54 626 $
1 300  $/м²
БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА єОселя єВідновлення Збоїща ЖК Strim Towers
42.02 / 15.85 / 14.74 м²
поверх 1 з 16
Спец. проект
2021 рік побудови
2 дні тому
3 дні тому
1 (сьогодні 1, вчора 0)
Опис
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира в ЖК Щедрик - чудовий варіант для тих хто цінує комфорт, тишу та вдалу локацію поруч із природою та всією інфраструктурою міста.
Локація: Збоїща, вул. Очеретяна (Шевченківський район).
Площа: 42,02 м²
Кухня: 15,85 м²
️Поверх: 1 з 9
Секція : 1
Стан: від забудовника.
Здача 4 кв 2027р.
Переваги:
- балкон
- монолітно-каркасна технологія будівництва
- внутрішні стіни – керамоблок
- підземний паркінг
- раціональне планування
- власна територія, впорядковані зони відпочинку та зручна соціальна взаємодія
- сучасний житловий комплекс
- хороша транспортною доступністю
- без комісії для покупця
Ідеально підійде:
– для сім’ї, яка цінує комфорт і простір
– для інвесторів під здачу в оренду
Телефонуйте, щоб дізнатися деталі та забронювати квартиру!

Ціна: 54 626 $
Код #12915
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Спец. проект. Будинок побудований в 2021 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Без комісії
Empire-capital
Верифікований профіль
11
Місяців досвіду
10
Місяців на сайті
Активних оголошень 55
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.