76 870 $
1 110  $/м²
Комісія 5%
69.25 / 35 / 15 м²
поверх 8 з 10
Новобудова
вчора
2 дні тому
1 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж 2 кім. квартири + кухня-студія вул. Пластова (р-н Б. Хмельницького)
ЖК Orlan Residents

Забудовник Resident Development

- Площа - 69,25 м², 8/10 поверх

Балкон і тераса
- Індивідуальне газове опалення, 2 функц.котел
- 2 ізольовані кімнати
- Санвузол
- Простора кухня-студія
- Коридор
- Стіни - цегла
- Панорамні вікна

Новий ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ, озеленена територія, дитячі майданчики, 26 будинків, підземний паркінг.

Здача 2 квартал 2027 року

Поруч Епіцентр, АС2, вул. Б. Хмельницького - вул. Польова, на перших поверхах буде багато комерції (супермаркет, кавʼярні, фітнес студії, коворкінг)

Вартість 76 870 дол. США
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Тип будинку - Новобудова. Є газ. Є балкон. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Комісія за послуги 5 %
Бей Ольга
Бей Ольга
Рієлтор
Верифікований профіль
2
Роки досвіду
1
Тиждень на сайті
Активних оголошень 8
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 579
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.