101 055 $
1 500  $/м²
Василя Щурата вул., (Будинок 1)
67.37 / 25.89 / 29.39 м²
поверх 13 з 15
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2026 рік побудови
2 дні тому
1 міс. тому
18 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж 2 кімнатної квартири
вул. Щурата ЖК "Viking Hills"
забудовник VIKING Development

Площа 67,37 м2
1 черга, секція 1
Поверх 13 / 15
Квартира двостороння: кімната - вигляд на північ, друга кімната - північно-східна (вікна на обидві сторони), кухня з балконом - на схід.
Будинок комфорт класу, утеплення - мінеральною ватою, стіни з керамічного блоку
Здача запланована весною 2026 року.
Опалення - дахова котельня
Внутрішня інфраструктура: дизайнерські холи, панорамні вікна, відпочинкові та ігрові зони, закрита територія, підземний та гостьовий паркінги, комерція на першому поверсі.
Зовнішня інфраструктура: неймовірна локація з видом на панораму міста та Високий Замок з одного боку, з іншого - на зелену зону, поруч знаходиться лікарня Св. Пантелеймона, ринок, неподалік - ТРЦ Спартак, 5 км до центру Львова.

Металопластикові вікна двокамерний склопакет, пʼятикамерний профіль.
Вхідні двері металеві протиударні з МДФ-накладкою, 2 контури ущільнення, 1 замок, сталева коробка.
Всі необхідні лічильники. Вода, каналізація та електрика - підведені до квартири.

До центру Львова всього 5 км, туди можна дістатись за 15 хв на авто або за 30 хв громадським транспортом.
В 5 хвилинах пішки до супермаркету Близенько, до 5 хвилин на авто супермаркет АТБ, і до 12 хвилин на авто ТЦ Спартак.
В пішій доступності 6-10 хвилин знаходяться школи, садочки, поліклініки, медичні центри.
Також в 5 хвилинах на авто розташований Замарстинівський парк, Малоголосківський парк.

Ціна 1500$ м2
Вартість 101 055$
Переуступка
Якщо залишились питання - телефонуйте.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Немає газу, кухонна плита електрична. Є балкон. Будинок побудований в 2026 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Комісія за послуги 3 %