Фільтри
Продаж 2-кімнатних квартир в Львові
1 456 оголошень
- найбільша площа
1 456 оголошень
- найбільша площа
62 900 $
1 398 $/м²
Володимира Великого вул. (Артема), 79
2 кімнати
45 / 28 / 6 м²
поверх 1 з 5
1970 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири 2 - кім. вул. В. Великого - Наукова - Пулюя, хурщівка, поверх 1/5п, площа 45/ 28/
6 м", затишна квартира з частковим ремонтом, кімнати ізол., центр. опал., МП та дерев. вікна, броньовані двері, паркет, вигоди ізол. (ванна), всі лічил., засклений балкон, кладовка, підвал, поруч школа та садок, чистий продаж!
По програмі єВідновлення, єОселя та інш. не розглядають!
Залишають всі меблі та побут. тех.
Без СП!

99 999 $
1 471 $/м²
Червоної Калини просп., 93
2 кімнати
68 / 30 / 20 м²
поверх 3 з 15
1992 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири з кухнею студією , квартира перепланована з 3 кімнатної
Будинок з цегли
3 поверх з 15
Опалення електричний котел
Загальна площа - 68 м.кв
В квартирі частково зроблений ремонт але потрібно доброти балкон.
Придбати 2-кімнатну квартиру в Львові

99 560 $
1 420 $/м²
Івана Раковського вул., (Будинок 2)
ПРЕМІУМ
ЖК Five Address
2 кімнати
70 / 40 / 18 м²
поверх 2 з 11
сьогодні
Код об'єкта: 479520. АН "Атланта".
ЖК Five Address, вул. Раковського 24 - 2-кімнатна
Продається двокімнатна квартира у житловому комплексі Файв Адрес по вул. Раковського, 24. Квартира розташована у десятиповерховій газифікованій секції бізнес-класу. Площа - 70 м², другий поверх, великі панорамні вікна та багато природного світла. Будинок зведений із цегли, встановлені вікна з алюмінієвого профілю. У комплексі передбачена якісна управлінська компанія та сквер з північної сторони для мешканців.
Локація зручна для життя: поруч вул. Зелена, Дунайська, Джорджа Вашингтона та ТЦ Metro. Це межа Сихівського та Личаківського районів, тому звідси зручно добиратися як у напрямку центру, так і до вели...

168 500 $
3 014 $/м²
Пилипа Орлика вул., 30
2 кімнати
56 / 27 / 19 м²
поверх 4 з 5
2026 рік побудови
сьогодні
Код об'єкта: 472402. АН "Атланта".
ЖК Silent Park, вул. Орлика - 2-кімнатна з ремонтом
Продається двокімнатна квартира з авторським проєктом у житловому комплексі Silent Park бізнес-класу. Квартира розташована на четвертому поверсі, має південно-західну орієнтацію та відкритий вигляд на місто.
Планування продумане: дві ізольовані кімнати, простора кухня-студія з виходом на балкон, технічна зона з пралкою, а також достатньо місць для зберігання. Ремонт виглядає цілісно, якісно та не перевантажено. Санвузол суміжний, з ванною та сантехнікою Hansgrohe у кольорі брашованого золота. Одна спальня облаштована двоспальним ліжком, приліжковими тумбами та beauty-зоною, інша кімната - диваном і стел...

85 000 $
1 491 $/м²
Григорія Квітки-Основ'яненка вул., 28
ПРЕМІУМ
Привокзальна
2 кімнати
57 / 33 / 11 м²
поверх 2 з 3
1954 рік побудови
сьогодні
ПРОДАЖ КВАРТИРИ БЕЗ РЕМОНТУ З ПАРКІНГОМ
Адреса — місто Львів, вулиця Квітки - Основ'яненка
Кількість кімнат — дві кімнатна квартира.
Поверх — 2 з 3
Тип будинку — польський . Матеріал стін — цегла
Загальна площа — 57.3 м², житлова — 33.4 м², кухня — 12.2 м².
Квартира Без ремонту.
Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел.
Балкони — два .
Санвузли — два / роздільний.
Особливості даної квартири — це що квартира Без Ремонту, можна зробити перепланування на свій смак. Велике подвір'я для паркування автомобілів мешканців. На поверсі дві квартири . Територія подвір'я огороджена.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркети відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського...

102 000 $
1 892 $/м²
Пилипа Орлика вул., 30
2 кімнати
54 / 19 / 12 м²
поверх 5 з 5
2026 рік побудови
сьогодні
ЖК Silent Park, вул. Орлика - 2-кімнатна з панорамою
У продажу двокімнатна квартира в ЖК Silent Park на вул. Орлика. Квартира розташована на представницькому поверсі, а це: висота стелі 3 метри, посилена міжповерхова шумоізоляція, покращений дизайн холів, килимове покриття та окремий доступ по ключ-карті. Це про вищий рівень приватності й комфорту щодня. Окрема перевага - вихід на балкон з кожного приміщення. З вікон відкривається панорама на Високий Замок і місто, а східна сторона дає багато природного світла.
Silent Park - це малоповерховий житловий комплекс із підземним паркінгом у середовищі, де немає висотної забудови. Одна з його сильних сторін - прибудинкова територія: ландшафт тут...

150 000 $
1 852 $/м²
Гетьмана Івана Мазепи вул. (Топольна), 1
2 кімнати
81 / 36 / 31 м²
поверх 10 з 11
2014 рік побудови
сьогодні
Продається двокімнатна квартира площею 81 м², розташована на 10 поверсі по вулиці Гетьмана Мазепи, поруч із ТРЦ Спартак.
З вікон відкривається панорама на центр міста та Високий Замок, а район дійсно один із найкомфортніших.
Поряд чудовий Замарстинівський парк, який недавно оновили, школа та садочок.
Квартира з ремонтом, меблями та технікою. Індивідуальне газове опалнення, підігрів підлоги, газова плита, прально сушильна машина, посудомийна машина, рекуператор.
Всі меблі та техніка залишаються, то ж можна одразу заселятися.
Будинок доглянутий, дах та фасад оновлені у 2025 році, в будинку є укриття.
ЖК Еко Дім.
+ Бонусом горище над квартирою
Ця квартира - справжній варіант для тих, хто ці...

150 000 $
2 143 $/м²
Сергія Литвиненка вул., 5
ПРЕМІУМ
Новий Львів
2 кімнати
70 / 32 / 12 м²
поверх 2 з 10
сьогодні
Продаж двохкімнатної квартири у зданій та заселеній новобудові по вул. Тернопільська 21 а
2 поверх з 10
Індивідуальне газове опалення
Роздільний санвузол
Загальна площа - 70 м.кв
Житлова - 32 м кВ
Площа кухні - 12 м.кв
Роздільний санвузол, в квартирі цього року зробили новий ремонт , всюди де плитка водяний підігрів підлоги, є великий відкритий балкон з виглядом у тихий двір, зручна локація , поруч садочки, школи , бізнес центри , до центру міста 10 хвилин , поруч зупинка транспорту
Планування:
Квартира має чудове планування, дві ізольованих кімнати, кухню та великий відкритий балкон. Коридор з гардеробом і два санвузли.
Шукайте 2-кімнатну нерухомість в Львові за фільтрами

107 000 $
1 518 $/м²
Богдана Хмельницького вул., (ЖК Вежа (будинок 1))
2 кімнати
71 / 50 / 20 м²
поверх 7 з 14
2025 рік побудови
сьогодні
Продається квартира з зданій новобудові є право-власності !!!!
по вул Богдана Хмельницького 207
ЖК Вежа
Квартира по переуступці , будинок зданий в експлуатацію і можна оформляти право власності відразу при купівлі
Газ
Вода
Світло
70, 51м2
Поверх 7
В наявності є відео та ключі
Вартість 107.000 $
Телефонуйте для консультації та огляду
[телефон приховано]

100 000 $
1 258 $/м²
Топольна вул., (Будинок)
2 кімнати
80 / 32 / 16 м²
поверх 5 з 18
сьогодні
Двокімнатна квартира в Auroom Air - у місці, де вигідно жити і вигідно просто мати
Планування, яке працює на вас:
• Простора спальня з власним санвузлом, гардеробом і виходом на балкон.
• Друга кімната з окремою комірчиною для зберігання.
• Кухня, яка стає центром зустрічей і вечорів з близькими.
Чому ця квартира - розумна інвестиція:
Auroom Air - це сучасний комплекс із власними генераторами, високою потужністю електропостачання, підземними укриттями та внутрішніми дворами, де хочеться проводити час. Це гарантія стабільності та привабливості для орендарів і покупців.
Локація, що продає сама себе:
Прямий вихід до ТРЦ «Спартак» - 2 хвилини пішки. Поруч - ліцей, парк на 33 гектари з амфі...

84 110 $
1 294 $/м²
Івана Огієнка вул., (Будинок)
2 кімнати
65 / 25 / 22 м²
поверх 6 з 8
2017 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця
продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Perfect Life, м. Винники.
Затишна та світла 2-кімнатна квартира з гарним плануванням в сучасному житловому комплексі Perfect Life, розташованому в мальовничій частині Винники поруч лісу.
Вдале планування, (додається)Квартира двостороння з великою терасою у внутрішній двір. Гарний краєвид з вікна. Два санвузли.
Всі оздоблювальні роботи в будинку завершені. Фото додається.
Розташована на комфортному 4 поверсі.
Площа — 65 м²
Площа кухні-вітальні — 22 м²
7 поверх з 8
Встановлено двох функційний котел та радіатори.будинок зведений з якісних матеріалів, відеоспостереження на території та на кожному поверсі зокрема, дизайнерські холи та сти...

70 000 $
1 573 $/м²
Володимира Великого вул. (Артема), 99
2 кімнати
45 / 26 / 6 м²
поверх 5 з 5
1970 рік побудови
2 дні тому
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса — місто Львів, вулиця Володимира Великого.
Кількість кімнат — дві, одна прохідна.
Поверх — 5 з 5
Тип будинку — хрущовка.
Матеріал стін — панель.
Загальна площа — 45.5 м², житлова — 29.5м², кухня — 5.8 м².
В квартирі зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка.
Опалення — центральне, встановлений бойлер на гарячу воду.
Балкон — один засклений.
Санвузол — один, роздільний.
Особливості даної квартири — це те що квартира двостороння.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, гіпермаркет Victoria Gardens, парк, відділення нової пошти , аптеки, зупинка громадського транспорту, тощо.
Код обʼєкта: 5436

129 000 $
1 654 $/м²
Червоної Калини просп., 56а
2 кімнати
78 / 36 / 27 м²
поверх 6 з 25
2020 рік побудови
сьогодні
Бізнес-клас на Сихові в ЖК AVALON UP
Проспект Червоної Калини
6 / 25 поверх
Площа - 78 м²
Кухня-студія - 27,1 м²
Стеля 2,72 м
Будинок ЗДАНИЙ і ЗАСЕЛЕНИЙ
Є ПРАВО ВЛАСНОСТІ
Сучане планування :
2 ізольовані кімнати
Велика кухня-студія
Гардеробна при вході
Окрема технічна комірка з комунікаціями для пральної машини,сушарки, встановленний бойлер.
Панорамні вікна з виглядом на ліс створюють відчуття простору.
СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ + резервне живлення
Опалення будинкове з лічильником і регулюванням тепла в квартирі.
При відключенні світла працює ліфт
Відеонагляд, контроль доступу, консьєрж
2 пасажирські + вантажний ліф
В квартирі вже зроблено максимум “брудних” робіт — розведені всі комунікації (елек...

87 327 $
1 559 $/м²
Олекси Стороженка вул., 37
2 кімнати
56 / 26 / 14 м²
поверх 5 з 6
1 тиж. тому
Продається 2кім.кв. Ближній центр.
Клубний будинок з паркінгом.
Загальна площа 56.34 м #178; · житлова 26.61 м #178; · кухня 14.92 м #178;
5 поверх з 6
Індивідуальне газове опалення.
Цегла, зовнішня утеплення вата+пінопласт.
Висота стелі 3 м
Гарне наповнення квартири
Ціна - 87327
Є відео.
Для детальної інформації телефонуйте.
Пропозиція від АН Авангард, за комісійну винагороду.

134 800 $
1 650 $/м²
Замарстинівська вул. (Калініна), 4
2 кімнати
82 / 38 / 21 м²
поверх 11 з 18
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж 2 кімнатної квартири вул. Замарстинівська 134А (вул. Лінкольна)
Площа - 81,7 м², 11/18 поверх, балкон-лоджія
- Неймовірна панорама з вікон
- Будинок введений в експлуатацію (зданий), можна розпочинати ремонт, створено ОСББ
- 0-цикл, стоять радіатори на опалення
- Якісні вікна
- Роздільний санвузол (ванна з вікном)
- Будинкова котельня, є лічильник на тепло до квартири
- ПЕРЕУСТУПКА
- Квартира світла, з виглядом на парк.
- У під'їзді два ліфти: пасажирський і вантажний.
Дуже зручна локація, поруч 2 парки, АТБ, Аврора, продуктові магазини, аптека. До центру 10хв, поруч школа, дитсадок, вся інфраструктура, зручна транспортна розвʼязка. Зупинка громадського транспорту.

143 000 $
2 383 $/м²
Героїв Майдану вул., 5
ПРЕМІУМ
ЖК Avalon Holiday
2 кімнати
60 / 25 / 22 м²
поверх 4 з 8
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Avalon Holiday
Пропонується до продажу сучасна 2-кімнатна квартира з новим дизайнерським ремонтом — ще ніхто не проживав.
Ідеальний варіант для тих, хто хоче заїхати та жити без зайвих витрат і клопотів.
Переваги квартири:
повністю омебльована
вбудована побутова техніка провідних брендів
підігрів підлоги для максимального комфорту
кондиціонер
панорамні вікна з великою кількістю світла
Додатково:
За окрему оплату можливе придбання паркомісця у підземному паркінгу та комірки.
ЖК Avalon Holiday — це комфорт, сучасна архітектура та продумана інфраструктура для життя.
За детальною інформацією телефонуйте
Ваш рієлтор — Олена

143 000 $
2 325 $/м²
Героїв Крут вул., (Будинок 3)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Компаньйон
2 кімнати
62 / 13 / 20 м²
поверх 5 з 9
2025 рік побудови
вчора
Продаж 2 кім квартири у ЖК Компаньйон,СокільникиПродаж 2 кімнатної квартири у ЖК Компаньйон,Сокільники
Площа 61.5м2
Поверх 5 з 9
Ціна 143 000 $ + торг
Продаж по переуступці, будинок вже зданий, одразу в день купівлі можна оформити на себе право власності.
Квартира з гарним,якісним ремонтом. Вмонтованою технікою та меблями.
Залишається все, окрім дрібних речей власників.
Ідеальний варіант,щоб одразу заїхати і жити.
По плануванні:
2 роздільні кімнати,гардероб,2 санвузли ( є ванна ), кухня з розкладним ортопедичним диваном та балконом і виглядом у внутрішній дворик.
У квартирі розведений теплий підігрів підлоги усюди там де плиточка, бойлер на 100 літрів, рекуператор для очистки повітря у...

97 600 $
1 550 $/м²
Пилипа Орлика вул., 30
ПРЕМІУМ
ЖК SILENT PARK
2 кімнати
63 / 23 / 16 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
ЖК Silent Park, Орлика - квартира з великим патіо
Сучасна квартира в комплексі бізнес-класу від Lev Development. Продумане планування: простора кухня з виходом на велике патіо, дві ізольовані спальні та великий санвузол. Патіо - це фактично продовження квартири: можна висадити тую, поставити терасні меблі, зробити зону відпочинку та навіть розмістити електричне BBQ. У будинку передбачено консьєржа, управлінську компанію, дворівневий підземний паркінг (є можливість придбати місце за вигідною ціною) та ландшафтний дизайн від компанії Gardener.
Локація закріплює цінність: малоповерхова забудова, спокійний внутрішній двір без хаотичної парковки, поруч парк для прогулянок і щоденних пробіжок....
104 000 $
1 368 $/м²
Плугова вул., 6а
2 кімнати
76 / 41 / 13 м²
поверх 1 з 9
2000 рік побудови
сьогодні
Простора 2-к квартира 76 м² у затишному районі, вул. Плугова (новобудова).Еколенд
Продається світла та простора двокімнатна квартира в одному з найбільш комфортних для життя районів міста по вул. Плуговій (Шевченківський р-н). Будинок новобудова 2000-х р.
- площа заг.75, 8 м²/41, 1 м² житлова (дві ізольовані кімнати).
- опалення газове
- Є засклений балкон
Велика площа дозволяє раціонально зонувати простір. Високий перший поверх ідеальний варіант для сімї з дітьми .
Поруч школа та дитячий садок Еколенд , мережеві супермаркети та локальні магазини прямо біля дому,
зручна зупинка громадського транспорту з широкою розвязкою.
Ціна 104000$
Тихий двір, чистий підїзд та розвинений район, де є в...
85 000 $
1 250 $/м²
Івана Величковського вул., (Будинок)
2 кімнати
68 / 17 / 21 м²
поверх 1 з 10
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-к квартири в ЖК «Франко» .Можа під ЄОселя (ціна 89000$).Будинок зданий .
Квартира у вже зданому будинку м. Львів, вул. Величковського, 84.
Поруч заповідник та каскад озер (25 хв).
- Площа: 68 м²
-1 поверх / 7-пов. будинок
- зроблено підігрів підлоги .
- 85000$
• Технологія: монолітно-каркасна, стіни — цегла.
• Опалення: індивідуальне газове.
Власне укриття на території.
Паркінг підземний та наземний гостьовий.
У дворі сучасні зони відпочинку для дітей та дорослих.
Інфраструктура : школа, садок, супермаркети, пошта, банки та власна комерція в ЖК.
• Транспортна зупинка поруч.
• 15 хв на авто до залізничного вокзалу або ТЦ «Форум».
• 20 хв до центру міста.
- огляд у зручний час по д...