Фільтри
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
9 оголошень
40 000 $
816 $/м²

Волонтерська, 2

2 кімнати
49 / 36 / 8 м²
поверх 8 з 9
2 тиж. тому
У продажі 2-х кімната квартира, доглянута із ремонтом. Місто Самар , р-н трейд парку , із меблями та технікою, централізоване опалення. Поверх 8/9. Площа 49 м2. Ціна 40000$ договірна [телефон приховано]Альона
Рієлтор
40 000 $
816 $/м²

Паланкова, 31

єВідновлення
2 кімнати
49 / 34 / 10 м²
поверх 9 з 9
1 тиж. тому
Продаж 2-х кім квартири , р-н острова, із якісним ремонтом. Гарний вид із вікна. Кухня - студія, і велика простора спальня. Площа 49 м2. Велика лоджія, із теплою підлогою. Залишається меблі частково, шафи , кондиціонер. Поверх 9/9 . Гарне подвір’я, доглянуте . Ціна 40000$ Співпрацюємо з державними програмами фінансування! Готові до швидкої угоди! [телефон приховано]Альона
Рієлтор
49 000 $
803 $/м²

Гетьманська, 15

3 кімнати
61 / 37 / 8 м²
поверх 4 з 5
2 тиж. тому
Продам хорошу 3к квартиру в хорошому будинку в центрі міста біля ЦУМу, виконкому. Загальна площа 61 кв.м., всі кімнати роздільні, гарне планування, є лоджія і балкон. Чистий та з ремонтом під'їзд, відповідні сусіди, 4/5 поверховість квартири, не кутова. Квартира з ремонтом, меблями та технікою. Автономне газове опалення (двоконтурний газовий котел), 2 кондиціонери. Всі комунікації поміняні, свій окремий кабель живлення квартири зі щитової будинку + окремий кабель живлення кухні від щитової під’їзду + у квартирі встановлено стабілізатор та блок безперебійного живлення, подвійні вхідні двері. З зовні по фасаду квартира утеплена (100 мм), тепла взимку та економна витрата газу. У кух...
Рієлтор
31 000 $
365 $/м²

Ялинкова

БЕЗ КОМІСІЇ
4 кімнати
85 / 55 / 15 м²
поверх 1 з 1
2026 рік побудови
1 міс. тому
За п'ятдесят кілометрів від центру м. Самар. У продажу дуплекс площею 85 м² із ділянкою 2,75 сотки. Власні паркувальні місця, гостьова парковка. Закрита вулиця, в'їзд через охорону. Об'єкт на стадії будівництва. Продаж від забудовника.
Рієлтор
35 000 $
625 $/м²

О Цокура, 20

3 кімнати
56 / 47 / 6 м²
поверх 6 з 9
2 міс. тому
✨ Простора та затишна квартира, доглянута і готова до проживання. 🏢 6-поверх ⚡ Світло не вимикають. 🌡️ Електроопалення, можна самостійно регулювати температуру та витрати. Меблі залишаються Квартира світла, чиста та дуже затишна. Гарний варіант для тих, хто шукає просторе житло для родини.
Рієлтор
27 000 $
600 $/м²

Шевченко

єВідновлення
2 кімнати
45 / 27 / 6 м²
поверх 5 з 5
2 тиж. тому
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири | р-н Податкової Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира у зручному районі міста. 🔹 Площа: 45 м² 🔹 Поверх: 5/5 🔹 Кімнати роздільні 🔹 Автономне газове опалення 🔥 🔹 Житловий стан – можна заїжджати і жити 🔹 Замінені вікна Квартира тепла та світла, з хорошим плануванням. Ідеально підійде як для проживання, так і під інвестицію. 🇺🇦 Працюємо з державними програмами фінансування 💰 Ціна: 27 000 $ (торг) [телефон приховано]Альона
Рієлтор
29 000 $
580 $/м²

Калнишевського, 24

2 кімнати
50 / 28 / 8 м²
поверх 6 з 9
1996 рік побудови
4 дні тому
Продам 2к квартиру , чешка, 50 кв.м в ценляному будинку на шостому поверсі. Будинок ОСББ, доглянутий, вул.Калнишевського 24, спокійний район, все поруч, у дворі є паркувальні місця , також поруч дві цілодобові стоянки. Лічильники на все встановлені, МПВ, потребує ремонту. Ціна 28500$, торг. т.[телефон приховано]79678
Рієлтор
17 500 $
761 $/м²

Гідності вул., 31

1 кімната
23 / 18 / 4 м²
поверх 2 з 5
1 міс. тому
Рієлтор
100 000 $
1 000 $/м²

Никиты Головко

БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Привокзальний ЖК Сімейний
4 кімнати
100 / 70 / 30 м²
поверх 2 з 9
2013 рік побудови
1 міс. тому
Велика 4-кімнатна квартира, 100 кв. м. Сучасний дорогий ремонт, меблі та техніка італійських брендів. 2-й поверх, консьєрж, відеоспостереження, охорона, закрита територія. Додаткова інформація за телефоном: 0961385759, Зайцева Альона.
Рієлтор