2
95 000 $
2 083  $/м²
45.6 / 27 / 11 м²
поверх 3 з 3
Цегляна
вчора
1 міс. тому
61 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж 2-кімнатної квартири у Львові, вул. Братів Міхновських

Продається стильна 2-кімнатна квартира в австрійському цегляному будинку у ближньому центрі Львова.
Квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Будинок має дуже красивий та доглянутий фасад.

Характеристики:
• Загальна площа - 45,6 м²
• Житлова - 27 м²
• Кухня - 11 м²
• Висота стелі - 3,2 м
• Поверх - 3/3
• Будинок цегляний (австрійська забудова)
• Залізобетонне перекриття
• Парадний вхід у квартиру з під’їзду
• Індивідуальне опалення (газове + електричне)
• Балкон

Планування:
• Дві ізольовані кімнати
• Простора кухня
• Суміжний санвузол
• Балкон з виглядом у зелений двір
• Підвал 6 м²

Додатково:
Якісний ремонт, металопластикові вікна, нова електрика та комунікації, бойлер, власне горище (можливість облаштування додаткового простору), дах перекритий, не протікає, виділене паркомісце, красивий та охайний під’їзд

У пішій доступності: магазини, супермаркети, кафе та ресторани, школа, дитячий садок, спортзал, зупинки транспорту.
До вокзалу близько 10 хвилин, до центру до 20 хвилин пішки.
Локація поєднує тишу та близькість до центру міста.
Квартира ідеально підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції під оренду.

Ціна: 95 000 $
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 3.2 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Є балкон. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - окрема кухня. Комісія за послуги 5 %
KARAMAX
Верифікований профіль
4
Роки досвіду
3
Верифіковані рекомендації
3
Місяці на сайті
Активних оголошень 5
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 490
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Історія зміни ціни
16.04.2026 + 8 000 $ 95 000 $
25.03.2026 87 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість