Опис
ПРОДАЖ КВАРТИРИ в житловому стані
Адреса - Львів, вулиця Єфремова, 51
Кількість кімнат - двокімнатна квартира, ізольовані кімнати.
Поверх - 3 з 3
Тип будинку - австрійський. Матеріал стін - цегла.
Загальна площа - 79 м2, житлова - 45.3 м2, кухня - 16.2 м2.
Квартира в житловому стані. Продаж з усім, що на фото, крім особистих речей .
Опалення - індивідуальне, двоконтурний газовий котел.
Балкон - два.
Санвузол - один (роздільний).
Особливості даної квартири - це те, що квартира двостороння, дві ізольовані кімнати , простора кухня з виходом на балкон , гарно збережений паркет, робоча сантехніка та електрика, квартира чиста, в санвузлі встановлений бак на воду. Родзинка цієї квартири - спальна кімната з балконом, який виходить в сад. Стелі в квартирі 4 метри висотою, що дає відчуття простору і світла . Гарні сходи і чистий підї"зд. Не перша лінія від дороги , бо будинок знаходиться позаду будинку на Єфремова 51.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, Леоленд, Сквер на Японській, поштомат, аптеки, медичні заклади, зупинка громадського транспорту( трамвай), до центру пішки 10 хв.
Код об‘єкта :3327
Деталі
Окрема квартира, в квартирі 2 кімнати, висота стелі 3.1 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Дореволюційний. Вид з вікон у двір. Квартира стандартна, планування кімнат Роздільне. Є газ, кухонна плита газова. Гаряча вода - газовий котел. Опалення індивідуальне - . Роздільний санвузол, Туалет/ванна. Є сантехніка. Є 2 балкони. Вікна металопластикові, нові. В квартирі є . Будинок побудований в 1900 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Поруч є школа, дитсадок, зупинки, супермаркет, річка/озеро. Прямий продаж, Вільна. Комісія за послуги 5 %