Фільтри
Продаж квартир в Львові
1 333 оголошення
- найбільша площа
1 333 оголошення
- найбільша площа

95 000 $
1 828 $/м²
Лемківська вул., (Будинок 2)
1 кімната
52 / 18 / 21 м²
поверх 7 з 9
2024 рік побудови
сьогодні
Код об'єкта: 393293. АН "Атланта".
Продаж 1-кім квартири в ЖК Mill Town (апартаменти) пр. Чорновола.
Продаються 1-кімнатні апартаменти у сучасному ЖК Mill Town від забудовника Інтергал-Буд, у центральній частині Львова, біля ТЦ Forum, лише 9 хвилин пішки до Оперного театру. Квартира розташована на 7 поверсі з виглядом на пр. Чорновола, у будинку з консьєрж-сервісом.
Планування продумане та функціональне. Апартаменти з панорамними вікнами, світлі та комфортні. На території комплексу облаштований затишний внутрішній дворик з дитячими гойдалками та тренажерами. Розмір комунальних платежів в межах 8тис. грн. Вартість оренди в межах 750$/міс.
За більш детальною інформацією - звертайтесь.

88 900 $
1 785 $/м²
Леоніда Перфецького вул., 11а
1 кімната
50 / 24 / 14 м²
поверх 1 з 10
2009 рік побудови
сьогодні
№ 12609 | Продаж 1-кімнатної квартири
ЖК на Перфецького, вул. Перфецького, 11
Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира з ремонтом у Франківському районі. Підходить під програму «єОселя».
Характеристики квартири:
Площа: 49.8 м²
Поверх: 1-й
Посудомийка
Повністю укомплектована меблями та технікою
Будинок зданий у 2008 році. Є право власності.
Квартира простора та функціональна, добре підійде як для проживання, так і для інвестиції під оренду.
Ціна: 88 900 $
Телефонуйте [телефон приховано]
Придбати квартиру в Львові

69 900 $
1 543 $/м²
Топольна вул., 4
1 кімната
45 / 14 / 17 м²
поверх 3 з 18
сьогодні
Продаж 1-кім квартири в ЖК Auroom Air Бізнес клас біля ТРЦ Спартак вул. Топольна
Квартира в ЖК Auroom Air, це комплекс бізнес класу в мега розвиненій локації, він межує з ТРЦ Spartak і є дуже вигідним під здачу в оренду! Квартира на 3 поверсі з просторою кухнею, суміжним санвузлом та спальня кімната площею 14.5 м2 з виходом на лоджію.
Це буде видовий і чудовий комплекс який вирізнятиметься з поміж усіх, висока якість будівництва, цегляні стіни, якісне утеплення, 7-камерні вікна, фінські ліфти. Будинок 100% здивує вас візуально та технічно! Вид з вікон на східну сторону.
Здача будинку буде на початок наступного року. Вже встановлені вікна та оздоблюють фасад.
Не пропустіть можливість при...

119 500 $
3 025 $/м²
Пилипа Орлика вул., 30
ПРЕМІУМ
ЖК SILENT PARK
1 кімната
40 / 15 / 20 м²
поверх 3 з 5
2026 рік побудови
2 дні тому
ЖК Silent Park, вул. Орлика - 1-кімнатна з ремонтом
Продається однокімнатна квартира у житловому комплексі Silent Park. Розташована на третьому поверсі зі східною орієнтацією та приємним виглядом на зелень, фруктовий сад і відкритий прибудинковий простір. Планування продумане та функціональне: при вході облаштована гардеробна, кухня укомплектована побутовою технікою, має відпочинкову зону, місце під телевізор та вихід на балкон. У спальні є двоспальне ліжко, приліжкові тумби, beauty-зона з дзеркалом і підсвіткою, а також велика шафа вздовж стіни. Санвузол з ванною та прихованою інсталяцією. Квартира виглядає сучасно, затишно та цілісно.
Silent Park - малоповерховий житловий комплекс із кра...

69 000 $
1 605 $/м²
Довга вул., 30а
1 кімната
43 / 30 / 13 м²
поверх 10 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
🏡 Продаж 1-кімнатної квартири в зданій заселеній новобудові
📍 вул. Довга
📐 Площа: 43 м²
🏢 Поверх: 10/10
✨ Переваги:
• Здана та заселена новобудова
• Індивідуальне газове опалення 🔥
• Розведена електрика та сантехніка
• Зручне планування
• У подарунок — проектний план квартири 🎁
• Ключі на руках — показ у зручний час 🔑
📍 Локація:
• Розвинута інфраструктура
• Поруч супермаркет Metro 🛒
• Зручна транспортна розв’язка
🎥 Є відеоогляд — надішлю в приват
💰 Ціна: 71 000 $
📞 [телефон приховано]
👩💼 Ліля

65 000 $
1 605 $/м²
Кирила Студинського вул., (Будинок 1)
1 кімната
41 / 13 / 14 м²
поверх 6 з 15
сьогодні
ЖК Viking Hills, вул. Студинського - 1-кімнатна квартира.
Квартира на 6 поверсі з дуже вдалим плануванням і гарними видами - у сторону скверу та на місто. При вході є гардеробна, окремо санвузол, кухня з виходом на балкон, а в спальні передбачене місце під шафу. Будинок уже на етапі введення в експлуатацію.
ЖК Viking Hills - це сучасний комплекс із комерцією на першому поверсі, доглянутим двором, озелененням, водним плато та панорамою на Високий Замок. Локація зручна для життя - поруч садочок, школи, транспорт, лікарні, АТБ, Близенько та Єва.
Звертайтесь - надішлю деталі та домовимось про огляд.

55 000 $
1 677 $/м²
Академіка Євгена Лазаренка вул., 7
ПРЕМІУМ
Вулька
1 кімната
33 / 17 / 7 м²
поверх 5 з 5
1968 рік побудови
сьогодні
Продаж теплої, світлої однокімнатної квартири на вул. Лазаренка.
Поверх 5/5ц
Площа 32,8 кв.м
Кімната велика з виходом на балкон, дах в будинку перекритий.
Квіртира в хорошому житловому стані.
Чудова локація з зеленим двором, поруч зупинка транспорту, магазини тощо.
Вартість квартири: 55000 $

119 500 $
3 025 $/м²
Пилипа Орлика вул., 30
ПРЕМІУМ
ЖК SILENT PARK
1 кімната
40 / 15 / 15 м²
поверх 3 з 5
2026 рік побудови
сьогодні
ЖК Silent Park, вул. Орлика - 1-кімнатна з ремонтом
Silent Park - малоповерховий житловий комплекс із кра...
Шукайте нерухомість в Львові за фільтрами

53 000 $
1 129 $/м²
Трускавецька вул., (Будинок)
1 кімната
47 / 15 / 18 м²
поверх 7 з 10
сьогодні
‼️ Без комісії.
Будинок зданий та введений в експлуатацію.
Можна оформляти право власності!
Продається 1-кімнатна квартира-апартаменти у готовому будинку
вул. Трускавецька, 48
(окремий будинок поруч і навпроти ЖК «Галицький Лев», вул. Пулюя, 40)
Основне:
Площа: 46,96 м²
Поверх: 7 із 10
Є балкон !
Формат: кімната + кухня-студія
Будинок зданий — можна одразу заходити на ремонт.
Будинок отримав сертифікат відповідності будівельним нормам
Чистова штукатурка та плитка у кори...

69 500 $
1 314 $/м²
Якова Гніздовського вул., 75в
1 кімната
53 / 16 / 22 м²
поверх 1 з 12
2021 рік побудови
сьогодні
ЖК Riel City, вул. Рудненська - 1-кімнатна квартира
Продаж 1-кімнатної квартири у зданому та заселеному будинку ЖК Riel City. Площа - 53 м², і це якраз той варіант, де метраж реально відчувається.
Квартира має просторе планування з великою кухнею-вітальнею та виходом на лоджію. Спальня також комфортна за розміром: без проблем поміститься велике ліжко, гардероб, робоча зона або місце для туалетного столика.
Окрема перевага - за рахунок лоджії можна збільшити вітальню та частково зонувати її розсувною системою. У підсумку квартира може стати за функціоналом, як двокімнатна.
Локація зручна для щоденного життя. Всього за 100 метрів від будинку є великий ринок, поруч усе необхідне для побуту,...

70 710 $
1 550 $/м²
Пилипа Орлика вул., (Будинок 1)
1 кімната
46 / 13 / 18 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Продаж 1-кім квартири в першій черзі ЖК Soul Park
Квартира знаходиться в A1 секції першої черги та розташована на 3 поверсі з виглядом на східну сторону.
Квартира повністю оплачена, продаж згідно договору купівлі-продажу!
Секція вже зведена, здача запланована на 27 рік і без затримок!
ЖК Soul Park - це новий проєкт від забудовника Lev Development, малоповерховий будинок, дворівневий паркінг, буде неймовірно красиво облагороджена територія та дизайнерські холи згідно з рендерами.
Встигніть придбати по вигідній ціні!
З 1 грудня планове підняття ціни.
За деталями звертайтесь!
70 000 $
1 643 $/м²
Миколи Пимоненка вул. (), 7е
1 кімната
43 / 16 / 19 м²
поверх 7 з 10
2021 рік побудови
4 дні тому
Пропоную однокімнатну квартиру в ЖК Auroom City,
вулиця Пимоненка (бічна Зеленої).
Квартира світла, тепла, простора, не кутова.
Опалення індивідуальне, встановлено електричний котел BOSCH.
Зроблена чорнова штукатурка, встановлені якісні металопластикові вікна (5-камерні) та надійні двері.
Будинок зданий в експлуатацію в 2022 році і заселений.
В будинку є дворівневий підземний та гостьовий паркінг з доступними паркомісцями.
Вигідний варіант для власного проживання або під інвестицію.
Якісна новобудова в зручній локації, прибудинкова територія повністю облаштована, поруч: магазини, кафе, медичний центр, фітнес клуб та інше.

99 000 $
2 200 $/м²
Лісна вул., 5-В
1 кімната
45 / 15 / 19 м²
поверх 1 з 6
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК Auroom Forest (бізнес-клас, поруч з лісом, Винники)
Пропонується до продажу стильна однокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі Auroom Forest — будинок бізнес-класу, розташований у затишному передмісті Львова, м. Винники, поруч із лісом та зеленою зоною.
Поверх: 1 з 6
Загальна площа: 45 м² Житлова: 15 м²
Кухня-вітальня: 18 м²
Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, виконаним із дорогих матеріалів — усе нове, ніхто ще не проживав.
Індивідуальне газове опалення
Водяний підігрів підлоги по всій площі квартири
Окрема гардеробна кімната
Суміжний санвузол
Простора та стильна вхідна група
Різні сценарії освітлення (тепле та холо...

82 000 $
2 050 $/м²
Генерала Кульчицького вул., (Будинок 3)
1 кімната
40 / 12 / 19 м²
поверх 3 з 8
сьогодні
Продаж 1-кім квартири ЖК Auroom Lounge, вул. Під Голоско
Про квартиру
Квартира у вже зданій секції - без очікувань і ризиків, можна одразу планувати ремонт. Площа 40 м², + комору МОЖНА ДОКУПИТИ, та зробити в неї вхід з квартири. 3 поверх із 5. Висота стелі 3 метри додає відчуття простору й світла. Будинок з керамоблоку, виконана чорнова штукатурка. Індивідуальне газове опалення з німецьким котлом Buderus, якісні вікна VEKA та звукоізоляційні вхідні двері - тут справді відчувається бізнес-клас у деталях, а не лише в назві.
Про локацію
Auroom Lounge розташований поруч з озером Стосика та неподалік лісопарку - рідкісний баланс між природою й містом. Сучасна архітектура, доглянутий під’їзд, ф...

74 000 $
1 805 $/м²
Болгарська вул., 3
1 кімната
41 / 21 / 15 м²
поверх 3 з 3
1930 рік побудови
сьогодні
Квартира, в яку хочеться повернутись… 🌿
У продажу затишна 1-кімнатна квартира в одному з найкомфортніших районів Львова — вул. Болгарська (бічна Вітовського)
Це ідеальний варіант для тих, хто цінує тишу, зелень та водночас близькість до центру міста.
✨ 41 м² продуманого простору
✨ Світла кімната з великим ліжком для повноцінного відпочинку
✨ Індивідуальне опалення — комфорт у будь-яку пору року
✨ Повністю укомплектована — можна одразу заїжджати або здавати в оренду
🌳 Поруч парк — для ранкових кав і вечірніх прогулянок
🏙 Зручне сполучення з центром
💰 74 000 $
Ця квартира — не просто квадратні метри, а готовий простір для життя або вигідна інвестиція
📩 Пишіть в дірект / телефонуйте — організую...

88 160 $
1 917 $/м²
Щирецька вул., 8А
1 кімната
46 / 15 / 16 м²
поверх 4 з 8
2025 рік побудови
сьогодні
Простора 1-кімнатна квартира в ЖК WELL HOME | біля Victoria Gardens
✨ Ідеальний варіант для життя або вигідної інвестиції у ліквідну нерухомість
Продається світла та простора квартира у сучасному ЖК WELL HOME (вул. Щирецька) — одна з найкращих локацій Львова з постійно зростаючою вартістю.
🏡 Функціональне планування
Загальна площа: 46.4 м²
Житлова кімната: 15.6 м²
Кухня-вітальня: 18.3 м² — ідеально для сучасного формату життя
Поверх: 4-й (зручний і комфортний)
💡 Родзинка квартири — великий балкон з виходом як з кухні, так і з кімнати
→ більше світла, простору та можливість облаштувати лаунж-зону
⚙️ Технічні переваги
Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел)
Якісна цегляна забудов...

88 000 $
2 066 $/м²
Китайська вул., (Будинок 1)
1 кімната
43 / 14 / 18 м²
поверх 3 з 8
сьогодні
ЖК MARVEL Hill, вул. Китайська - 1-кім квартира
Квартира у сучасному бізнес-класі, де є SPA-зона, тренажерний зал і басейн прямо в комплексі. Закрита територія тільки для мешканців, охорона, затишний двір без авто з ландшафтним дизайном, безпечними дитячими майданчиками та зонами відпочинку (є навіть лавочки з підзарядкою). Для авто - підземний паркінг з ліфтом та гостьова стоянка. Плюс важливі речі на сьогодні: власний генератор для резервного живлення та укриття, облаштоване за актуальними вимогами. Вікна - дерев’яний профіль з енергоефективними склопакетами для тепло- та шумоізоляції. Здача будинку - 2 квартал 2026 року.
Локація - Личаківський район, вул. Китайська (Майорівка): поруч зе...

70 000 $
1 667 $/м²
Тараса Шевченка вул., 318б
1 кімната
42 / 22 / 9 м²
поверх 2 з 5
2001 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої 1-кімнатної квартири у цегляній малоповерховій новобудові - вул. Шевченка, район Рясне 1.
Квартира з рідкісним плануванням, великою кімнатою та сонячною стороною - ідеальний варіант як для проживання, так і під інвестицію.
Характеристики:
Загальна площа - 42 м²
Житлова площа - 33 м²
Кухня - 9 м²
Поверх - 2 з 5
Будинок - цегляний, заселений (більше 10 років)
Опалення - індивідуальне, двоконтурний газовий котел
Балкон - великий, засклений, на всю довжину квартири
Стан - потребує косметичного ремонту
Планування:
Велика кімната 33 м² - рідкість для 1-кімнатної квартири.
Можна легко зонувати на спальню, вітальню та робочу зону.
Балкон додає повноцінний додатковий простір - під...

92 900 $
2 815 $/м²
Лемківська вул., 11-В
1 кімната
33 / 7 / 15 м²
поверх 4 з 12
2024 рік побудови
сьогодні
Продам 1-кімнатні апартаменти ( при бажанні нового власника можна перевести на житловий фонд ) в ближньому центрі — ЖК Mill Town, вул. Лемківська
Сучасні апартаменти площею 32.4 м² з ізольованою спальнею та світлою кухнею-вітальнею.
Виконано дизайнерський ремонт, квартира повністю укомплектована меблями та технікою, передбачена тепла підлога у коридорі та санвузлі.
ЖК Mill Town — бізнес-клас з облаштованою територією, підземним паркінгом та концепцією «двір без машин». Локація зручною для життя: поруч — центр міста, ТЦ Форум, громадський транспорт та вся необхідна інфраструктура.
Ідеальний варіант для проживання або інвестиції — такі апартаменти стабільно здаються за 500–600 $/міс.
Є в...

87 120 $
4 000 $/м²
Замарстинівська вул. (Калініна), 40
1 кімната
22 / 15 / 5 м²
поверх 2 з 5
2024 рік побудови
вчора
🏙️Інвестиційні апартаменти в центрі Львова | дохідний апарт-готель
• ЖК Z40, на Замарстинівській 40
📐 Площа: 21.78 м²
🏢 Поверх: 2/5
💵 Ціна: 87 120 $ (4000$/м2)
ℹ️ У оголошенні вказаний приклад апартаменту (unit №208).
У продажу доступні й інші інвестиційні апартаменти площею 20–25 м², розташовані на 2–3 поверхах комплексу.
Інвестиційні апартаменти у преміальному комплексі Z40 у центрі Львова.
➡️ Готові помешкання з сучасним ремонтом від студії дизайну MUSO
➡️ Повний супровід від управлінської компанії INSHI: пошук орендарів, обслуговування, ремонт
➡️ Гарантований платіж 18$/м²/міс)
➡️ Прогнозована дохідність 6–7%
Параметри апартаментів:
• площа 20–25 м²
• сучасний ремонт з якісних м...