168 000 $
2 507
$/м²
Новобудова
2021 рік побудови
1 тиж. тому
3 міс. тому
9 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж двокімнатної квартири, пр. Чорновола, ЖК "Щасливий Platinum".
Сучасний житловий комплекс бізнес-класу, закрита територія, консьєрж-сервіс, охорона, відеоспостереження. Простора кухня та дві окремі кімнати,гардеробна кімната великий балкон у затишний внутрішній двір, панорамні вікна, багато природного світла
Хороший 4 поверх з 22, генератор на ліфт.
Загальна площа — 67, 10 м²
Хороший 4 поверх з 22, генератор на ліфт.
Загальна площа — 67, 10 м²
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Телевізор, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник, Посудомийна машина. Будинок побудований в 2021 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 07.05.2026 | - 17 000 $ | 168 000 $ |
| 17.02.2026 | - 2 000 $ | 185 000 $ |
| 28.01.2026 | 187 000 $ |