74 500 $
1 458
$/м²
Новознесенська вул., (ЖК Вежа (будинок 1))
Монолітно-каркасна
Новобудова
2 тиж. тому
4 міс. тому
93 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж просторої 1-кімнатної квартири в ЖК «Вежа»
м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 207
Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира загальною площею 51.09 м² у сучасному житловому комплексі «Вежа».
Планування:
• житлова кімната — 15,42 м²
• кухня — 16.56 м² з виходом на засклену лоджію-3,71 м²
• санвузол спільний - 6 м²
•гардероб - 3.26 м2
Поверх: 5-й
Опалення: автономне (дахова котельня)
Термін здачі: ІІ квартал 2026 року
Квартира має вдале планування, що дозволяє зручно організувати житловий простір та кухню як окремі функціональні зони. Сучасний ЖК, якісне будівництво та автономне опалення забезпечують комфорт і економію на комунальних витратах.
Локація:
Поруч — уся необхідна інфраструктура: магазини, супермаркети, зупинки громадського транспорту, школи, садочки, аптеки та зручний доїзд до центру міста.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
За детальною інформацією та записом на огляд телефонуйте
м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 207
Планування:
• житлова кімната — 15,42 м²
• кухня — 16.56 м² з виходом на засклену лоджію-3,71 м²
• санвузол спільний - 6 м²
•гардероб - 3.26 м2
Поверх: 5-й
Опалення: автономне (дахова котельня)
Термін здачі: ІІ квартал 2026 року
Локація:
За детальною інформацією та записом на огляд телефонуйте
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Ванна. Загальний стан квартири - Без ремонту. Комісія за послуги 3 %
У квартирі є

Князь Олена
Рієлтор
| Активних оголошень | 3 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 3026 |
| Останній візит на сайт | 3 дні тому |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 24.04.2026 | + 420 $ | 74 500 $ |
| 15.01.2026 | 74 080 $ |
Адреса
ЖК Містечко Підзамче
будинків здано
87
рік заснування
2003
будинків в процесі
58