Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Луцька
Топ оголошень Луцька
39 500 $
1 162 $/м²
Кравчука вул., 16
1 кімната
34 / 24 / 7 м²
поверх 5 з 9
1990 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири вул.Кравчука.
5 поверх із 9 — оптимальний варіант (не низько і не високо)
Чому саме ця квартира варта уваги: — дуже зручне розташування
— автовокзал та залізничний вокзал — до 10 хв пішки
— парк практично біля будинку (≈10 м від під’їзду)
— школа — 3 хвилини
— поруч найбільший гіпермаркет «Там-Там»
— тихий, спальний район
Безпека та комфорт.
— облаштоване місце для вигулу собак (1 хв від будинку)
Хороший ТОРГ.!
Всі деталі в п.п.
ПІДІЙДЕ ПІД СЕРТИФІКАТ
пропозиція від
від А.Н
58 000 $
806 $/м²
Волі вул., 32-Б
2 кімнати
72 / 57 / 10 м²
поверх 10 з 10
2020 рік побудови
сьогодні
Продам власну квартиру в мальовничому куточку м. Луцьк по вул. Волі 32
10 поверх з 11 (верхній поверх технічний), хороше планування, що дозволяє втілити в мрію будь-який дизайн. Видова квартира на річку та дерева. Документам більше 3-х років, чистий продаж.
В подарунок до квартири йде комора в коридорі!
54 000 €
540 €/м²
Данила Галицького вул.
ПРЕМІУМ
Старе місто
100 / 82 / 8 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Будуємо капітальний дім - альпійське шале під ключ за 90 днів на вашій ділянці.
Будинок має: бетонний стрічковий фундамент (7х11), стіни - 1,1 м із монолітного армованого залізобетону, утеплені з оздобленням, дах з бітумної черепиці, теплозберігаючі технології.
Дім двоповерховий на 100 кв.м.:
Перший поверх (73 кв.м.) - студія, кухня, вана кімната.
Другий поверх (32 кв.м.) - дві спальні (або спальня + кабінет).
Житлова площа - 82 кв.м.
Кухня 7.64 кв.м.
Просторий 7-ми метровий атріум і панорамні вікна.
Скління:
- енергозберігаючі склопакети, гартоване скло (товщина 46,55мм).
- 5-ти камерний металопластиковий профіль.
- 2-камерний енергозберігаючий склопакет.
Опалення: камін-піч, електроенерг...

60 000 $
1 165 $/м²
Президента Грушевського просп., 1
2 кімнати
51.5 / 28.8 / 7.5 м²
поверх 9 з 9
1985 рік побудови
сьогодні
Термііново! Власник! Продам свою 2к. квартиру у центральній частині Луцька, район Промінь. Площа квартири 51,5 кв.м., житлова 28,8 кв.м., кухня 7,5 кв.м. Великий передпокій 10,5 кв.м та коридор ведучий на кухню. Є осередок 1 кв. Ванна кімната окремо від туалету. У квартирі є дві засклені лоджії.
Квартира в житловому стані з меблями та технікою. Вікна виходять на Промінь.
Комунікації Газ, світло, міська вода та опалення.
ОСББ, ліфт, мін. податки,
Квартира готова до продажу!
Оперативний показ.

68 000 $
684 $/м²
Шевченка вул., 13а
2 кімнати
99.4 / 31.1 / 30.2 м²
поверх 1 з 12
2 тиж. тому
Загальна площа —99,4м.кв
Кухня студія—30,2
Квартира знаходиться на першому поверсі, що дає можливість зробити окремий вхід .
Під ремонт
Хороший варіант для інвестицій та для власного проживання.
Центр міста

12 500 $
208 $/м²
Івана Газюка бульв. (Дружби Народів), 2
1 кімн. в 2 кімн.
60 / 14 / 12 м²
поверх 9 з 9
1 тиж. тому
Пропонуємо до продажу кімнату
- сонячна сторона
- площа 14 м.кВ.
- ванн та туалет ( спільні на дві кімнати)
- кухня спільна, є власна електрична плитка, мийка, мікрохвильова піч, кухонний гарнітур, посуд .
- лічильники
Власні три комірки
Хороший варіант, як під оренду так і для власного проживання.
Район ЛПЗ

38 600 $
965 $/м²
Гетьмана Дорошенка вул., 2
1 кімната
40 / 20.67 / 9.56 м²
поверх 5 з 9
2026 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1-кім квартир ЖК Сафрон по вул. Гетьмана Дорошенка!
1-кімнатна квартира
Площа — 40 м²
Поверх — на вибір з 5 по 9
Продаж на етапі будівництва — вигідна ціна та можливість розтермінування роблять цю пропозицію особливо привабливою як для проживання, так і для інвестування.
Комплектація квартири:
Індивідуальне опалення (двоконтурний котел та радіатори)
Внутрішня електропроводка
Лічильники електроенергії, води та газу
Високоякісна штукатурка стін
Якісна стяжка підлоги
Енергозберігаючі вікна (двокамерний склопакет, шестикамерний профіль)
Сертифіковані вхідні двері
Інтернет та мережа кабельного/супутникового телебачення
Раціональне планування, сучасні технології будівництва та...

37 570 $
963 $/м²
Гетьмана Дорошенка вул., 2
1 кімната
39 / 21 / 10 м²
поверх 4 з 9
2019 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1-кім квартир ЖК Сафрон по вул. Гетьмана Дорошенка!
1-кімнатна квартира
Площа — 39 м²
Поверх — на вибір з 2 по 9
Комплектація квартири:
Індивідуальне опалення (двоконтурний котел та радіатори)
Внутрішня електропроводка
Лічильники електроенергії, води та газу
Високоякісна штукатурка стін
Якісна стяжка підлоги
Сертифіковані вхідні двері
Інтернет та мережа кабельного/супутникового телебачення

86 000 $
1 313 $/м²
В'ячеслава Чорновола вул. (), 26
БЕЗ КОМІСІЇ
55-й мікрорайон
2 кімнати
65.5 / 37 / 12 м²
поверх 1 з 6
2010 рік побудови
сьогодні
📢Продамо затишну 2-кімнатну квартиру в одному з кращих районів міста Луцька (вул. В'ячеслава Чорновола). 📢
👆Загальна площа квартири – 65,5 кв. м.
📌Індивідуальне газове опалення, зонована тепла підлога.
👆Квартира розташована на 1-му поверсі цегляного 6-ти поверхового будинку.
✅Практичне вигідне планування передбачає кухню (12 кв.м.), простору вітальню (23,2 кв.м.), спальню, коридор та санвузол. Є підвал.
✅Квартира з якісним ремонтом , дороговартісними меблями та технікою.
✅Надійні та енергозберігаючі металопластикові вікна, засклений балкон.
✅Квартира тепла, є усі необхідні лічильники, що дасть змогу новим власникам економити на комунальних платежах.
✅У будинку функціонує дієве ОСББ, ч...

12 000 грн/міс
Кравчука вул., 24
2 кімнати
55 / 38 / 10 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
Оренда 2к квартири по вул. Кравчука
Район 26 школи
1 поверх
Повністю вмебльована та укомплектована
Є все необхідне для комфортного проживання
Чудова локація, все в пішій доступності

14 000 грн/міс
Привокзальна вул., 12-А
1 кімната
30 / 17 / 10 м²
поверх 9 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
Оренда смарт квартири в новобудові ЖК «Dream Town»
Район Вокзалу
Сучасна та затишна квартира для комфортного проживання
Автономне опалення
Меблі та побутова техніка
Кондиціонер
Чудова локація
Все в пішій доступності: магазини, транспорт, кафе, аптеки
Вільна з 1 червня

3 200 $
89 $/сот
Щедріна вул., 78
БЕЗ КОМІСІЇ
Центр
під забудову
36 сот
сьогодні
Продаж перспективної, фасадної земельної ділянки під ваш бізнес, м.Луцк.
Вул. Салтикова-Щедріна
Ділянка з високим трафіком.
Площа 36соток
Категорія землі: Земля житлової та гарамадської забудови.
Характеристики:
- фасадна ділянка
- прямокутної форми
- асфальтована дорога
- активний автомобільний трафік, доїзд громадського транспорту
- всі комунікації по фасаду ((світло, газ, вода, центральна каналізація)
Ідеальний варіант під інвестицію, або для власного бізнесу!
Кадастровий номер: [телефон приховано]:01:004:0059
Вартість ділянки - 3200$/сот.
(без комісії для покупця)

9 000 грн/міс
265 грн/м²
Електроапаратна вул., 3
БЕЗ КОМІСІЇ
офісне приміщення
34 м²
сьогодні
Пропонується в оренду офісне приміщення
Адреса: м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3
Офіси площею - від 21.4кв.м., 34кв.м., 66,2кв.м.
Також є можливість орендувати ціле приміщення.
Розташування: 1-й поверх
У приміщенні є санвузол.
Зручне планування, підходить для офісу, невеликої компанії чи сфери послуг.

73 000 $
859 $/м²
Глушець вул., 40
3 кімнати
85 / 47.9 / 12.5 м²
поверх 1 з 10
2018 рік побудови
сьогодні
Трикімнатна квартира з терасою біля річки | Луцьк, вул. Глушець
Простір, світло і свобода для власних рішень.
85 м² у зданій та заселеній новобудові 2018 року — ідеальна основа для квартири «під себе».
Про квартиру:
• 1 поверх, високо розміщений — комфорт і безпека
• Без ремонту — лише ваш дизайн
• Двостороння — максимум природного світла протягом дня
• Лоджія + відкрита тераса для ранкової кави чи зони відпочинку
• Роздільний санвузол
• Індивідуальне газове опалення - двоконтурний котел
• Можливість зручного перепланування
Локація, яка продає сама себе:
• Закрита територія
• Велике доглянуте подвір’я
• Поруч річка та парк — ідеально для прогулянок і сімейного життя
• 7 школа в пішій до...

87 000 $
1 160 $/м²
Привокзальна вул., 12-А
2 кімнати
75 / 31.7 / 29.8 м²
поверх 8 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири у ЖК «Дрім Таун» у Луцьку
75 м²
8 поверх з 10
29 м² кухні-вітальні з лоджією
Окремі кімнати
Двостороннє планування
Просторий санвузол
Гардеробна
Дуже теплий будинок
Стан від забудовника — можливість зробити ремонт під себе
Квартира має вдале сучасне планування.
Закрита велика територія.
Підземний паркінг.
Один із найпопулярніших житлових комплексів Луцька.
Локація: магазини, садочки, школи, лікарня, аптеки, кафе, пошта.
Біля кожного будинку свій дитячий майданчик.
Близько до центру міста, до ринку, до Порт Сіті.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
📞 Пишіть у direct / телефонуйте — надам деталі та організую перегляд.
Квартири з так...

115 000 $
1 340 $/м²
Зоряна вул., 16
3 кімнати
85.8 / 28.2 / 35.6 м²
поверх 7 з 9
2014 рік побудови
сьогодні
Простора дизайнерська квартира 85,8 м² | Луцьк, вул. Зоряна, 18
Пропонується до продажу стильна та повністю укомплектована квартира, яка ідеально підійде для комфортного життя без додаткових витрат.
Локація:
Луцьк, вул. Зоряна, 18
Будинок: 3-й під’їзд
Поверх: 7 з 9
Площа:
Загальна: 85,8 м²
Житлова: 28,2 м²
Раціональне планування створює відчуття простору та свободи;
Планування та переваги:
2 окремі кімнати + простора кухня-вітальня;
Двостороння квартира — багато природного світла;
2 балкони;
Тепла підлога (кухня та ванна кімната);
Суміжний санвузол;
Наповнення та якість:
Якісні італійські меблі;
Залишаються всі меблі (окрім пральної машини);
Система очищення води;
Сигналі...

85 000 $
1 334 $/м²
Супутника вул., 14-А
2 кімнати
63.7 / 32 / 12.8 м²
поверх 4 з 9
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в м. Луцьк | ЖК «Супернова»
Квартира чудово підійде як для сім’ї, так і для тих, хто цінує сучасні ЖК та комфортну інфраструктуру.
• 63,7 м²
• ідеальний 4 поверх
• роздільні кімнати
• 2 санвузли
• вікна виходять у двір
• багато простору та природного світла
Переваги:
• тепла підлога у кухні, коридорі та санвузлах
• закрита територія зі шлагбаумом
• діючі магазини прямо на території
• тихий та спокійний район для комфортного життя
Бонус для нових власників — готовий дизайн-проєкт інтер’єру, який допоможе швидше реалізувати стильний ремонт без зайвих витрат часу.
Також є можливість додатково придбати комірку в підвалі для зберігання речей.
Напишіть у директ — надішл...
55 700 $
1 086 $/м²
Козакова вул., 6
3 кімнати
51.3 / 36.1 / 7.3 м²
поверх 1 з 2
1980 рік побудови
сьогодні
Ця квартира чекає саме на вас! Так, вас! Стильна трикімнатна квартира на Козакова (Бібліотечна)
ТЕРМІНОВО продам квартиру, яка стане для вас сімейним гніздечком з затишком, теплом і любов'ю! Адже це місце, де стиль зустрічається з комфортом, практичність з простотою!
1. Квартира знаходиться в одному з кращих спальних районів міста Луцька, на вул. Козакова (нова Бібліотечна)
2. Цегляний, утеплений будинок, оздоблений, пофарбований фасад.
3. Поруч торговий центр Імідж, Сільпо, магазини, ринок Лучеськ, перукарні, клініки, церква, транспортні зупинки, 17 школа і 2 садочки, бібліотека, хороша транспортна розв'язка та інфраструктура.
4. Квартира тепла з автономним опаленням (власні газові конвек...

8 000 $
320 $/сот
Панський ліс
БЕЗ КОМІСІЇ
Театр ляльок
сільгосппризначення
25 сот
сьогодні
Земельна ділянка під с/г, 0,25 га, Панський ліс
Продам земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 0,25 га (25 соток).
Дві ділянки біля лісу по 0.25
Ділянки розташовані у мальовничій місцевості Панський ліс.
- Цільове призначення – для ведення сільського господарства
- Рівна, придатна для обробітку
- Зручний під’їзд
- Тихе та екологічно чисте місце.
Документи в порядку, готові до переоформлення.
Ідеально підійде для фермерства або перевести цільове призначення під забудову.
[телефон приховано]:06:000:1909
[телефон приховано]:06:000:1914
Код- #28081565

80 000 $
1 111 $/м²
Відродження просп., 7
БЕЗ КОМІСІЇ
Теремне
4 кімнати
72 / 46 / 8 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
4-кімнатна квартира на проспекті Відродження — простір, у якому хочеться жити.
Код- #28370695
Квартира розташована в одному з найкомфортніших районів Луцька — місці, де поєднуються тиша, безпека та розвинена міська інфраструктура.
Загальна площа — 72 м², житлова — 46 м², оптимальний 3 поверх із 5.
Будинок з утепленим фасадом та індивідуальним тепловим пунктом (ІТП), що забезпечує стабільний мікроклімат і раціональні витрати на опалення.
Квартира двостороння, наповнена природним світлом.
Усі чотири кімнати роздільні, продумане планування, роздільний санвузол, два засклені балкони — ідеальне рішення для комфортного життя сім’ї.
Територія будинку — великий доглянутий двір із достатньою кіль...
Всі орієнтири