Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Одеси
Топ оголошень Одеси

83 000 $
2 065 $/м²
Дача Ковалевського вул., 91
1 кімната
40.2 / 30 / 9 м²
поверх 3 з 8
2023 рік побудови
сьогодні
Квартира у моря Одесса ЖК Авиньон 40 м² 1 комнатная, 3 этаж.
Продам 1-комнатную квартиру у моря в Одессе, ЖК «Авиньон».
Квартира расположена на 3 этаже, общая площадь 40.2 м². Удобная планировка, светлая, подходит для жизни и аренды.
Жилой комплекс малоэтажный, закрытая территория, тихий район рядом с морем.
Характеристики:
40.2 м²
3 этаж
1-комнатная квартира
Отличный вариант для:
жизни у моря
сдачи в аренду
инвестиций
Рядом море, удобная транспортная развязка, спокойный район.
Цена 83 000 $
Звоните или пишите:
Наталья
+38 [телефон приховано]

71 000 $
1 420 $/м²
Аркадійське плато вул. (Гагаринське плато), 5а к2
1 кімната
50 / 25 / 11 м²
поверх 7 з 19
2012 рік побудови
сьогодні
🏡 Продаж 1-кімнатної квартири в Аркадії
ЖК «Друга Перлина»
Пропонується до продажу стильна 1-кімнатна квартира в одному з найпопулярніших районів Одеси — Аркадія.
📍 Локація: поруч траса Здоров’я, море, пляжі, ресторани та кафе
Характеристики:
Поверх: 7
Планування: кухня-студія + окрема спальня
Балкон
Санвузол: суміжний
Квартира світла та затишна, ідеально підійде як для комфортного проживання, так і під орендний бізнес 💼
📸 Фото повністю відповідають дійсності
💰 Ціна: 71 000 $ (все включено)
Без додаткових витрат для покупця
Можливий продаж по сертифікату (єВідновлення ), ваучер і постанови.
92 000 $
1 076 $/м²
Князя Ярослава Мудрого просп., (Будинок)
3 кімнати
85.5 / 45 / 14 м²
поверх 5 з 17
2026 рік побудови
сьогодні
Продам 3-комнатную квартиру с ремонтом от застройщика в центре Таирова, Киевский район г. Одессы, ЖК Одесские традиции на Глушко.
Общая площадь квартиры 85,5 кв.м. Расположена на 5 этаже 17-этажного дома.
Удобная функциональная планировка:
- кухня-гостиная 14 кв.м,
- просторный коридор 14 кв.м,
- два санузла площадью 3,5 и 5,5 кв.м,
- гардеробная комната 4 кв.м
- три отдельные спальни.
Одна из спален с выходом на балкон.
Окна квартиры выходят в сторону детского сада и во внутренний благоустроенный двор.
Дом с подземным паркингом и генератором, своя закрытая территория.
Развитая инфраструктура района. Рядом расположены школы №55 и №65, детский сад №260, Киевский рынок, Южный рынок, ТЦ Пан...
41 000 $
1 108 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 61-В
1 кімната
37 / 17 / 10 м²
поверх 3 з 10
2004 рік побудови
сьогодні
Світла,затишна квартира на Котовського, цегляний газовий будінок, зручний 3 поверх ! Ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції. Зручна транспортна розв’язка.Магазини,ринок,аптеки,банк,дитяча поликлиніка,спорт.клуб з басейном - все в кроковий досяжності!
49 000 $
754 $/м²
Академіка Заболотного вул., 41
3 кімнати
65 / 39 / 9.5 м²
поверх 3 з 9
сьогодні
Квартира у житловому стані, зручний 3 поверх, газ, кімнати окремі, 17,1+ 12,7 + 9,3 . Є балкон та лоджа. Все залишається окрім холодильника та мікроволновки і т.д
Вся інфраструктура поруч.
130 000 $
1 566 $/м²
Люстдорфська дорога вул., 55/1 к11
3 кімнати
83 / 48 / 14 м²
поверх 19 з 24
2017 рік побудови
сьогодні
Продам 3-комнатную квартиру в ЖК «Альтаир-1»
Квартира расположена на 19 этаже 24 этажного дома. Новый ремонт. Общая площадь: 83 м²
Планировка:
- Просторный холл (гардеробная при входе и шкаф купе) - 14,3 кв.м.
- Гостиная с диваном и камином, панорма на Черемушки - 16,1 кв.м.
- Кухня столовая (встроенная мебель и техника) - 14 кв.м.
- Санузел (ванная, стиральная машина) - 5,2 кв.м.
- Спальня с выходом на лоджию (2х спальная кровать, телевизор и шкаф) - 18 кв.м.
- Спальня (2х спальная кровать и шкаф) - 14 кв.м.
Светлая и уютная квартира
Полностью готова к заселению
Современный жилой комплекс с развитой инфраструктурой
Красивый вид из окон
Отличный вариант как для жизни, так и для инвестиц...

63 000 $
1 994 $/м²
Генуезька вул., 1-Е
1 кімната
31.6 / 25 / 3 м²
поверх 25 з 26
2022 рік побудови
сьогодні
Квартира в ЖК Родос | 31,6 м² | 25 этаж | Инвестиция под аренду
Цена: 63 000 $
Продаётся квартира в современном жилом комплексе ЖК Родос — идеальный вариант для инвестиций и получения стабильного дохода.
Основные характеристики:
Площадь: 31,6 м²
Этаж: 25
Формат: смарт / свободная планировка
Сделка: переуступка (быстрое оформление)
Установлен теплосчётчик — контроль коммунальных платежей
Преимущества:
Самый востребованный формат для аренды
Подходит как под долгосрочную, так и посуточную аренду
Высокий спрос в районе
Быстрый запуск под сдачу
Ликвидный метраж — легко сдать и перепродать
О комплексе:
Современный жилой комплекс
Развитая инфраструктура
Удобная транспортная развязка
Близос...
23 000 $
979 $/м²
Марсельська вул., 33/5
єВідновлення
ЖК Приморські Сади
1 кімната
23.5 / 15 / 5 м²
поверх 7 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
Смарт квартира на Марсельській, ЖК Приморські сади. Стан - розпочато ремонт.У квартирі зроблено стяжку, вигороджено санвузол.Закрита доглянута територія. Цілодобова охорона, відеоспостереження. На території є аптека, тренажерний зал, стоматологія.Дуже цікава пропозиція !

650 000 $
3 095 $/м²
Успенська вул. (Чичерина), 2
3 кімнати
210 / 87.4 / 74.4 м²
поверх 2 з 6
2005 рік побудови
вчора
Унікальна квартира в статусному житловому комплексі Valmax у кращій локації в Одесі.
Для знавців місцевого ринку нерухомості Valmax - синонім тихої розкоші. Це рівень коли ви нікому нічого більше не доказуєте. Комплекс розташований у історичному центрі Одеси і утопає в деревах парк ім. Тараса Шевченка. Територія комплексу величезна (4га) та має статус найприватнішої території у місті.
Простора квартира з сучасним і актуальним інтерʼєром та вдалим плануванням ідеально підійде для дружньої сімʼї.
То окремі спальні, зонована кухня - вітальня 74,4 метри з виходом на терасу. Два додаткових балкони зі спальні та ванної кімнати, гостьовий санвузол та велика кладова. Весь інтерʼєр провідних сві...
42 000 $
894 $/м²
Князя Володимира Великого просп., 124
2 кімнати
47 / 29 / 7 м²
поверх 3 з 9
сьогодні
Чиста квартира в будинку з газом на зручному 3-му поверсі. Кімнати окремі. Чудове розташування будинку — школа, дитячий садок, магазини, ринок, зупинки — все в декількох хвилинах ходьби
420 000 $
2 625 $/м²
Гетьмана Сагайдачного бульв. (Лідерсівський), 5
3 кімнати
160 / 50 / 20 м²
поверх 4 з 16
2006 рік побудови
вчора
У продажу 3-кімнатна квартира з чудовим видом на море в ЖК Мерседес, який розташований на бульварі Сагайдачного (Лідерсовський бульвар) у престижному Приморському районі, мікрорайон Ланжерон біля парку Шевченка.
Квартира розташована на 4 поверсі 17-поверхового будинку преміум класу. Будинок побудований із червоної цегли із залізобетонними перекриттями, що забезпечує надійність та хорошу шумоізоляцію. Висота стель 3, 3 м, що додає відчуття простору та світла.
Загальна площа квартири 160 кв.м.
Продумане планування:
- кухня-столова - 20 кв.м.
- вітальня - 42 кв.м.
- спальня - 32 кв.м.
- спальня з гардеробною кімнатою - 40 кв.м.
- просторий хол з гардеробною.
- господарський блок - комора з...

42 500 $
708 $/м²
Лігінська вул., 2а
1 кімната
60 / 18 / 22 м²
поверх 15 з 21
3 дні тому
В продаже 1 ком квартира свободной планировки в новом доме \ЖК Фонтан. Дом в шаговой доступности от 12 станции Б.Фонтана. Закрытая территория, дом имеет 2 генератора, Квартира свободной планировки \. что позволит спланировать ее в 1-2 спальни и кухню гостиную. Красивый вид на море и город! Дом заселен, отличная локация, в щоговой доступности рынки, школы, супермаркеты и главное -море. Отличное предложение как для собственного проживания так и для сдачи в аренду!

600 $/міс
Французький бульв., 60в
2 кімнати
59 / 35 / 5 м²
поверх 20 з 23
2015 рік побудови
сьогодні
Аренда квартира в 9 Жемчужине полностью готова к проживанию. В квартире все есть для жизни .Аркади, локация.
11 000 грн/міс
Прохоровська вул., 1/3
ПРЕМІУМ
Молдаванка
2 кімнати
50 / 34 / 9 м²
поверх 3 з 4
1960 рік побудови
сьогодні
Здається 2-кімнатна квартира на Молдаванці, вул. Прохоровська/Мечникова. Кімнати роздільні. Сталінка. Квартира обладнана всіма необхідними меблями та технікою для комфортного проживання. 3-й поверх 4-поверхового будинку. У будинку є бомбосховище. Фотографії реальні.
Усі подробиці за телефоном.
15 000 грн/міс
Пантелеймонівська вул., 112
2 кімнати
55 / 40 / 8 м²
поверх 13 з 16
2012 рік побудови
сьогодні