5
35 000 $
243  $/м²
Свяченівська
Комісія 5%
144 / 98 / 12 м²
1 поверх
15 сот
Частина будинку
6 кімнат і більше
2 дні тому
9 міс. тому
261 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Продам будинок у центрі Мерефи!

Цегляний будинок — 143 м², 6 кімнат, ремонт під чистове оздоблення.
Вікна металопластикові, стяжка стін і підлоги, два види опалення.
Ділянка 15 соток, є сад, погріб, госпбудівлі, заїзд для авто.
Центр міста — усе поруч!
Деталі
Частина будинку, 1 поверх, 6 кімнат. Площа ділянки 15 соток. Планування кімнат Суміжне. У будинку є Сад/город. Загальний стан будинку - З ремонтом. Комісія за послуги 5 %
На ділянці є
  • Сад/город
Контракт- Нерухомість
Верифікований профіль
10
Років досвіду
12
Верифікованих рекомендацій
10
Років на сайті
Активних оголошень 35
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 798
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Адреса
Мерефа, Свяченівська
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.