Фільтри
Продаж будинків в Високому
14 оголошень
- найбільша площа
14 оголошень
- найбільша площа
26 000 $
194 $/м²
Некрасова, 2
134 / 74 / 10 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
1991 рік побудови
сьогодні
Продається будинок у смт Високий, Харківська область.
Загальна площа – 130 м², земельна ділянка 5,5 соток (приватизована, є кадастровий номер).
Будинок у житловому стані, чудово підійде як для постійного проживання, так і для дачного відпочинку.
капітальна теплиця для власного врожаю
Це саме той варіант, де можна одразу жити, відпочивати та вирощувати своє.
Не втрачайте шанс – вже цього сезону...

110 000 $
1 000 $/м²
Івана Франка вул.
110 / 82 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
4 дні тому
Продам будинок два поверхи . Високий
Продам будинок два поверхи СМТ Високий пл. 110кв м . 4 кімнати всі зручності, двох контурний котел опалення Вода центральна , лічильник ( для городу є колодязь у сусідів ) . Другий поверх не закінчені рем роботи, залишається повний комплект будівельних матеріалів для доведення під чистову обробку. Ділянка 10 сот, альтанка споруди. Приватизація . Меблі техніка частково залишається . Інфраструктура вся поруч.Можливий продаж за сертифікатом Без торгу.

65 000 $
650 $/м²
Гоголя
єОселя
100 / 55 / 12 м²
1 поверх
20 сот
5 кімнат
4 дні тому
Продам будинок 2015 року будівлі, в 12 км від Харкова, в СМТ Високий (Науковий), з рідкісною ділянкою 20 соток.
Ділянка з чорноземом, з гарним видом на ліс.
Одноповерховий будинок 100 кв.м, з великими вікнами, з утепленням, фанерований плиткою, накритий бітумною черепицею.
Мансардний поверх 50 кв. на етапі будівництва.
Центральна подача газу, води, свердловина, каналізація зливна яма.
Опалення електричне та пічне, підведений газ і є можливість перевести на газове.
Двір упорядкований, доріжки викладені бруківкою, висаджено багато декоративних та садових рослин.
Є 2-поверховий гараж на дві машини, два заїзди, дві альтанки, глибокий, капітальний льох.
Вдале місце розташування, добрі сусіди....

75 000 $
765 $/м²
Сковороди, 16/16
98 / 56 / 12 м²
1 поверх
20 сот
6 кімнат і більше
4 дні тому
Код об'єкта 24605
Пропонується до продажу капітальний будинок із піноблоку площею 98.8 м². Це пропозиція для тих, хто шукає простір, автономність та комфорт.
Головні характеристики:
Планування: Будинок має 2 поверхи (другий поверх — чудовий потенціал для додаткових кімнат).
Комунікації — повний комплект: Свердловина плюс центральний водопровід, газ, електрика.
Опалення: Комбіноване (газ плюс пічне опалення, що забезпечує повну енергонезалежність).
Каналізація: Велика вигрібна яма об'ємом 10 м³.
Ділянка та прибудинкова територія (20 соток):
Зручність: 2 окремі в'їзди на територію.
Для автолюбителів: 2 гаражі, один із яких — двоповерховий (можна облаштувати майстерню або гостьову кімнату).
Від...

19 000 $
211 $/м²
Зелена вулиця Зелений гай
90 / 45 / 10 м²
2 поверхи
6 сот
2 кімнати
2 тиж. тому
Код об'єкта #4607
Продається дача в селищі Південне, Зелений Гай.
2-поверхова. Житлова площа 1-го поверху 45 м², 2 кімнати 17 м² та 12 м², кухня 9,5 м².
2-й поверх не облаштований, але чудово підходить для житла, його площа 45 м², висота стелі 4 м, є повноцінні вікна.
У будинку є газ, вода, опалення газове плюс дров'яний камін, дві зливні ями, свердловина з питною водою, новий насос.
Металопластикові вікна, супутникове ТБ, швидкісний інтернет.
Житловий стан. Є в'їзд для автомобіля. Землі 6 соток.
Розвинена інфраструктура, до міста 20 хвилин.
Документи готові. Продається у зв'язку з переїздом.

30 000 $
396 $/м²
Українська
єВідновлення
76 / 47 / 9 м²
1 поверх
16 сот
3 кімнати
2 тиж. тому
Продам одноповерховий будинок 75,7 м2 з гаражем та земельною ділянкою 16 соток у смт Високий, вул. Українська. Будинок цегляний, 1980 року побудови. В будинку житловий стан, але треба навести порядок.
Планування: 3 кімнати (2 окремі, 1 прохідна), санвузол суміщений, кухня, передпокій. Всі зручності в будинку. Газ, газовий котел працює без електрики.
Є два погреби. Земельна ділянка 16 соток, доглянутий сад, теплиця, господарські будівлі. Є гараж. Широка вулиця, спокійний район, поруч ліс. Наявний кадастровий номер. Телефонуйте!

40 000 $
1 105 $/м²
Івана Франка вул.
36 / 20 / 5 м²
1 поверх
6 сот
1 кімната
3 тиж. тому
Код об'єкту #18263
Продам будинок Харківська область, Харківський район, Височанська громада, кооператив "Світанок" . Площа 36,2 кв.м, ділянка 6 соток. В будинку є ванна та туалет, подвал, інтернет, каналізація. На подвіррі є альтанка, вуличний туалет, склад для дров.
Будинок розташований в 9 км. від м. Харків, навколо озера та ліс.

50 000 $
1 429 $/м²
Полтавська вул.
35 / 20 / 5 м²
2 поверхи
6 сот
2 кімнати
3 тиж. тому
код об'єкту 17401
Приваблива дача на продаж, розташована в дачному кооперативу "Ефір" Район селища Високий (район розважального комплексу Soho.
Приватизована ділянка площею 6 соток,
Господарський затишний будинок : 2 кімнати, кухня та санвузол, в будинку є працюючий камін.
Є гостьовий будинок з кухнею, двома кімнатами та сауною.
На території обладнано піч з мангалом та великою критою бесідкою для вашого відпочинку. Ландшафтний дизайн включає в себе красиво викладені пісчанником доріжки, тераси та підпорні з бутового каменя.
Є парковка на 5 автомобілів, скважина, бойлери, осмос, стабілізатор, місце для зарядки електромобілів, інтернет та сигналізація. Недалеко від ділянки розташовується чарів...
Шукайте нерухомість в Високому за фільтрами
99 999 $
847 $/м²
Радужна, 65
118 / 72 / 22 м²
1 поверх
11 сот
2 кімнати
2024 рік побудови
4 тиж. тому
Продається новий будинок 120 м² у селищі Високий, район заправки «Літак».
Будинок побудований у 2024 році, розташований на рівній приватизованій ділянці площею 12 соток.
Вулиця Райдужна, 65-B.
Характеристики будинку:
- Простора вітальня з робочим каміном
- Дві ізольовані спальні
- Гардеробна
- Велика кухня
- Встановлено електричний котел, заведено 15 кВт, 3 фази, лічильник «день/ніч»
- Тепла електрична підлога по всьому будинку
Технічні особливості:
- Стіни — газоблок з утепленням
- Фундамент — пальовий з арматурою
- Покрівля — бітумна черепиця
- Свердловина (власна)
- Автоматичні ворота
- Вікна — трикамерні з фурнітурою Roto (Німеччина)
Зручне місце розташування, поруч інфраструктура...

30 000 $
417 $/м²
Українскька
єВідновлення
72 / 50 / 6 м²
1 поверх
16 сот
3 кімнати
1980 рік побудови
1 міс. тому
Продам будинок у селищі Високий 1980р.
Будинок цегляний, зі всіма зручностями, санвузол суміщений, 3 кімнати (2 роздільні, 1 прохідна) 2 погреби, надвірні споруди, теплиця, доглянутий сад, гараж, широка вулиця. Житловий стан.
Є кадастровий номер.
31 000 $
378 $/м²
Репина, 43
82 / 50 / 6 м²
1 поверх
12 сот
4 кімнати
1 міс. тому
Дом требует реконструкции!!! Дом нежилой!!!
Продам дом в поселке Научный ( Высокий) Харьковской области.
Площадь дома 82 м2 + мансарда на 2 этаже.
Все коммуникации в доме. Отопление газовое, установлен котел.
Вода, сан.узел в доме. Состояние требующее ремонта.
Участок 12 соток. Земля приватизирована.
На участке есть надворные постройки и гараж. Есть летний туалет.
На участке посажены фруктовые деревья, цветы.
Отличное место, приличные соседи.
До города 15 км.
Показы возможны по-договоренности.
Цена 31000 у.е.
Только продажа.
Отличный вариант для жизни на природе.
АН Анкор
т. [телефон приховано]
т.[телефон приховано]

10 500 $
219 $/м²
Новая
48 / 19 / 6 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
2009 рік побудови
1 міс. тому
Продам будинок в смт. Високий Харківський район, під відновлення,участок 10 соток, рівний, земля приватизована, документи на власність в наявності.На участку є скважина. Дім розташований неподалік від основної дороги, 5 хвилин на машині. Земля на участку родюча. З участку неперевершенний вид на озеро, неподалік ліс. Тиха місцевість.

170 000 $
680 $/м²
Благодатна вулиця
250 / 189 / 15 м²
2 поверхи
16 сот
6 кімнат і більше
1 міс. тому
Код об'єкта 4782
Продам будинок із ділянкою в наймальовничішому місці селища Високий. Будинок 2000-х років побудови та ділянка 16 соток.
1-й поверх: передпокій, вітальня, камінний зал, кухня, санвузол.
2-й поверх: 2 спальні, дитяча кімната, санвузол. Мансарда: гардероб, кімната.
Цокольний поверх: сауна з басейном і зоною відпочинку, бойлерна, гараж (з автоматичними воротами).
Комунікації: вода зі свердловини, є колодязь, встановлена система очищення води; електрика 3 фази; каналізація — дворівневий септик; газ. Є підвал і комори. Доглянуте подвір’я з фруктовим садом, хвойними деревами, туями. Є тераса з шикарним видом на ліс! Під терасою розташоване приміщення площею 80 м². Документи в поряд...