130 000 $
1 559 $/м²
83.4 / 51.6 / 11.9 м²
поверх 2 з 7
Роздільне
Від будівельників (з обробкою)
2 дні тому
1 тиж. тому
10 (сьогодні 1, вчора 0)
Опис
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ

Адреса - місто Львів, вулиця Шевченка, 75 А.
Кількість кімнат - двокімнатна квартира.
Поверх - 2 з 7
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.

Загальна площа - 83.4 м2, житлова - 51.6 м2, кухня - 11.9 м2.
Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел.

Лоджія - одна,
Санвузол - один, роздільний.

Будинок введений в експлуатацію.
Продаж з правом власності.
Особливості даної квартири - тепла й світла, розташована в клубному будинку "GENEVA" із закритою територією та цілодобовим відеоспостереженням. На території є дитячий майданчик, працює конс'єрж, також наявний підземний паркінг.

Поруч з будинком: школа, дитячий садок №94, приватний садок "Бембі", супермаркет Сільпо, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту.

Код об'єкта: 2881
Деталі
Окрема квартира, в квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.7 метра. В квартирі 5 вікон, Вид з вікон у двір. Квартира стандартна, планування кімнат Роздільне. Є газ. Гаряча вода - газовий котел. Опалення індивідуальне - котел газовий. Роздільний санвузол. Є стяжка підлоги. Немає балкона. Є лоджія, не засклена. Вікна металопластикові, нові. Загальний стан квартири - Від будівельників (з обробкою). Поруч є школа, дитсадок, зупинки, супермаркет. Не засклена. Зовнішнє утеплення стін. Комісія за послуги 5 %
Malinka Real Estate
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
3
Тижні на сайті
Активних оголошень 18
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 540
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Інфраструктура
Школа, дитячий садок №94, приватний садок "Бембі", супермаркет Сільпо, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту

Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.