2
83 000 $
2 075  $/м²
Комісія 5% Богданівка
40 / 30 / 10 м²
поверх 2 з 3
Цегляна
Хрущівка
1960 рік побудови
вчора
3 міс. тому
261 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Продається 1-кімнатна квартира з ремонтом, вулиця Городоцька, Залізничний р-н.

Код об'єкту #29782437

Характеристики:
- Загальна площа 40м2; кухня 10м2;
- Розташування квартири: на 1-му ( високому) поверсі 2- поверхового будинку;
- Стан квартири: якісний, новий ремонт;
- Індивідуальне газове опалення;
- Суміжній санвузол;
- Вхід по балкону.

Квартира готова для проживання:
- Виконано капітальний ремонт всьго, заміна підлоги, сантехніки, опалення;
- Нові меблі, що виконані на замовлення;
- Оснащена всією необхідною побутовую технікою (холодильник, кондиціонер, пральна машинка, телевізор,електрична духовка, газова варильна поверхня, мікрохвильова, мультиварка, чайник).

Інфраструктура:
Локація біля Львівського залізничного вокзалу має відмінну транспортну доступність: поруч проходять трамвайні, тролейбусні та автобусні маршрути з швидким сполученням у всі райони міста. У пішій доступності розташовані супермаркети, аптеки, школи, дитячі садки, кафе, Привокзальний ринок та торгові центри. За декілька хвилин пішки Храм Св. Ольги та Єлизавети. До історичного центру Львова можна дістатися за 10–15 хвилин громадським транспортом або автомобілем.

Чудовий варіант для сімейного життя або здачі в оренду - усе необхідне поруч.
Телефонуйте, щоб дізнатись більше та домовитись про перегляд.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Хрущівка. Планування кімнат Роздільне. Є газ. У квартирі є Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Ванна, Холодильник. Будинок побудований в 1960 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 1. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Кондиціонер