2
38 000 $
927  $/м²
41 / 25 / 5.6 м²
поверх 3 з 5
Цегляна
Чеський проект
1982 рік побудови
3 дні тому
1 тиж. тому
185 (сьогодні 11, вчора 12)
Опис
Продається 2-кімнатна квартира- готельного типу, яка стане чудовим стартом для власного житла або вигідною інвестицією під оренду.
Загальна площа — 41.0 кв.м., житлова — 25.1 кв.м. (дві окремі кімнати: 13.0 та 12.1 кв.м.).
Найкомфортніший 3-й поверх 5-поверхового цегляного будинку (цегла — це завжди тепло та гарна звукоізоляція).Висота стелі — 2.50 м. Є вихід на балкон.
Квартира обладнана всім необхідним — газ, центральне опалення, водопровід та каналізація.
Квартира без ремонту, що дозволить вам не переплачувати за чужі ідеї, а втілити власний дизайн та обрати якісні матеріали на свій смак. Меблі залишаються, ви отримуєте базовий набір меблів, що дозволить заїхати відразу після покупки або використовувати їх на перший час.
Коридор, ванна, туалет та кухня у спільному користуванні з сусідньою кімнатою(проживають приємні люди)
Ця квартира чекає на господаря, який вдихне в неї нове життя!
Телефонуйте, домовимось про огляд.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Чеський проект. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. У квартирі є Ванна. Будинок побудований в 1982 році. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 2. Немає підземного паркінгу, доступного як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Ванна
ВНУк
Верифікований профіль
2
Тижні на сайті
Активних оголошень 5
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 29
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість