1
109 500 $
1 033
$/м²
Карла Мікльоша вул., 20-Б
Монолітно-каркасна
Спец. проект
1 тиж. тому
5 міс. тому
412 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Стильний дворівневий пентхаус з терасою мрії в ЖК Park Arena
ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:
• Велика приватна тераса — лаунж, BBQ, міні-сад, колд-пландж, дитячий куточок або романтичні вечори з вином.
• Два рівні — ідеально для життя, роботи та максимальної приватності (сусіди тільки знизу).
• Панорамні вікна — багато світла, вільний простір, естетика.
• Чорнова штукатурка — чистий аркуш для вашого дизайну.
• Індивідуальне газове опалення — економія та контроль комфорту.
ПАРКІНГ + КОМОРА
• Підземне місце біля ліфта — зручно у будь-яку погоду.
• Велика комора — зберігання всього: сезонні речі, велосипеди, спорядження.
ТЕРИТОРІЯ
Закритий двір, відеоспостереження, озеро з альтанкою, дитячий майданчик — комфорт, безпека, естетика.
ЛОКАЦІЯ
Сихівський район • ЖК Park Arena
Навпроти Арени Львів, вікна на вул. Стрийську — крутий вигляд і зручний виїзд у будь-який бік.
Ціна:
110 000$ — квартира
130 000$ — з підземним паркінгом та коморою
Підходить під єОселю
ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:
• Чорнова штукатурка — чистий аркуш для вашого дизайну.
ПАРКІНГ + КОМОРА
• Підземне місце біля ліфта — зручно у будь-яку погоду.
ТЕРИТОРІЯ
ЛОКАЦІЯ
Сихівський район • ЖК Park Arena
Ціна:
110 000$ — квартира
130 000$ — з підземним паркінгом та коморою
Підходить під єОселю
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Багаторівневе. Загальний стан квартири - Без ремонту. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 2 %
Історія зміни ціни
| 20.04.2026 | - 500 $ | 109 500 $ |
| 20.11.2025 | 110 000 $ |