83 500 $
1 599
$/м²
Василя Щурата вул., (Будинок 5)
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2 дні тому
2 міс. тому
106 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж 1 кімн. квартири в ЖК Viking Hills , вул. щурата
Ціна: 83 500 $ / 1600 м2 - торг
Площа: 52.23м² / кухня 25м²
Поверх: 14/15
Санвузол: суміжний
Опалення: індивідуальне, дахова котельня з індивідуальним лічильником
Здача в експлуатацію — травень 2026 року.
Розташовується на пагорбі в північній частині - відкривається широка панорама на місто
Всього за 5 км від центру.
Сплановано спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку, зручні вуличні меблі, озеленення. закрита територія від автомобілів
Басейн на території комплексі
Тип стін: керамічний блок.
Висота стелі: 2.8 м.
Продаж по переуступці.
Також є інші пропозиції - звертайтесь
Функціональне планування з просторою кухнею 25м².
Закрита територія для авто.
Передбачено підземний паркінг та внутрішню інфраструктуру комплексу.
Деталі та перегляд:
Сергій Мінченко
📞 [телефон приховано]
Ціна: 83 500 $ / 1600 м2 - торг
Площа: 52.23м² / кухня 25м²
Поверх: 14/15
Санвузол: суміжний
Здача в експлуатацію — травень 2026 року.
Всього за 5 км від центру.
Басейн на території комплексі
Тип стін: керамічний блок.
Висота стелі: 2.8 м.
Продаж по переуступці.
Також є інші пропозиції - звертайтесь
Функціональне планування з просторою кухнею 25м².
Закрита територія для авто.
Деталі та перегляд:
Сергій Мінченко
📞 [телефон приховано]
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.8 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Роздільне. Є газ. Є балкон. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 1. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 5 %
Планування

Історія зміни ціни
| 04.03.2026 | - 100 $ | 83 500 $ |
| 20.02.2026 | 83 600 $ |
Адреса
ЖК Viking Hills
будинків здано
13
рік заснування
2019
будинків в процесі
9