2
71 500 $
688
$/м²
Павла Сніцара вул.
104 / 67 / 8 м²
1 поверх
8 сот
Будинок
4 кімнати
сьогодні
2 міс. тому
201 (сьогодні 1,
вчора 0)
Опис
Продається добротний 4-к будинок в Кропивницькому, р-н Миколаївка
Площа - 104 М²
Продається затишний будинок із земельною ділянкою 8 соток (приватизована). Будинок утеплений зовні та оштукатурений, має капітально оновлений дах із металочерепиці. Всередині – чотири житлові кімнати, встановлені енергозберігаючі вікна. Опалення автономне газове, є газова колонка.
Центральна каналізація!
Частково зроблений ремонт, можливий продаж із меблями та технікою за домовленістю. На ділянці висаджені нові дерева, є доглянутий город.
Ціна - $65500, ТОРГ!
Телефонуйте, приходьте на перегляд !
Агенція «Антар Нерухомість» з 2001 року на ринку рієлторських послуг.
Площа - 104 М²
Центральна каналізація!
Ціна - $65500, ТОРГ!
Телефонуйте, приходьте на перегляд !
Деталі
Будинок, 1 поверх, 4 кімнати. Площа ділянки 8 соток. Планування кімнат Суміжно-роздільне. Загальний стан будинку - З ремонтом. Комісія за послуги 4 %
Історія зміни ціни
| 22.05.2026 | + 6 000 $ | 71 500 $ |
| 21.03.2026 | 65 500 $ |