Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Крижанівки
Топ оголошень Крижанівки

65 000 $
406 $/м²
Центральна вул., 60
ПРЕМІУМ
160 / 47 / 9 м²
1 поверх
3 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Прекрасний будинок на березі Чорного моря в Крижанівці, Одеська область, є ідеальним поєднанням стилю, затишку та престижу. Цей унікальний об'єкт нерухомості має все, щоб стати вашим затишним куточком біля моря.
Відстань до моря мінімальна, а пляжі піщані та відокремлені. Тут ви зможете насолодитися тишею та красою природи, проводити час на свіжому повітрі та милуватися краєвидом на безкраї води Чорного моря.
Будинок побудований із натурального черепашнику, що надає йому особливого шарму та привабливості. Площа ділянки 3.55 сотки, а довжина фасаду становить 3.25 метра. Ця пропозиція ідеально підійде тим, хто цінує комфорт та затишок, адже площа будинку 160 квадратних метрів, а житлова площ...

78 000 $
975 $/м²
Осипова вул., 20
80 / 50 / 15 м²
1 поверх
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам окремий будинок з якісним ремонтом с.Крижанівка. Дуже затишне, тихе та зручне місцезнаходження. До моря 5 хвилин пішки, так само до магазинів чи автобусної зупинки. Будинок з ракушечника, 3 жілі кімнати, теплий в зимку, прохолодний в літку. Усі комунікації заведені. Сонячні панелі - повна автаномія по світлу. Парковка на 2 автомобілі. Камінна зала, тепла підлога. 5ти камерні вікна, підвальне приміщення. 3 сот.землі. Гос.акт на будинок та землю.
550 000 $
2 989 $/м²
Набережна вул.
184 / 73.3 / 18.6 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам шикарний, сучасний будинок
З ПРИГОЛОМШЛИВИМ ВИДОМ НА МОРЕ!
ДРУГА лінія!
Це найпрестижніше, статусне місце в Одесі!
Заг. площа будинку — 184 кв. м
Землі — 4,32 сотки
Двоповерховий будинок із сучасним, стильним ремонтом та повною комплектацією меблями і технікою.
Будівництво будинку здійснювалося найкращими фахівцями, за витриманими та технологічно сучасними нормами.
ПІДВАЛЬНЕ ПРИМІЩЕННЯ — топкова, гардеробна, підсобне приміщення.
ПЕРШИЙ ПОВЕРХ: передпокій, кухня — 18,6 кв. м, вітальня — 34 кв. м із виходом на чудову, простору терасу, гостьовий санвузол.
ДРУГИЙ ПОВЕРХ — три спальні, дві спальні з виходом на видову терасу.
ДВІР: перед будинком крита парковка на два авто.
за будинком зеле...
65 000 $
1 300 $/м²
Сонячна вул., 33
БЕЗ КОМІСІЇ
50 / 32 / 8 м²
1 поверх
4 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам одноповерховий будинок у Крижанівці, вул. Сонячна, загальна площа 50 кв. м, 3 кімнати, окремо кухня із санвузлом, газова колонка. Житловий стан. 4 сотки землі. Повний пакет документів. Ціна 65 000 у.о. (2-1364-2)

175 000 $
1 167 $/м²
Академіка Заболотного вул.
150 / 60 / 18 м²
3 поверхи
1 сот
4 кімнати
вчора
Таунхаус Академічний.
Заболотного/Сахарова.
Площа 150 кв. м.
Три рівні.
1 пов. Кабінет, санвузол, кухня-вітальня з каміном (натуральний продукт))) ), патіо.
Зона (на зиму закривається плівкою) і сотка палісадника.
2 пов. Дві спальні, гардеробна, санвузол із джакузі, один балкон.
3 пов. Вільне планування в китайському стилі. Балкон, можна назвати зимовий сад, і тераса.
120 000 $
462 $/м²
Морська вул., 4
260 / 160 / 17 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
вчора
Добротний фасадний будинок недалеко від моря!
Будинок двоповерховий з двома окремими входами.
На першому поверсі розташована кухня з двома окремими кімнатами і просторною гардеробною. Є також санвузел з італійською ваною та теплою підлогою.
На другому поверсі є простора кухня-вітальня , кімната та санвузел ( душ).
Буднку 20 років. Будували для себе із якісних матеріалів.
В цьому будинку є ціла низка плюсів: індивідуальне газове опалення, наявність чердака та сухого підвалу, та ще багато різних приємних речей, які ви зможете оцінити на перегляді.
Родзинкою цього будинку є мідна проводка с високою напругою 220 і 380В , що дає вам можливість займатися бізнесом, для якого є такі вимоги. Раніше в...

65 000 $
406 $/м²
Центральна вул.
160 / 47 / 9 м²
1 поверх
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Крижанівка, вул. Центральна.
Відстань до моря мінімальна, а пляжі піщані та усамітнені.
Тут ви зможете насолодитися тишею і красою природи, проводити час на свіжому повітрі та милуватися видом на безкраї води Чорного моря.
Будинок побудований з натурального черепашнику.
Площа ділянки 3.55 сотки, а довжина фасаду становить 3.25 метра.
Ця пропозиція ідеально підійде тим, хто цінує комфорт і затишок, адже площа будинку 160 квадратних метрів, а житлова площа — 46.5 кв.м.
У будинку є 3 кімнати та кухня площею 9 кв.м.
Хоча будинок потребує поточного ремонту, його потенціал безмежний.
Оперативний показ.
391231-602 (Код об'єкта в нашій базі).

70 000 $
875 $/м²
Гагаріна вул., 6
80 / 40 / 10 м²
1 поверх
7 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам будинок у Крижанівці.
80 м².
Морська сторона.
Розпочато ремонт, житловий стан.
Опалення: газовий котел.
Усі комунікації.
7,4 сотки землі.
Каналізація: септик.
Свідоцтво про право власності менше 3 років.
Земля не приватизована.
70 000 $
824 $/м²
Гагаріна вул.
85 / 50 / 12 м²
1 поверх
8 сот
4 кімнати
сьогодні
Уявіть: ранок починається з морського повітря, прогулянок до пляжу та відчуття спокою, якого так бракує в місті.
Капітальний житловий будинок у затишній Крижанівці — лише кілька хвилин пішки до моря!
Це місце ідеально підійде як для щасливого сімейного життя, так і для відпочинку або прибуткової оренди біля моря.
Головна перевага — простора ділянка 8 соток!
Такі пропозиції біля моря сьогодні — справжня рідкість, особливо за розумні гроші.
Тут можна створити все, про що ви мріяли:
— красивий сад
— зону відпочинку з альтанкою
— басейн
— гостьові будиночки
— простір для великої родини та затишних вечорів
Тихий, комфортний район із хорошими сусідами та зручною інфраструктурою.
Поруч море, пл...
130 000 $
1 646 $/м²
Рибальська вул.
79 / 48 / 13 м²
1 поверх
8 сот
3 кімнати
вчора
Якщо ви давно шукали будинок поруч із морем — це саме той варіант, який варто побачити. Вулиця Рибальська в Крижанівці — одна з найбільш затребуваних локацій: всього кілька хвилин пішки, і ви вже на пляжі.
Тут особлива атмосфера — свіже морське повітря, спокій приватного сектору і при цьому близькість до міста. Зручний виїзд до Одеси, поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, транспорт, інфраструктура.
Будинок розташований на ділянці, яка дає простір для відпочинку, саду або реалізації будь-яких ваших ідей. Це чудовий варіант як для постійного проживання, так і для сезонного будинку біля моря або інвестиції — подібні локації стабільно зростають у ціні.
Крижанівка — це вже не пр...
110 000 $
803 $/м²
Осипова вул.
137 / 60 / 20 м²
1 поверх
4 сот
5 кімнат
вчора
Якщо ви шукаєте нерухомість біля моря з реальними можливостями — зверніть увагу на цей будинок на вулиці Осипова у Крижанівці.
Головна перевага — локація. Це морська сторона, де до узбережжя всього кілька хвилин пішки. Тиха вулиця, свіже повітря і при цьому зручна близькість до Одеси роблять це місце одним із найбільш затребуваних для життя та оренди.
Особливість об'єкта — два будинки на одній ділянці. Це рідкісний формат, який відкриває одразу кілька сценаріїв:
— проживання великої родини
— окреме розміщення для батьків і дітей
— здавання частини будинку в оренду й отримання стабільного доходу
Будинок із продуманим плануванням і кількома входами, що дозволяє зручно розділити простір і ви...
115 000 $
747 $/м²
Набережна вул.
154 / 70 / 15 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
вчора
Уявіть: ви прокидаєтеся під шепіт прибою і відчуваєте легкий морський бриз, який пульсує в кожній кімнаті… І це — не мрія, а реальність, яка чекає на вас у затишній Крижанівці, всього за кілька кроків від Набережної.
Два будинки на одній ділянці — і подвійне відчуття затишку:
Перший будинок — свіжий, з капітальним ремонтом, мебльований та укомплектований технікою. Заїжджай і живи — без турбот та зайвого клопоту.
Другий будиночок — доглянутий, гостьовий, ідеальний як для гостей, літньої кухні або для оренди, щоб отримувати додатковий дохід, поки ви насолоджуєтеся спокоєм.
Що робить це місце таким особливим:
Екологічно чистий, тихий куточок прямо біля моря — відкривається відчуття свободи т...
75 000 $
1 667 $/м²
Причал, 218
БЕЗ КОМІСІЇ
45 / 25 / 10 м²
2 поверхи
2 сот
2 кімнати
2 дні тому
Продам двоповерховий курінь-причал у Крижанівці, загальна площа 45 кв. м: перший поверх — кухня, санвузол; другий поверх — 2 спальні. Курінь у хорошому стані. Продається з меблями та технікою. 2 сотки землі. Є власний двір, озеленення. Встановлено відеоспостереження. Закрита територія, що охороняється. До моря 20 метрів. Поруч ТРЦ «Рів'єра». Ціна 75 000 у. о. (2-2658-21)

46 000 $
790 $/м²
масив Причал 218
58 / 28 / 22 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
вчора
Шукаєте ідеальне місце для відпочинку? Пропонуємо чудову дачу, розташовану всього в другому ряду від моря!
Два поверхи, три окремі кімнати, простора кухня.
Асфальтована дорога. Закрита територія, що охороняється.
Чудовий варіант як комфортного відпочинку, так і для здачі в оренду
Не пропустіть цю чудову нагоду! Насолоджуйтесь свіжим морським повітрям та близькістю до пляжу!
Для отримання додаткової інформації та організації перегляду, будь ласка, телефонуйте
350 000 $
1 667 $/м²
Приморська вул.
210 / 180 / 18 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2 дні тому
Уявіть ранок, де замість міського шуму — легкий морський бриз, а з вікна відкривається безкрайній горизонт. Цей будинок на першій лінії в Крижанівці створений для життя, у якому є місце спокою, усамітненню та справжньому комфорту.
Простір наповнений світлом і повітрям, а кожна деталь продумана так, щоб ви почувалися як удома з першої хвилини. Тут приємно проводити тихі вечори з родиною, зустрічати гостей і просто насолоджуватися моментом.
Затишне подвір'я сприяє відпочинку — ранкова кава, літні вечері, розмови до заходу сонця… усе це стає частиною вашого повсякденного життя.
Це не просто нерухомість — це стиль життя біля моря, який обирають ті, хто цінує якість, атмосферу та близькість до...
420 000 $
1 615 $/м²
Лондонская
260 / 60 / 38 м²
2 поверхи
9 сот
4 кімнати
2 дні тому
Будинок у Зеленому Мисі — комфорт, продуманий до деталей
Пропонується до продажу сучасний двоповерховий будинок в одному з найзатишніших і найзатребуваніших передмість.
Функціональне планування:
— 3 просторі спальні
— кабінет для роботи або навчання
— світла кухня-вітальня — ідеальний простір для сім'ї та гостей
— 2 санвузли
— 2 гардеробні кімнати
— окрема котельня
Додаткові переваги:
— гараж на 2 автомобілі
— затишна тераса
— облаштована зона барбекю
— доглянутий сад
Комфорт та оснащення:
— система теплої підлоги
— будинок повністю укомплектований меблями та технікою
— готовий до проживання без додаткових вкладень
Ідеальний варіант для тих, хто шукає готовий будинок із комфортною інфра...
48 000 $
787 $/м²
Морська вул.
61 / 27 / 15 м²
1 поверх
3 сот
2 кімнати
2 дні тому
Продається затишний двокімнатний будинок загальною площею 61 м² у селі Крижанівка, вул. Морська — всього за 5 хв пішки до моря!
Будинок зимового типу з індивідуальним АГВ-опаленням, двома окремими кімнатами та двома санвузлами — ідеальний простір як для постійного проживання, так і для відпочинку на узбережжі.
Комунікації в будинку:
Світло
Вода
Газ — готовий до підключення та експлуатації.
Будинок у стані під ремонт, що дає вам можливість оформити інтер'єр на свій смак. А зовні залізні сходи ведуть на другий рівень — чудове місце для відпочинку або організації тераси.
Ділянка 3,2 сотки надає простір для саду, зони барбекю або додаткової споруди.
У кроковій доступності — магазини, школа,...

65 000 $
406 $/м²
218 причал
160 / 42 / 24 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
вчора
Крижанівка, причал № 218, продам облаштований курінь-дачу в першій лінії на самому березі моря, за 17 метрів від урізу води. 3 поверхи, загальна площа 160 кв. м. На першому поверсі — елінг для катера, підсобне приміщення з бойлерами, гідрофором та баком з аварійним запасом води; на другому — кухня-їдальня, спальня та санвузол; на третьому — ще дві спальні із санвузлом, балкон-тераса з прямим приголомшливим панорамним видом на море. Власний причал та свій пляж, укріплений аеродромними плитами. Встановлено гідроізоляцію, відеоспостереження, 4 кондиціонери, стіни — фактурна штукатурка, натяжні стелі, вбудована кухня з газовою варильною поверхнею, пральна та посудомийна машини. Поруч із будинком...
78 000 $
975 $/м²
Шкільний пров.
80 / 40 / 10 м²
1 поверх
3 сот
3 кімнати
3 дні тому
Крижанівка
Продам будинок, 3 кімнати, 80 м², газ, двоконтурний котел. Паркан, парковка на 2 авто, сарай, ділянка 3 сотки.
78000$
0500702081
#одеса #крижанівка #продам #будинок #море
95 000 $
950 $/м²
Атаманюка вул.
100 / 35 / 10 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
3 дні тому
Продам будинок у Крижанівці.
Ділянка 6,3 сотки.
У будинку дві роздільні кімнати, кухня, санвузол, повністю укомплектований меблями та технікою
+ гостьовий будиночок: кухня-студія з діючим каміном. Гараж. Басейн, сауна.
Газ, світло, вода.
Частина будинку 67 м² + 37,4 м².
Ціна 95000$
0500702081
#нерухомість #одеса #продам #будинок #крижанівка
Всі котеджні містечка