60 880 $
1 449  $/м²
Архітекторська вул., (Будинок А4)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК BIG BEN
42.01 / 16.42 / 15.62 м²
поверх 2 з 7
Монолітно-каркасна
Спец. проект
вчора
1 тиж. тому
52 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!

Продаються 1-кімнатні апартаменти у новобудові від надійного забудовника РІЕЛ – ЖК BigBen
Здача будинку – 2027 рік

Площа квартири – 42,01 м².
2/7 поверх

Планування:
• простора вхідна зона;
• кухня-вітальня;
• ізольована спальня;
• суміжний санвузол.

Комплектація:
• енергоефективні вікна (6-камерний профіль, 2-камерний склопакет);
• вхідні утеплені металеві двері з МДФ-накладкою;
• система «Розумний дім» від Ajax (хаб, датчик руху, датчик відкриття, брелок з тривожною кнопкою);
• індивідуальні лічильники на тепло, електрику та воду;
• заведені всі комунікації

Фінансові умови:
• перший внесок – від 30%;
• без здорожчання при оплаті 50%;
• знижка 3% при повній оплаті;
• додаткові знижки для військових, медиків та ВПО;
• розтермінування – до II кварталу 2027 року.

Переваги комплексу:
• сучасний підземний паркінг;
• закрита територія без авто та сторонніх;
• численні зони для відпочинку;
• вигідно для власного проживання або як інвестиція.

Деталі та покази – за домовленістю.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Немає балкона. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Без комісії
Metrum Estate
Верифікований профіль
2
Роки досвіду
2
Верифіковані рекомендації
2
Роки на сайті
Активних оголошень 44
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 19104
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Планування

Адреса
будинків здано 87
рік заснування 2003
будинків в процесі 56
Вашу скаргу прийнято!