1
78 000 $
1 810
$/м²
Цегляна
Дореволюційний
1900 рік побудови
1 тиж. тому
1 міс. тому
243 (сьогодні 1,
вчора 6)
Опис
Пропоную продаж великої однокімнатної квартири на другому поверсі доглянутого австрійського будинку! Чудове розташування в центральній частині міста (навч. корпуси Політехніки, парк Франка головний корп. університету ім. І. Франка) з новим ремонтом завершеним на 90%. Окрема глуха кімната, яка чудово підійде для гардеробної, висота стелі 3.6 м залишає простір для фантазії дизайнера. Підійде як для власного проживання так і для інвестиції. Готова до продажу, для реальних покупців доступний солідний торг!
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Дореволюційний. Є газ. Будинок побудований в 1900 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м. Гаряча вода - газова колонка. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Комісія за послуги 5 %
Історія зміни ціни
| 07.05.2026 | - 3 890 $ | 78 000 $ |
| 27.03.2026 | 81 890 $ |