітальні 45 кв м з кондиціонером та акваріумом. Простора ванна кімната 6.5 кв м оснащена гідромасажним боксом, біде підлогове, меблями з мдф фасадом, унітаз, умивальник, сушарка для полотенця, пральна машинка. Високі стелі 2.9 м дають відчуття простору, більше свободи та затишку. Сухий підвал з ремонтом на пʼять кімнат: використовується як господарське приміщення так і укриття.

Технічні характеристики:
*Потужний газовий котел, є одна вільна лінія на опалення
*Резервуар для зберігання води на три кубометри (навіть при відключеннях у вас завжди є водопостачання)
*Два септика (на основний будинок і гостьовий будинок)
*Два вʼїзду у двір

Двоповерховий гостьовий будинок площею 50 кв м
Перший поверх: велика кухня з повною комплектацією
Другий поверх: коридор, простора мебльована кімната, ванна кімната

На території є гараж з ролетними воротами. Ворота у двір автоматичні, відкриваються з пульта. Бесідка зі світлом. Різноманітний доглянутий ландшафтний дизайн з автоматичним поливом: газон, тюльпани, нарциси, туї, ялинки, магнолія та інше різноманіття рідкісних рослин, дерев та кущів. Вольєр.