3
112 000 $
2 732
$/м²
Монолітно-каркасна
Новобудова
2017 рік побудови
2 дні тому
5 міс. тому
594 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж 1 кім.квартири вул. Шевченка
ЖК Велика Британія
Площа - 41,1 м², 4/6 пов, балкон.
- Індивідуальне опалення, 2ох функ.котел
- Підігрів підлоги
- Гардеробна
- Ліжко та диван-куток
Побутова техніка: мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, ел. поверхня.
- Швидкісний інтернет 100 мб.
- Домофон
- В будинку є цілодобове відеоспостереження
Будинок повністю заселений, ремонти закінчені.
Поруч з будинком: приватні та комунальні школи та дитячі садочки, Свій маркет, Сільпо, магазини «Рукавичка», кафе та ресторани, салони краси, обмін валют, нова пошта, тренажерні зали. До Оперного Театру 15 хв.
Вартість квартири - 112 000 $
ЖК Велика Британія
Площа - 41,1 м², 4/6 пов, балкон.
- Індивідуальне опалення, 2ох функ.котел
- Підігрів підлоги
- Гардеробна
- Ліжко та диван-куток
- Швидкісний інтернет 100 мб.
- Домофон
- В будинку є цілодобове відеоспостереження
Будинок повністю заселений, ремонти закінчені.
Вартість квартири - 112 000 $
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.75 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Пральна машина, Холодильник, Мікрохвильовка. Будинок побудований в 2017 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: пандус. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, газ, інтернет. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є

Савинська Лілія
Рієлтор
| Активних оголошень | 7 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 5682 |
| Останній візит на сайт | вчора |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 25.02.2026 | + 2 000 $ | 112 000 $ |
| 04.12.2025 | 110 000 $ |
Адреса
ЖК Велика Британія
будинків здано
87
рік заснування
2003
будинків в процесі
58