35 900 $
835  $/м²
БЕЗ КОМІСІЇ Теремне
43 / 26.4 / 10.4 м²
поверх 6 з 9
Цегляна
2 дні тому
2 дні тому
16 (сьогодні 0, вчора 12)
Опис
Двокімнатна квартира в гуртожитку, по вул Свободи (Декабристів) 16.
43 кв м, на 6 поверсі, 9-ти поверхового будинку(є ліфт).
ванна та туалет в квартирі.
Кухня на 3 господаря, в блоці (окремі плити та та мийки), але є можливість зробити в квартирі.
В квартирі зроблений
косметичний ремонт.
Частково залишаються меблі та побутова техніка.
Є бойлер та центральне
опалення.
Лічильники на воду та електроенергію.
Район Балка, поруч парк 900 річчя,
магазини, школи, садочки, пошта, зупинка громадського транспорту, заклади, супермаркети, ринок.
Привітні сусіди, спокійний район.
Чудовий вибір як для власного проживання ( розвинена інфраструктура) так і для інвестицій, здачі в оренду.
Квартира варта вашої уваги, записуйтесь на
огляд
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Пральна машина, Холодильник. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Без комісії
У квартирі є
  • Телевізор
  • Кабельне ТБ
  • Пральна машина
  • Холодильник
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 31
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00