102 800 $
1 534  $/м²
Комісія 5% ПЕРЕУСТУПКА Сихiв ПАТ ІСКРА ЖК AUROOM SOLAR
67 / 31.21 / 17 м²
поверх 4 з 9
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2026 рік побудови
2 міс. тому
2 міс. тому
46 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж 2-кімн. квартири в новобудові ЖК Auroom Solar по вул.Соняшниковій 32
Локація - вулиці Сихівська-Полуботка, Сихівський район.

Поверх 4-й/9, секція 3.
Загальна площа 67 кв.м., житлова 31,21 кв.м., кухня 17 кв.м.
Всі вікна в двір будинку, квартира не кутова, гарне планування.
! Два санвузли.

Будинок бізнес класу монолітно-каркасної технології будівництва.
Стіни і перегородки з керамоблоку. Утеплення мін.ватою 15 см.
Вікна Veko з подвійними склопакетами. Опалення електричне.
Два ліфта. Висота стелі 2,8 м. Великий балкон на дві кімнати.

Квартира готова до ремонту, вже встановлені панорамні металопластикові вікна.
Індивідуальне опалення.

Здача будинку влітку 2026 р. Продаж по переуступці прав.
В будинку є своя електростанція (резервне живлення), вимикатися світло не буде.

Підземний паркінг (укриття), а також гостьовий та наземний багаторівневий паркінг.
Відеонагляд на території та на поверхах, закрита прибудинкова територія, відеодомофон.

Розвинута інфраструктура Сихівсього району - поблизу є школа, дитячий садок, супермаркети, ліс, ринок.
Хороша транспортна розв'язка.

Може бути як інвестиція під оренду або для власного проживання
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.8 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Роздільне. Є газ. Є балкон. Будинок побудований в 2026 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 2. Працює без світла - резервне живлення квартири (акумулятори). Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Комісія за послуги 5 %
Верифікований профіль
Член ЛОР
19
Років досвіду
3
Роки на сайті
Активних оголошень 17
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 2023