135 000 $
3 118  $/м²
Комісія 5% єОселя
ЖК ARTHOUSE park
43.3 / 15.9 / 16.6 м²
поверх 12 з 14
Монолітно-каркасна
Новобудова
2023 рік побудови
2 дні тому
1 тиж. тому
19 (сьогодні 0, вчора 2)
Опис
Продаж 1-кім. Квартири ЖК ARTHOUSE park, вул. Малоголосківська

Житловий комплекс ARTHOUSE park — одна з тих новобудов, поява якої не залишиться непоміченою. Квартира на стадії ремонту. Продуманий та красивий дизайнерський проект.
Характеристики:

• Поверх: 12 / 15.
• вул. Малоголосківська.
• Ціна: 135 000$
• Загальна площа: 43.3 м².
• Кухня: 16.6 м².
• Висота стелі: 2.70 м.
• Санвузол суміжний.
• Ліфт спускається в паркінг.

Поруч з комплексом — дитячі й спортивні майданчики та Малоголосківський парк, для прогулянок з сім'єю, ранкових та вечірніх пробіжок на свіжому повітрі.
Комплектація
• стіни з керамоблоку утеплені мінеральною ватою під декоративну штукатурку.
• панорамне скління та архітектурне підсвічування фасадів.
• опалення від встановлених у квартирах індивідуальних котлів.
• підземний паркінг з ліфтом, що піднімається до верхнього поверху будинку.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Є газ, кухонна плита газова. Немає балкона. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Будинок побудований в 2023 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: пандус. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - вода, газ, опалення, інтернет, ліфт. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик. Комісія за послуги 5 %
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
6
Місяців на сайті
Активних оголошень 15