115 000 $
1 691  $/м²
68 / 40 / 5 м²
поверх 1 з 3
Цегляна
1917 рік побудови
1 тиж. тому
2 міс. тому
82 (сьогодні 1, вчора 0)
Опис
Продаж 2-кімнатної квартири в історичному ближньому центрі Львова — вул. Насипна, 3

Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира у самому серці історичного Львова, на вул. Насипна, 3. Локація — ближній центр міста, поруч з основними туристичними та діловими локаціями.

Загальна площа: 68 м²
Ціна: 115 000 $
Без комісії для покупця

Квартира має функціональне планування та два окремі входи, що відкриває можливість використовувати приміщення не лише для проживання, але й під комерцію (офіс, салон, студію, апартаменти для оренди тощо).

Переваги:
• історичний район Львова
• ближній центр міста
• площа 68 м²
• два входи
• можливість комерційного використання
• ідеально як для проживання, так і для інвестиції

Чудовий варіант для тих, хто шукає нерухомість у центрі Львова з потенціалом для бізнесу або орендного доходу.

Ціна: 115 000 $
Без комісії для покупця

За детальною інформацією телефонуйте.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Є газ. Будинок побудований в 1917 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газовий котел. Без комісії
Верифікований профіль
Член ЛОР
7
Років досвіду
7
Років на сайті
Активних оголошень 13
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 665
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.