78 000 $
1 486  $/м²
Богдана Хмельницького вул., (ЖК Новий форт (будинок 2))
Комісія 3000$ ПЕРЕУСТУПКА Підзамче
ЖК Містечко Підзамче
52.5 / 30 / 19 м²
поверх 4 з 6
Цегляна
Новобудова
2024 рік побудови
сьогодні
3 тиж. тому
40 (сьогодні 1, вчора 0)
Опис
Жк.Новий Форт.
4 поверх 6
Площа 52.5м.кв
Ціна 78000$
Є відеоогляд
Вул.Промислова та Волинська.
Ця квартира за найкращою ціною !
Обиралася для себе,тому бралися до уваги всі деталі (поверх,сторона,опалення,)

Найбільш затребуваний формат на ринку Львова: однокімнатна ~52.5м²
+ 4 й поверх, південний захід: багато денного світла протягом усього дня
+ Лоджія 6 м², яку можна використати як кабінет або приєднати до кухні
+ Відкритий краєвид, відсутність нової забудови перед вікнами
+ Компактне та ефективне планування: кухня-вітальня 18.7 м² + окрема спальня!

[телефон приховано]АН
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Є газ. Є балкон. Будинок побудований в 2024 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин, двір без авто. Комісія за послуги 3000 $
Верифікований профіль
2
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Активних оголошень 5
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
ЖК Містечко Підзамче
будинків здано 87
рік заснування 2003
будинків в процесі 58
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.