107 770 $
1 350  $/м²
Промислова вул., (Будинок 4.1)
БЕЗ КОМІСІЇ Підзамче
ЖК Father
79.83 / 55 / 24.59 м²
поверх 4 з 7
Монолітно-каркасна
Новобудова
вчора
2 тиж. тому
13 (сьогодні 1, вчора 0)
Опис
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Father (Підзамче)

Без комісії

Простора квартира у сучасному житловому комплексі в межах проєкту Містечко Підзамче

Поверх 4 з 7
Площа 79.83 м²
Секція 4.1 перша черга
Термін здачі 3 квартал 2027 року

Планування
велика кухня-вітальня
2 окремі кімнати
2 санвузли

система розумний будинок Ajax
підземний паркінг використовується як укриття
резервне живлення генератор
закрита територія

Будинок
монолітно-каркасна технологія
стіни з газоблоку
утеплення пінополістиролом
висота стелі 2.7 м

Житловий комплекс є частиною проєкту Містечко Підзамче з розвиненою інфраструктурою комерція навчальні заклади громадські простори зони відпочинку все необхідне в пішій доступності
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Є газ. Є 2 балкони. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 2. Інтернет оптоволоконний. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин, двір без авто. Без комісії
Metrum Estate
Верифікований профіль
2
Місяці досвіду
2
Місяці на сайті
Активних оголошень 52
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 24368
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Історія зміни ціни
06.05.2026 - 230 $ 107 770 $
06.05.2026 + 1 549 $ 108 000 $
06.05.2026 4 730 090 грн
Адреса