22 500 $
1 125
$/м²
Генуезька вул., 1/1
паркомісце
20 м²
Новобудова
1 міс. тому
4 міс. тому
18 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продам паркомісце в підземному паркінгу ЖК Еллада, Аркадія. Вигідна пропозиція як для власного користування, так і для оренди
Деталі
Паркомісце на паркінгу. Тип паркінгу: підземний. Універсальне. Площа 20кв. м. Комісія за послуги 1500 $

Доломатова Віолета
Рієлтор
| Активних оголошень | 3 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 0 |
| Останній візит на сайт | 2 тижні тому |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 10.04.2026 | + 1 500 $ | 22 500 $ |
| 19.01.2026 | 21 000 $ |
Адреса
ЖК Еллада
будинків здано
20
рік заснування
1997
будинків в процесі
7