Продається квартира з неймовірним краєвидом на історичну частину міста. ЖК розташований в центральній частині міста, в будинку бізнес-класу вул.Лемківська (бічна Чорновола) в ЖК Milltown. До Оперного театру 15 хв. пішки. Оформлене право власності. Висока якість будівництва. Секція здана. Можна заходити і робити ремонт. Всі роботи зовнішні та внутрішні завершені, подвірʼя облаштовані. Квартира двостороння. Квартира двостороння та не кутова. Встановлено газовий 2 контурний котел, батареї. На території ЖК є спортивні та дитячі кімнати, лаунж зони, майданчики, підземний паркінг. Консьєрж сервіс. Відеоспостереження. Двір без авто. Велопаркінг. Також багато офісних приміщень. Поруч школа, ТРЦ та вся необхідна інфраструктура. Вигідний проєкт під подобову або довготривалу оренду.
Деталі
В квартирі 1 кімната. Загальний стан квартири - Від будівельників (з обробкою). Комісія за послуги 1 грн
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН