Найвигідніша ціна! єОселя, Постанови, єВідновлення- ТАК!
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 68.8 м.кв., без ремонту на Петропавлівській Борщагівці в новому ЖК "Сан Сіті".
вул. Черкаська, буд.1Б. Будинок введено в експлуатацію (2016 року). Заселено 90%.
Загальна площа: 68,8 м.кв.
Житлова площа: 41,6 м.кв.
Кухня: 10 м.кв.+ лоджія 4 м.кв.
Дві роздільні кімнати: 19.8 та 21.8 м.кв.
Два с/у: 5.2 та 2.5 м.кв.
Коридор: 6.3 м.кв.
Інфраструктура (до 500 метрів): аптека, лікарня, поліклініка, дитячий садок, дитячий майданчик, школа, магазин, кіоск, супермаркет, ТРЦ, зупинка транспорту, озеро, парк.
В ЖК «Сан Сіті» на вас чекає:
• Огорожена територія з цілодобовою охороною
• Стоянка для авто,...
Двокімнатна квартира в ЖК « Мюллер Хаус», будинок Зданий в Експлуатацію, зроблений частковий ремонт,підключений газ, гарний вид з вікна. У квартирі зроблена стяжка підлоги, електропроводка і штукатурка стін, встановлений газовий котел і всі лічильники. Територія житлового комплексу закрита, охорона, відеоспостереження, паркінг під будинком, розвинена інфраструктура, дитячий майданчик,зручна транспортна розв'язка. Продаж по переуступці.
ЖК Львівський, с.Петропавлівська Борщагівка. Квартира світла і простора. Продається разом з міжповерховою коморою. Знаходиться у центрі будинку, утеплений фасад. Стоїть двоконтурний газовий котел з програматором на повітря. Тому витрати на опалення взимку мінімальні. Вікна на дві сторони будинку на захід та схід. Увечері можна спостерігати за гарними заходами сонця. Продається з меблями і вбудованою технікою. кухня- холодильник Арістон, індукційна плита, духовка, посудомийка, витяжка. Тимчасово встановлена газова плита, але індукція залишається новому власнику. Шпалери під фарбування, будь-якої миті можна змінити колір. Оптоволоконний інтернет. Розвинена інфраструктура району. Поруч фора,...
Петропалівська Борщагівка ЖК Петропалівський посад. Продам простору квартиру, частково з меблями та технікою. Тепла та затишна.Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел. Є лоджія. Високий перший поверх. Поряд розвинена інфраструктура, є супермаркети, кав'ярні, зони для прогулянок. Пряма маршрутка до метро Академмістечко. Зручний та швидкий виізд до Житомирськоі траси, 2 км, та до Окружноі дороги 3 км.
Продаж 1-кімн. квартири в ЖК Мюллер Хаус, Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 121 (2-й будинок), 42,5 кв.м., 10/10 поверх.
Повноцінна 1-кімн. квартира в ЖК Muller Haus. Загальна площа 42,5 кв. Простора кімната 17,1 кв. правильної форми. Повноцінна кухня 12,2 кв. з виходом на лоджію. Великий санвузол 4,1 кв. У квартирі є містка гардеробна кімната. Стан квартири під чистове оздоблення: якісна лазерна стяжка, машинна штукатурка стін, мідна електропроводка. Автономне опалення, двоконтурний газовий котел, металопластикові вікна, металеві двері. Квартира повністю всередині будинку, не кутова, вид у двір. 3/10 поверх.
Умови покупки:
Без комісії для покупця
Ціна: 30 000 у.о.
📲 Тел. [тел...
Продаж повноцінної 2-кімн. квартири в ЖК Львівський, Петропавлівська Борщагівка, вул. Львівська, 17, корпус1, 53/27,5/10,7, кв.м., 10/10 поверх.
Про квартиру:
Квартира в зданому та заселеному будинку в ЖК Львівській. Почали робити ремонт, частково електрика + сантехніка. Коридор + кухня на підлозі плитка. Приємним бонусом до квартири буде комора 2 кв. на 9 поверсі. Є можливість збільшити коридор. Стан під чистове оздоблення: виконана якісна лазерна стяжка підлоги, машинна штукатурка стін, розведена мідна електропроводка. Зроблено теплу підлогу на кухні, коридорі та санвузлі. Автономне опалення, двоконтурний газовий котел, радіатори опалення, металопластикові вікна, металеві двері. Квар...
Продаж шикарної двокімнатної квартири в ЖК Львівський, Петропавлівська Борщагівка, вул. Львівська , буд. 17.
52 кв.м. 10/10 поверх
Про квартиру:
Без перебільшення - вкрай рідко трапляються такі квартири. Це саме той випадок коли робили все розумно, для себе і дорого. Дивовижний підхід до всіх деталей. На стадії ремонту був повний демонтаж усього. Робили перепланування, збільшили кухню та санвузол. Навіть вікна демонтували та заново встановили. Збивали штукатурку та стяжку – переробляли під рівень. Тепла водяна підлога в коридорі, кухні та санвузлі. Додатково оброблений дах та утеплена стеля в квартирі. Датчики протікання на кухні та в санвузлі. Дуже якісна кухня, вся на Blum. Хороша дорога...
ЖК «Львівський», простора квартира з капітальним ремонтом, встановлені нові радіатори, кондиціонер, стіни вирівняні, на підлозі ламінат/плитка, санвузол оздоблений кахлем, якісна сантехніка, функціональне планування, презентабельний під’їзд, благоустрій прибудинкової території, гостьовий паркінг, розвинена інфраструктура, поруч школа, дитячий садок, супермаркет.
Відмінна транспортна розв'язка, ст.м. "Житомирська" - 15 хвилин.
Можливий продаж єОселя!
Дворівнева квартира 138кв.м. с. Петропавлівська Борщагівка, ЖК Львівський, ул.Волинська 9.
Про квартиру:
Дуже класний та рідкісний тип квартири. Круте планування. 4-х кімнатна квартира з кухнею 42кв.м. Квартира на п'ятому поверсі. Дуже теплий будинок із червоної цегли! По всій квартирі демонтовано стяжку для монтажу теплої підлоги, на другому рівні зроблено додаткову тепло, вологу та шумоізоляцію даху. Замінили все і додатково встановили ще два мансардні вікна.
Це ваш шанс придбати цю квартиру за дуже привабливою ціною - всього 630 доларів за квадратний метр. Не пропустіть цей терміновий продаж - це дешевше, ніж будинок, який тільки будується.
Умови покупки:
Бе...
Продається двоповерхова 4-кімнатна квартира у затишному ЖК “Львівський”!
Переваги житлового комплексу:
Повністю автономний – є магазини, барбершопи, ярмарок
Нові дитячі майданчики, школа та дитячий садок
Поруч ліс Чудове місце для велопрогулянок
Зоопарк с тваринами
Спортклуб Seven
Зручне транспортне сполучення – маршрутка до м. Академмістечко
Основні характеристики квартири
Газове овтономне опалення всього будинку
Газова плита
Загальна площа – 122 м²
Житлова площа – 77 м²
Перший рівень:
• Простора кухня-студія (вся техніка та меблі залишаються)
• Зона відпочинку
• Окрема спальня
• Санвузол з душовою кабіною
Другий рівень:
• Дві повноцінні кімнати
• Дві гардеробні (в одній підключена пр...
МОЖЛИВИЙ ТОРГ!!
Розглядаємо продаж через сертифікати, постанови.
Продаж 5-кімнатної дворівневої квартири 125,3 м2 ЖК Львівський, вул. Волинська 9, с. Петропавлівська Борщагівка, 5/5 поверх
Загальна площа 125.3 м2, житлова 86.2м2
*на 1-му поверсі*
- кухня із зоною для сонячних сніданків
- вітальня (з розкладним диваном)
- кімната-кабінет (або ще одна спальня, з розкладним диваном)
- санвузол
- коридор
*на 2-му поверсі*
- 2 спальні кімнати
- санвузол з душовою кабіною
- гардеробна (з пральною машиною, прасувальною дошкою тощо)
- коридор з потужним кондиціонером.
Додатково також є *нежитлове підвальне приміщення в тому ж під'їзді 3,3 м2*
- автономне опалення- двухконтурний газовий котел(з терм...
Продам Таунхаус, трьоповерховий, Петропавлівська Борщагівка ,поруч з озером біля Box Park, вул. Живописна 19-21.
Таунхаус зі своїм паркомісцем, зоною відпочинку та барбекю. Бетонні сходи між поверхами, які можна обшити деревом чи зробити на розсуд дизайнера. Доволі велика площа поверхів, та вільне планування дають можливість визначити на ваш погляд облаштування кімнат
Особливості
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Фундамент - армований залізобетонний;
- стіни - газобетон, товщиною 300 мм., утеплені по фасаду мінеральною ватою, загальною товщиною не менше 100 мм.;
- міжповерхневе перекриття - монолітне;
- бетонна основа підлоги;
- покрівля – покрівельний метал 0,45 мм., утеплювач 200мм, пароізоляція;
- зовніш...
Петропавлівська Борщагівка, Миру, 9, Львівський
4к, 9-й поверх, площа: 103,4\62,9\13,5; Пропонується до продажу дворівнева квартила у с. Петропавлівська Борщагівка, в ЖК "Львівський"! Двостороннє планування, квартира з євроремонтом, 4 ізольовані кімнати, два санвузли, гардероб, автономне опалення! Відмінне місце розташування, все необхідне поряд!
Продам 1-кімнатну квартиру у житловому комплексі економ-класу «Львівський», Бучанський район, Петропавлівська Борщагівка, станція метро "Академмістечко" або "Житомирська" — 15 хв. на транспорті.
Код об'єкта SF-3-120-435.
Поряд розташованні: магазини, супермаркет, школи, дитячий садок, поліклініка, аптека, ринок, стадіон, салон краси, церква, банк, кафе, відділення Нової пошти, станція метро, зупинка транспорту.
Забудовник: Будівельна компанія «BD Holding».
Будинок зданий у експлуатацію.
3-й поверх 9-ти поверхового будинку.
Загальна площа — 33,8 кв.м:
кухня 9 кв.м, 1 окрема кімната, 1 суміжний санвузол, передпокій.
У квартирі виконано ремонт. Індивідуальне газове опалення. Продається з...
Продаж 1-кімн. квартир з чудовим плануванням и ЖК Львівський, Петропавлівська Борщагівка, вул. Миру 15, 42/18/16 кв.м., 4/10 поверх.
Про квартиру:
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою.
Кухня 15.9 кв.м: вбудована кухня ,газова плита, витяжка, холодильник, двоконтурний газовий котел, стіл , розкладний диван.
Простора кімната 18.2 кв.м. : шафа, двоспальне ліжко, комод, прикроватні тумбочки.
Санвузол 3.6 кв.м.: повноціна ванна, пральна машина автомат, полички.
В коридорі шафа для верхнього одягу.
Квартира повністю всередині будинку, дуже тепла та світла.
Дуже добре розвинена інфраструктура: у пішій доступності три державні дитячі садки, дві державні школи, супер...
Продаж двокімнатної з відмінним плануванням ЖК Львівський, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Тернопільська, 10, 56/26/17 кв.м., 5/10 поверх
Про квартиру:
Продаж за готівку!
Повноцінна 2-кімн. квартира з дуже цікавим та функціональним плануванням (кухня по центру на плані). Загальна площа 56 кв.м.. Батьківська спальня 15,1 кв.м, правильної форми, з двома вікнами . Дитяча кімната 10,6 кв.м. Простора кухня 16,5 кв.м. з панорамними вікнами та окремою обідньою зоною.
Квартира дуже тепла та світла. Роздільний санвузол. Південний бік. Не торцева.
Готовність ремонту 90%, залишилися двері та натяжні стелі. Практично всі стіни із декоративною штукатуркою. Документам понад три роки, перший прода...
Продам дворівневу 5-кімнатну квартиру, вул. Миру, 9, ЖК Львівський, с. Петропавлівська Борщагівка, Бучанський район (Києво-Святошинський).
Площа 102/63/13м, 9/10 поверх, ліфт.
Будинок 2016 року, цегляний, утелений
Планування: на першому рівні кухня + гостинна, спальня та гостьовий санвузол; на другому рівні – 3 спальні, санвузол з ванною та кладова. Трьохстороння.
Видова квартира з панорманими вікнами в житловому стані. Є все необхідне для проживання: меблі, техніка. Встановлено двухконтурний котел на гарячу воду та опалення, кондиціонери. Вид з вікон на Чайки.
Затишний житловий комплекс зі своєю інфраструктурою: супермаркеті, аптеки, магазини, салони, майданчики та сквер. Також - п...
БЕЗ КОМІСІЇ!! Продаж затишної однокімнатної квартири, що розташована у ближньому передмісті Києва, с. Петропавлівська Борщагівка. ЖК Львівський.
Загальна площа квартири 33 кв.м., житлова 17.1 кв. м. Квартира повністю мебльована та із якісним ремонтом.
Знаходиться на комфортному 3-му поверсі, працює ліфт, не кутова! У квартирі залишається:
- у коридорі вмістка дзеркальна шафа купе та комод;
- кухня із вмонотованими кухонними меблями та технікою ( холодильник, газова варильна поверхня, духова шафа, холодильник);
- у кімнаті простора та вмістка шафа- гардероб із дзеркалами, розкладний диван, столик, плазмовий телевізор;
- санвузол із душовою кабінною, пральна машинка.
Зручне розташування, п...
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН