Фільтри
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
6 оголошень
LAGOM PROPERTY
13 000 грн/міс
271 грн/м²

Стрийська вул., 338

БЕЗ КОМІСІЇ Боднарівка
гараж
48 м²
вчора
Вітаємо. БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ОРЕНДАРЯ. Вільний з 15 червня, огляди можливі. Здається в довготривалу оренду гараж з кімнатою по вул. Стрийська (заправка WOG, Іподром). Гараж довжиною 5,62 м, шириною 3,42 м. (18,7 м.кв.), кімната площею 20,3 м.кв., і додаткове приміщення 8,2 м.кв. Нові металеві двері, цегляний, новий дах, висота в’їзду 1,90 м, є яма (суха), проведене світло, утеплений фасад. Можна використовувати як склад. Асвальтований та зручний доїзд. Ціна: 13 000 грн. Телефонуйте, з радістю надамо додаткову інформацію. З повагою, компанія «LAGOM».
Рієлтор
4 000 грн/міс
200 грн/м²

Стрийська вул., 45-Д

паркомісце
20 м²
3 дні тому
Оренда паркомісця у підземному паркінгу у ЖК Леви Міста/Фабрік по вул. Стрийська 45. Вартість 100 дол.
Рієлтор
Центр нерухомості «М2»
3 500 грн/міс
219 грн/м²

Стрийська вул., 45-Г

паркомісце
16 м²
сьогодні
Оренда паркомісця вул. Стрийська45 Будинок зданий і заселений. Ціна 3500грн/міс
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ
LAGOM PROPERTY
10 800 грн/міс
450 грн/м²

Мисливська вул., 20

БЕЗ КОМІСІЇ Сигнівка
гараж
24 м²
вчора
Вітаємо. Реальна пропозиція. БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ОРЕНДАРЯ. Здається в довготривалу оренду цегляний гараж по вул. Мисливська 20 (школа №75). Загальна площа 24 м.кв. + 8 м.кв. оглядова яма (суха). Довжина 6 м, ширини 5 м, висота воріт 2.00 м., реальна площа 30 м.кв. Проведене світло, окремий лічильник. Можна паркувати два авто. Дорога біля гаража освітлюється. Ціна 10 800 грн. Телефонуйте, з радістю надамо додаткову інформацію. З повагою, компанія "LAGOM".
Рієлтор
Центр нерухомості «М2»
2 500 грн/міс
167 грн/м²

Кульпарківська вул. (Кульпарківська), 93 к4

паркомісце
15 м²
сьогодні
Здається в оренду Паркомісце у наземному паркінгу вул. Кульпарківська 94 у ЖК Парус Сіті Загальна площа 15м. Підійде для мешканців не лише цього будинку, а й району. Можна як на довгий так і на короткий термін. Вільно, є декілька паркомісць. Ціна 2500 грн+кп
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ
100 $/міс
5 $/м²

Конюшинна вул., 18

БЕЗ КОМІСІЇ
гараж
21 м²
сьогодні
Довготривала оренда цегляного гаражу, по вул. Конюшинна - Городоцька. Поруч знаходяться Метро, МРЕО, Епіцентр та ТЦ Три Слони. Гараж знаходиться в кооперативі Автолюбитель-8. Гаражний кооператив знаходиться біля ТзДВ "Гал-Кат" (карта розміщення додана на останньому фото). В гаражі нова електрика, розетка із заземленням (можна заряджати електромобіль). Гараж великий, чистий, сухий, теплий, на підлозі бруківка, дах не тече (повністю перекритий) також є суха оглядова яма. Гараж знаходиться в першому ряді біля охорони, не далеко від в`їзду в кооператив. Є можливість встановлення 2 колодок. Добре підходить під склад, стоянку авто чи інше. Гараж має гарне розташування, живий та активний кооперати...
Рієлтор