2
87 000 $
1 413  $/м²
61.55 / 38 / 20.43 м²
поверх 4 з 5
Спец. проект
6 днів тому
1 міс. тому
129 (сьогодні 1, вчора 4)
Опис
2-кімнатна квартира бізнес-класу, ЖК Moonclub, вул. Пимоненка

Продається простора 2-кімнатна квартира площею 61,55 м² у сучасному житловому комплексі Moonclub від забудовника "Новий Львів".
Будинок бізнес-класу, введення в експлуатацію — II квартал 2027 року.
Переваги квартири:
- Панорамні вікна та висота стелі 2,9 м — максимум світла та простору
- Індивідуальне газове опалення
- Можливість придбати паркомісце у підземному паркінгу з ліфтом
- Сучасне планування, яке легко адаптувати під власний дизайн
Локація:
- Тиха та зелена вул. Пимоненка
- Поруч парки Погулянка та Винниківський Ліс
- Магазини та кафе на території комплексу
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Тип будинку - Спец. проект. Загальний стан квартири - Без ремонту. Комісія за послуги 3 %
Cherry Estate
Верифікований профіль
2
Роки досвіду
3
Місяці на сайті
Активних оголошень 383
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 16637
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Планування

Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: