9
38 000 $
506  $/м²
Богдана Хмельницького, 100
Комісія 4% єВідновлення
75.1 / 50 / 7 м²
1 поверх
7 сот
Будинок
4 кімнати
2 міс. тому
2 міс. тому
211 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж окремого будинку з земельною ділянкою
район Стара Балашівка (ближче до “3 Файно”)

Пропонується до продажу окремий житловий будинок із приватизованою земельною ділянкою.
Загальна площа будинку — 75,1 м²
✔ 3 окремі кімнати
✔ 1 прохідна кімната
✔ кухня
✔ газове опалення

Будинок має комфортне планування, що дозволяє зручно розмістити сім’ю та облаштувати простір відповідно до ваших потреб.

Земельна ділянка — 7,6 соток (приватизована)
На території розташовані господарські будівлі:
✔ літня кухня
✔ сарай
✔ банька
✔ колодязь

Достатньо місця для ведення городу, садівництва або облаштування зони відпочинку.

Об’єкт підійде як для постійного проживання, так і для тих, хто шукає простір із власною землею в межах міста.

Вартість — 38 000 $ + комісія агенції

Телефонуйте — надам детальну інформацію та організую перегляд у зручний для вас час.
📱 [телефон приховано],Катя
Агенція нерухомості Avenida
Деталі
Будинок, 1 поверх, 4 кімнати. Площа ділянки 7 соток. Планування кімнат Суміжно-роздільне. Загальний стан будинку - Без ремонту. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 4 %
Avenida
Верифікований профіль
7
Місяців досвіду
7
Місяців на сайті
Активних оголошень 5
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 2 тижні тому
Рекомендувати
Адреса
Кропивницький, Богдана Хмельницького, 100, Фортечний р-н
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію