Котеджні містечка Лісових Гринівців, які починаються на "A-Z"
Топ оголошень Лісових Гринівців
100 000 $
419 $/м²
Берегового, 10
ПРЕМІУМ
238.5 / 157.7 / 16.9 м²
2 поверхи
29 сот
6 кімнат і більше
2 тиж. тому
Продається прекрасний будинок, в с. Лісові Гринівці (передмістя міста Хмельницький), частково готовий до проживання.
Всередині зроблений ремонт з якісних матеріалів
Загальна площа будинку - 238.5м2
Земельна ділянка 29сот
Два житлових поверхи, з величезною лоджією та декількома спальнями.
Чудовий варіант для великої родини.
Встановлені енергозберігаючі вікна, будинок утеплений.
Ділянка обгороджена, правильної форми з невеликим нахилом.
На цей час найоптимальніший варіант вартості на ринку нерухомості.
Телефонуйте, відповімо на усі Ваші запитання та покажемо будинок.

30 000 $
676 $/м²
Провулок Шевченка, 8
БЕЗ КОМІСІЇ
44.4 / 23.3 / 7.1 м²
1 поверх
31 сот
3 кімнати
2 тиж. тому
Продам затишний будинок під реконструкцію або дачу (5 км від міста)
Будинок із великою ділянкою в найближчому передмісті - с.Лісові Гринівці. Ідеальне поєднання сільського спокою та міської доступності.
Глинобитний будинок, обкладений цеглою (добре тримає тепло взимку та прохолоду влітку).
3 житлові кімнати, кухня та санвузол безпосередньо в хаті.
Комбіноване опалення (газове + пічне), власна криниця в дворі, встановлено бойлер для гарячої води. Облаштована каналізація (септик).
Приватизована ділянка площею 31 сотка — простір для саду, городу(6сот) чи нового будівництва(25 сот).
Надійний підвал для зберігання врожаю та капітальний гараж з якою.
Лише 5 км до міста — зручний доїзд, як вл...

180 000 $
1 059 $/м²
Володимира Великого, 3/1
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Таунхауси Андора
170 / 104 / 54 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
Пропонуємо Вам стильний та продуманий до дрібниць котедж у затишному передмісті с. Лісові Гринівці. ЖК Андора. Це ідеальний варіант для тих, хто шукає поєднання простору, сучасного дизайну та комфорту для всієї родини.
Загальна площа будинку 170.4 м², де кожен метр працює на Ваш комфорт.
Серцем оселі є велика кухня-студія площею 54.4 м² простір, де приємно проводити час із родиною, приймати гостей або просто насолоджуватись затишком власного дому: вмонтована кухня, уся необхідна техніка та інвентар, окремо зонована обідня зона. А завдяки панорамним вікнам приміщення наповнене світлом і створює особливу атмосферу тепла та відкритості.
На другому поверсі розташовані дві просторі спальні, які...
160 000 $
872 $/м²
Лісова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
183.5 / 135 / 30 м²
2 поверхи
3 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж дуплексу Apple Park
Район Дендропарковий
Площа 183.5 м кв
Ділянка 3,7 сотки
( кадастровий номер 6825088400:05:005:0970)
В дуплексі зроблено перепланування під дизайн проєкт ( можна повернути під стандарт як у забудовника)
Додатково встановлено
розведення духових шахт під камін для комбінованого опалення, комунікації підключено (міські)
тел.[телефон приховано]
Ціна - 160 000 т.$ + переоформлення.
Без комісії для покупця.
Телефонуйте ☎️

260 000 $
909 $/м²
Залісна
БЕЗ КОМІСІЇ
286 / 80 / 30 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продаж будинку
Масив Молодіжний
Вул. Залісна 6
Площа 286м2
Поверхи 2
Кімнат 6
Ділянка 10 сот.
Елітний район
Оформлення 11%
Ціна 260 000$

260 000 $
909 $/м²
Залісна
БЕЗ КОМІСІЇ
286 / 60 / 30 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
⸻
🏡 Продаж будинку — Лісові Гринівці, масив “Молодіжний”
📍 Розташування: Хмельницька область, с. Лісові Гринівці
📍 Масив: Молодіжний (перспективний район, поруч новобудови)
📐 Характеристики:
• Площа будинку: 286 м²
• Площа ділянки: 10 соток (рівна, прямокутна форма)
• Стан: Будинок не введений в експлуатацію
• Комунікації:
✅ Електрика підключена
💧 Вода — поруч (біля ділянки)
🔥 Газ — поруч з ділянкою
📌 Чудове місце для проживання або інвестиції — тиха вулиця, зручний доїзд, мальовнича природа поблизу.

320 000 $
593 $/м²
садова, 10
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
539 / 250 / 20 м²
2 поверхи
27 сот
6 кімнат і більше
2015 рік побудови
сьогодні
🔥 Гаряча пропозиція! 🔥
🏡 Продаж розкішного 2-поверхового будинку в Лісових Гринівцях
📍 вул. Садова | ділянка 27 соток
💰 320 000 $
Загальна площа — 539,4 м² | 7 кімнат | басейн | сауна | гостьовий будинок
Будинок «для себе» — якісне будівництво, продумане планування, доглянута територія
🌿 Ідеальний варіант для життя й відпочинку!

92 000 $
767 $/м²
Кацемірова дорога вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
єОселя
єВідновлення
120 / 75 / 15 м²
3 поверхи
3 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
ТОП ІНВЕСТИЦІЯ В МАЙБУТНЄ
42909 БЕСТ Озерна, 3кімнати , Площа 120 м2,Поверхність 3/3
ЖК ,,Таунхауси Aurora Park,,Новобудова у новому мікрорайоні.Найкраща альтернатива спальним районам, чудова локація, з особистим паркомісцем, гармним благоустроєм, видом на місто, де приємно знаходитись навіть в сиру погоду. В квартирі стан від забудовника, та котел
Поруч будівництво школи , стадіона, торгового центру, зелені зони для відпочинку.
зданий .Ціна 92000$+переуступка.

240 000 $
710 $/м²
Козацька, 9
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
338 / 112 / 20 м²
2 поверхи
15 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається затишний будинок із власним басейном та гостьовим будинком!
Житлова площа: 116 м²
Земельна ділянка: 15соток
Планування:
4 кімнати: простора зала, 3 спальні та камінна з діючим каміном
2 санвузли
Зала з виходом на велику терасу
Басейн у цокольному приміщенні
Комірка для зберігання
Ділянка та територія:
Альтанка з пічкою для відпочинку та барбекю
• Навіс для авто
• Сад із плодовими деревами
• Декоративний фонтан
• Окремо стоячий будинок для гостей
• Територія повністю огороджена парканом
Будинок ідеально підійде для комфортного життя великої сім’ї або як заміський маєток для відпочинку.

160 000 $
1 379 $/м²
Партнерська
116 / 53 / 12 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
вчора
🏡 Сучасний будинок для сім’ї в масиві Дехтярка, Озерна
Будинок, у якому вже виконані всі найскладніші та найдорожчі етапи робіт. Простір, комфорт і можливість завершити інтер’єр саме під свій стиль.
▫️ Загальна площа — 116 м²
▫️ Додатково мансарда 40 м² — у подарунок
▫️ Два повноцінних поверхи
▫️ Власний камін з обігрівом двох поверхів 🔥
Планування створене для комфортного життя сім’ї:
▫️ встановлений унітаз та дорог...

185 000 $
1 088 $/м²
Володимира Великого
БЕЗ КОМІСІЇ
170 / 120 / 30 м²
2 поверхи
7 сот
3 кімнати
вчора
Преміальний котедж 170 м² біля лісу
Продаж ексклюзивного двоповерхового котеджу, де сучасна архітектура інтегрована у природний ландшафт. Будинок площею 170 м² побудований за індивідуальним проєктом із використанням преміальних матеріалів.
Основні характеристики:
Планування: Простора кухня-вітальня з панорамним склінням та виходом на терасу, майстер-спальня з гардеробною, дитячі/кабінети, санвузли на кожному поверсі.
Інтер'єр: Авторський ремонт у світлих тонах, повна комплектація меблями та технікою світових брендів.
Ділянка: Облаштована прибудинкова територія, зона відпочинку, паркомісця для авто.
Локація: Престижне та тихе місце безпосередньо біля лісу. Чисте повітря та приватність при ш...

115 000 $
878 $/м²
Чекмана
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Таунхауси AURA Village
131 / 1 / 1 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
вчора
Пропонується сучасний таунхаус у котеджному містечку Aura Village у місті Хмельницький — формат житла, що поєднує простір, приватність і інфраструктуру рівня клубного комплексу.
Основні характеристики:
Основна площа — 131 м² (2 повноцінних поверхи)
Ділянка — 1,6 сотки (власний задній двір)
2 паркомісця перед будинком
Бонусні площі (додаткові можливості):
Цоколь — 69 м² (спортзал / кінотеатр / укриття)
Мансарда — 40 м² (кабінет / студія / зона відпочинку)
— не входять у вартість, що підвищує інвестиційну привабливість
Переваги комплексу:
Закрита територія з контролем доступу
Високий рівень безпеки та приватності
Сучасна архітектура та продумане планування
Інфраструктура «all-inclusive»...

70 000 $
814 $/м²
Чекмана
БЕЗ КОМІСІЇ
86 / 1 / 1 м²
2 поверхи
1 сот
1 кімната
сьогодні
Пропонуються сучасні таунхауси у комплексі Aura Smart в місті Хмельницький — ідеальне рішення для тих, хто цінує автономність, якість будівництва та власний простір.
Формати будинків:
86 м² — компактне та ергономічне планування
123 м² — просторе житло для сім’ї
Технічні характеристики:
Будівництво — моноліт (міцність, довговічність, гнучкість планування)
Формат — 2 або 3 поверхи
Власний гараж у кожному таунхаусі
Переваги:
Приватна земельна ділянка
Вільне планування — можливість реалізувати власний проєкт
Сучасні інженерні рішення
Високий рівень комфорту та енергоефективності
Формат життя:
Поєднання переваг приватного будинку та зручності міської інфраструктури — без компромісів.
Ідеа...

120 000 $
1 071 $/м²
Володимира Великого
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Таунхауси Андора
112 / 44 / 28 м²
2 поверхи
3 кімнати
2023 рік побудови
вчора
В продажі Таунхаус 113м2
З великою кухнею студією та двома окремими кімнатами
0, 5сот землі
Виконано багато внутрішніх робіт Більше інформації за номером телефона

169 999 $
759 $/м²
Борислава Пруса
224 / 150 / 15 м²
2 поверхи
17 сот
6 кімнат і більше
2 дні тому
Продаж двоповерхового будинку по вул.Борислава Пруса
224 м² | 17,5 сотих
Просторий будинок з продуманим плануванням:
цокольний поверх — 2 гаражі та підсобні приміщення;
1 поверх — велика вітальня, кухня, 2 кімнати, котельня, приміщення під санвузол;
2 поверх — 4 кімнати та 2 приміщення під санвузол.
🔹 Електрика (трифазна, розведена), газ на території
🔹 Інтернет, криниця
🔹 Два септики по 12 м³
🔹 Повністю огороджена територія висота огорожі від 3м. до 4.5м.
🔹 Велика альтанка зі світлом і водою, мангал
🔹 Вся технічна документація
📌 Будинок не зданий в експлуатацію

129 200 $
950 $/м²
Лісогринівецька вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Barcelona
136 / 1 / 1 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
3 дні тому
Без комісій для покупця! Продається чудовий будинок в спокійному місці, в масиві Європейський 2 - КМ Барселона.
На фото показано будинок на данному етапі та готові будинки (як приклад завершеного проєкту). Зача планується на 2 квартал 2026р.
Планування вільне, та можна розпланувати 3 окремі кімнати, кухню-вітальню, 2 санвузла та гардеробну.
В ціну входить:
- будинок, земля
- бетонні сходи
- хороші вхідні двері
- енергозберігаючі вікна
- вивід під камін
З будинку гарний вигляд на ліс
Поруч дитячий майданчик та баскетбольне поле
В КМ будується магазин, планується кав'ярня, власний СПА комплекс, баня, озеро і прогулянкова зона. А також резервне живлення
Додатково оплачується земельна діл...

260 000 $
909 $/м²
Залісна, 6
БЕЗ КОМІСІЇ
286 / 100 / 17 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
3 дні тому
Продаж будинку
Масив Молодіжний
Вул. Залісна 6
Площа 286м2
Поверхи 2
Кімнат 6
Ділянка 10 сот.
Заселена вулиця
Оформлення 1%
32 000 $
492 $/м²
Шевченка
65 / 44 / 10 м²
1 поверх
49 сот
3 кімнати
4 дні тому
Продаж будинку в селі біля міста.
Будинок знаходиться в гарній локації.
Потребує вкладень і ремонту.
Можна все зробити на свій смак.

96 600 $
710 $/м²
Лісова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
136 / 45 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
5 днів тому
Продаж котеджів в сучасному котеджному містечку в 2 хвилинах від Озерної(р-н Дехтярка)
Є котеджі по 150 кв.м (з гаражами),136 кв.м і 100 кв.м ,буде велика прибудинкова територія закритого типу з дитячим майданчиком .
Побудовані з цегли ,якісні вхідні двері та вікна,зручне планування :велика кухня-вітальня з виходом на власну ділянку,3 спальні ,2 санвузла,гардеробна та балкон.
Всі комунікаціі міські!

185 000 $
554 $/м²
Коперника, 33
БЕЗ КОМІСІЇ
334 / 140 / 55 м²
3 поверхи
18 сот
5 кімнат
5 днів тому
Престижний будинок на Озерній, масив Сонячний!
Мрієте про власний просторий дім у затишному районі міста? Ця пропозиція саме для Вас!
Новобудова з цегли площею 334 м² це комфорт, статус та інвестиція у майбутнє.
Будинок має сучасне планування, яке легко адаптувати під індивідуальні потреби великої родини.
Основні характеристики:
Район: #Озерна, масив Сонячний
Площа: 334 м²
Опалення: індивідуальне
Тип стін: цегла
Вид обєкта: новобудова
Ціна: 185 000 $
Вартість за м²: 553, 9 $
Переваги:
новий, сучасний дім у престижному районі;
зручне транспортне сполучення та розвинена інфраструктура;
простір для втілення будь-яких дизайнерських рішень;
тиха й зелена локація, ідеальна для сімейного життя....
Всі котеджні містечка