Фільтри
Продаж комерційної нерухомості в Одесі
4 оголошення
- по рекламній активності
- найновіші
- найдешевші
- найдорожчі
- найдешевші/м²
- найдорожчі/м²
- найменша площа
- найбільша площа
4 оголошення
- по рекламній активності
- найновіші
- найдешевші
- найдорожчі
- найдешевші/м²
- найдорожчі/м²
- найменша площа
- найбільша площа

300 000 $
1 911 $/м²
Ярослава Баїса вул. (Володимира Висоцького), 12
приміщення для надання послуг
157 м²
2 дні тому
Продам комерційне приміщення 158 м² по вул. Висоцького, Дніпропетровська дорога. Нове фасадне приміщення з вітражним склінням та дорогим ремонтом. Окремий вхід, санвузол, електрика 13 кВт, зручне паркування, активний автомобільний та пішохідний трафік. Є можливість збільшити площу. Чудова пропозиція для бізнесу.

48 000 $
1 079 $/м²
Ярослава Баїса вул. (Володимира Висоцького), 3
приміщення для надання послуг
45 м²
1989 рік побудови
5 днів тому
Код об'єкта: 481242. АН "Атланта".
Пропонуємо вашій увазі унікальне комерційне приміщення по вулиці Висоцького в Одесі. Це просторе та функціональне приміщення з чотирма робочими кабінетами, яке ідеально підходить для організації перукарні або будь-якого іншого виду діяльності. Тут уже виконано якісний ремонт, що дозволить вам розпочати свій бізнес практично миттєво, без зайвих витрат і клопоту.
Однією з ключових переваг цього приміщення є його повністю готовий стан — ви зможете одразу розпочати роботу, не витрачаючи час на ремонт та облаштування. Крім того, приміщення продається з усіма необхідними меблями та побутовою технікою, що зробить ваше життя набагато простішим.
Розташування прим...

47 000 $
1 044 $/м²
Ярослава Баїса вул. (Володимира Висоцького), 11
приміщення вільного призначення
45 м²
1989 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується до продажу діючий салон краси на Висоцького, площею 45 квадратних метрів, на першому поверсі.
Три зали: зал із робочими місцями, манікюрний кабінет, косметичний кабінет, місце адміністратора. Обладнання та всі меблі залишаються і входять у вартість.
У салоні зроблено ремонт. Прохідне місце.
Чудова пропозиція для бізнесу.

31 000 $
620 $/м²
Ярослава Баїса вул. (Володимира Висоцького), 25
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
50 м²
2009 рік побудови
1 міс. тому
Приміщення у гарному стані. Розташовано у людному місці. Може використовуватись під: перукарню, для послуг косметолога або майстрів манікюру та педікюру; курси іноземних мов; стоматологічний кабінет.
- Нерухомість (Одеса)
- Одеська область
- Одеса
- Продаж комерційної нерухомості Пересипський р-н
- Ярослава Баїса вул. (Володимира Висоцького)
































