90 254 $
1 509
$/м²
Пилипа Орлика вул., (Будинок 1)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК SOUL PARK
Новобудова
1 тиж. тому
1 міс. тому
21 (сьогодні 0,
вчора 1)
Опис
Продаж двокімнатної квартири у новобудові в ЖК Soul Park.
Без комісії! Можливість розтермінування.
Економимо ваш час, гроші та нерви - даруємо у подарунок дизайн проект вашої квартири!
Комплекс заходиться у Шевченківському районі — тиха затишна вулиця Орлика.
Концепція житлового комплексу можливість жити на природі, залишаючись у місті. Малоповерхова забудова.
Забудовник Lev Development.
Правильне планування квартири: дві ізольовані кімнати та простора кухня з виходом на терасу.
Індивідуальне газове опалення.
Також є варіанти квартир різних за площею та поверхом.
Індивідуальне газове опалення.
Також є варіанти квартир різних за площею та поверхом.
Телефонуйте, розповім детальніше!
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Тип будинку - Новобудова. Загальний стан квартири - Без ремонту. Без комісії

Радковська Світлана
Рієлтор
| Активних оголошень | 10 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 2597 |
| Останній візит на сайт | 2 дні тому |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 16.04.2026 | + 2 991 $ | 90 254 $ |
| 26.03.2026 | 87 263 $ |
Адреса
ЖК SOUL PARK
будинків здано
15
рік заснування
2015
будинків в процесі
11