120 000 $
2 353
$/м²
Комісія 3%
ЖК вул. Навроцького, 31
Монолітно-каркасна
Новобудова
2023 рік побудови
2 дні тому
3 міс. тому
114 (сьогодні 0,
вчора 2)
Опис
Продаж просторої, затишної 1-к квартири з сучасним ремонтом по вул. Навроцького, 31 А.
Новобудова.
Квартира світла, південна сторона горизонту. Є підігрів підлоги, що забезпечує комфорт у холодну пору року.
Квартира укомплектована якісними меблями та сучасною побутовою технікою,.
Площа 51 м
Поверх 5|6
Планування: простора кімната, кухня-вітальня, коридор та санвузол.
Також є великий підземний паркінг. Можна орендувати місце у ньому або придбати.
У квартирі є індивідуальне газове опалення, встановлено газовий двохфункційний котел.
Наявна така побутова техніка l: холодильник, газова поверхня, духова шафа, посудомийна машина 40, мікрохвильова піч, пральна машина, телевізор.
Подвір'я у житловому комплексі закритого типу. Є дитячий майданчик, комерція
Поруч є торговий центр, McDonald's, кав'ярні, ресторани, бізнес-центр.
За більш детальною інформацією телефонуйте.
Огляди квартири у зручний для вас час.
Новобудова.
Площа 51 м
Поверх 5|6
За більш детальною інформацією телефонуйте.
Огляди квартири у зручний для вас час.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Телевізор, Супутникове ТБ, Підігрів підлоги, Пральна машина, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Будинок побудований в 2023 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Працює без світла - вода. Комісія за послуги 3 %
У квартирі є
Блощичак Юлія
Рієлтор
| Активних оголошень | 24 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 6458 |
| Останній візит на сайт | вчора |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 29.04.2026 | - 3 000 $ | 120 000 $ |
| 07.02.2026 | - 3 000 $ | 123 000 $ |
| 27.01.2026 | 126 000 $ |