99 000 $
2 912  $/м²
34 / 10 / 10 м²
поверх 4 з 4
сьогодні
1 тиж. тому
29 (сьогодні 2, вчора 1)
Опис
2-кімнатна квартира біля площі Ринок з ремонтом

Пропонується затишна двокімнатна квартира на вул. Федоровича, всього 30 метрів від площі Ринок.

Загальна площа: 34 м²

Поверх: 4-й

Кімнати ізольовані

Капітальний ремонт виконано у 2018 році

Двофункційний котел

Залишаються усі меблі та техніка

Наразі проживають орендарі

Ідеальний варіант у самому серці Львова — історичний центр, комфортне житло з готовим ремонтом та повним оснащенням.

Дзвоніть — покажемо сьогодні.
Деталі
В квартирі 2 кімнати. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 3 %
Cherry Estate
Верифікований профіль
2
Роки досвіду
7
Місяців на сайті
Активних оголошень 118
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 6648
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.